Skocz do zawartości

Ringi do lamp przed liftem


MADEJ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam jakis porzadnych ringow do lamp przed liftem.

Chcialem kupic lampy po lifcie, ale bardziej jednak podobaja mi sie z przed.

Kolega kupil ostatnio na allegro za niecale 100 pln, swieca bardzo rowne na calym odcinku kolka i dosyc mocno, wic nawet w pochmurny dzien wyraznie to widac.

 

Co sadzicie? Warto?

 

Jak ktos ma dostep do jakis zachodnich to chetnie bym cos dobrago kupil, moga byc nawet drogie jak sa warte kasy i dobrej jakosci.

 

Na ebay.uk w sumie nic nie ma, jedynie diody do lamp po lifcie jakby ktos chcial sobie zmienic kolor swicenia (fajna rzecz, sto razy liepiej wygladaj biale czy niebieski - widzialem na zywo w uk)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojej 530d założyłem ringi z allegro i jest super. Po co szukać innych rozwiązań jak to jest w miarę tanie i się sprawdza? Też chciałem kupić lampy z modelu po liftingu ale jest to duży wydatek. W nocy nie widać że są to diody włożone w klosze. Napradwę warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam jakis porzadnych ringow do lamp przed liftem.

Chcialem kupic lampy po lifcie, ale bardziej jednak podobaja mi sie z przed.

Kolega kupil ostatnio na allegro za niecale 100 pln, swieca bardzo rowne na calym odcinku kolka i dosyc mocno, wic nawet w pochmurny dzien wyraznie to widac.

 

Co sadzicie? Warto?

 

Jak ktos ma dostep do jakis zachodnich to chetnie bym cos dobrago kupil, moga byc nawet drogie jak sa warte kasy i dobrej jakosci.

 

Na ebay.uk w sumie nic nie ma, jedynie diody do lamp po lifcie jakby ktos chcial sobie zmienic kolor swicenia (fajna rzecz, sto razy liepiej wygladaj biale czy niebieski - widzialem na zywo w uk)

 

Witaj!

Tym zamiennikom z Allegro.pl dużo brakuje do oryginału. Fakt, że świecą równomiernie na całej długości, ale.......

Sa wykonane ze światłowodu, a oryginalne sa neonówkami i różnicę widać. Oryginał nie świeci mocno,ale mimo to jest widoczny i robi wrażenie.

polecam EuroTrade

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Andrzej, o taka opinie mi chodzilo.

Dam stowke i sam sobie z wielka przyjemnoscia to zrobie.

 

Myslalem o liftingowaniu mojego BMW w calosci (mam juz lampy z tylu lstwe na klapie), ale nie ma to sensu, bo i tak chyba kupie 530iA, a tak to bym rozwalil ze 3-4 kola, a nikt mi tego przy odsprzedazy nie da.

 

Szczerze to mniej podoba mi sie E39 po lifcie (no moze tylko tylnie i listwa - sa super), przednie i zderzak jakos tak srednio, nie mowie ze sa brzydkie, aledo E39 bardziej posuja mi stare lampy na bialym kierunku, oczywiscie tylko xenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze to nie nenówka tylko swiatłowód zasilony halogenem 12V dlatego w org. jest ostre i jasne swiatlo nawet w dzien widoczne. NEON jest z tyłu

 

Tak, masz rację, pomyliłem się..

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madej podeślij mi link do klienta u którego kupisz ... oczywiście jesli bedziesz zadowolony z efektów.. Nie mam cisnienia na ringi ale ostatnio tez o nich myślałem i tez obstawiam "samoróbkę"...

Świeczki po liftingu są dla mnie za szpanerskie za bardzo ala "zimny łokieć" :) Chociaż nie są aż tak drogie to nie ma jak satysfakcja z własnoręcznych modyfikacji Betki :)

Z góry dzieki i pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeczki po liftingu są dla mnie za szpanerskie za bardzo ala "zimny łokieć"

 

OT: tak,tak..... Napewno prostaka wywalającego łokieć przez okno stać na zakup E39 po liftingu! To zjawisko jest akurat częściej zauważalne w pojazdach wyposażonych w "angel eyes" , "rings" (nie wiem, czy to ma związek z "The Lord of the Rings") czy jeszcze pod innymi równie "europejskimi" nazwami. Oryginalne są subtelniejsze od zamienników....

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) no bez uniesień :) Ale mniej satysfakcjonujące z wkładu pracy w swoje autko:) Kupic umie kazdy a zrobic tylko niektórzy ..Osobiście wole sam sobie wykonać niż kupowac coś za 999PLN w promocji bo mnie stać... Trochę zaangazowania i nawet jak sie z baba pożresz to zawsze z wielka radością mozna iśc umyc kochanke :) hihihihi

 

Ps: A z tym łokciem to taki żart :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslałem , zrobie takie ringi sam!! kupiłem na allegro i wszystko ok bo zrobiło sie ciemno a w dzien NIC NIE WIDAC !!!nie polecam szkoda roboty a cena jest odpowiednia do jakosci jak juz to lampy po lifcie chyba ze ringi za ok 400 ale trzeba czekac chyba miesiac :doh:

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze ringi za ok 400 ale trzeba czekac chyba miesiac :doh:

 

Poczekam jak warto i tak bede sie z buinia widzial na swieta, a potem od wakacji, wiec mam czas, a zawsze na te pare miesiacy jezdzenia bedzie.

 

Tomek masz jakies namiary, link?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge znalezc linka ale sprawdzaj na allegro tam widziałem , ale jak bym miał dac 400zł to wolałbym nowe lampy po lifcie w starych lampach ringi nigdy nie beda wygladac jak w nowych

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie moge znalezc linka ale sprawdzaj na allegro tam widziałem , ale jak bym miał dac 400zł to wolałbym nowe lampy po lifcie w starych lampach ringi nigdy nie beda wygladac jak w nowych

 

To Twoje opinia, ja i tak bede mial auto po lifcie w przyszlym roku, wiec nie ma to sensu.

Lampy po lifcie = grill FL, kompletny zderzak przedni FL, lusterka FL, listwy FL co na daje 4 kola, a bez tego wyglada to troche niedorobione, wole do tych 4k dolozyc troche siana i miec dobry felunek do 530iA.

 

Te za 400 to byly chyba wyciagniete z lamp po FL, wiec mozna czekac i czekac na allegro troche, bo musi byc jakas rozwalona E39 i ktos kto rozbierze lampy i bedzie szukal na to zyda.

Wiecej kombinowania, bo jeszcze wymiana diod na biale ew. UV, bo zolte mi sie nie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć. Napiszę szczerze, że nie umiem wklejać zdjęć do postów, a mój mózg już dzisiaj nie funkcjonuje tak jak powinien. Podaję linki do zdjęć moich lampek z ringami z allegro za 80 zł.

 

http://www.proven.pl/ring01.jpg

http://www.proven.pl/ring02.jpg

 

Są one przyklejone po wewnętrznej stronie klosza klejem na ciepło. Dodam, że w dzień nie widać iż cokolwiek z lampami było robione, pomijając świecący się kierunek, ale dla mnie to akurat zaleta. Jaki efekt jest w nocy oceńcie sami. [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
cześć. Napiszę szczerze, że nie umiem wklejać zdjęć do postów, a mój mózg już dzisiaj nie funkcjonuje tak jak powinien. Podaję linki do zdjęć moich lampek z ringami z allegro za 80 zł.

 

http://www.proven.pl/ring01.jpg

http://www.proven.pl/ring02.jpg

 

Są one przyklejone po wewnętrznej stronie klosza klejem na ciepło. Dodam, że w dzień nie widać iż cokolwiek z lampami było robione, pomijając świecący się kierunek, ale dla mnie to akurat zaleta. Jaki efekt jest w nocy oceńcie sami. [/img]

 

Wygląda niestety tandetnie.... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.proven.pl/ring01.jpg

 

Prawdę powiedziawszy to kiepsko to wygląda. Za szklanym kloszem są one rozmyte i światło jest zbyt rozproszone wewnątrz lampy.

 

PS: Ten niebieski neon mogłeś darować :twisted:

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neony nie są zamontowane pod podłogą (a wydaje mi się że tak myślisz) tylko w drzwiach. Jak są zamknięte to nic nie widać.

 

Co do lamp to owszem nie jest to coś co chwyta za serce ale obecnie jestem w sytuacji, w której nie wydam 3 tysięcy na lampy, a tyle mniej więcej trzeba liczyć na dobre używane oryginały. O zamiennikach nawet nie myślę bo oglądałem Depo i niestety mimo, że kosztują 1,5 tyś, to nie są warte tej ceny (moim zdaniem oczywiście). Wolę poczekać i sprawić sobie ładne oryginalne "oczy".

 

Podsumowując zawsze samoróbki typu adam słodowy nie powalają na kolana ale chociaż na razie muszą wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie chyba ze cos takiego http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=242150191

A te niebieskie ringi to prawdziwe sacrum profanum :D

 

Przede wszystkim kolor niebieski jest nieadekwatny do tej marki. Te spod linku mają niebieskawą poświatę i wyglądają całkiem nieźle, ale podstawą jest gładki klosz, który nie jest elementem optycznym lampy, zatem nie rozprasza światła "ringów".

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

sam chętnie zmieniłbym lampy z przodu na ringi, to co ma proven_andrzej jest moim zdaniem srednie ale nie jest to jakas wioska trzeba pogratulowac ze sam zalozyl i sie postaral :cool2:

 

natomiast jesli chodzi o oryginaly po lifcie to z tego co szuklalem to znalazlem takie cos:

 

http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_100/products_id/783?osCsid=b342c00aa2e48e0473c9897c329e474b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

sam chętnie zmieniłbym lampy z przodu na ringi, to co ma proven_andrzej jest moim zdaniem srednie ale nie jest to jakas wioska trzeba pogratulowac ze sam zalozyl i sie postaral :cool2:

 

natomiast jesli chodzi o oryginaly po lifcie to z tego co szuklalem to znalazlem takie cos:

 

http://hansauto.pl/sklep/product_info.php/cPath/6_100/products_id/783?osCsid=b342c00aa2e48e0473c9897c329e474b

 

 

 

http://hansauto.pl/sklep/images/BMW%20E39%20XENON.jpg

Muszę przyznać, że lampy spod linku są wyjątkowo ładnym zamiennikiem. Różnicę z oryginałem trudno zauważyć.

Dla jednych więcej niż marka.........

Dla innych skuteczne narzędzie do lansu......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.