Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników wspaniałej marki BMW.

Klubowicze, użytkownicy samochodu BMW mam ogromną prośbę:)

Pomóżcie mi w zebraniu wyników na temat wizerunku marki BMW.

PODSYŁAM LINK: https://www.survio.com/survey/d/C2R6Q8K9I2N5V9F1C


będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety:)


pozdrawiam

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Cześć wszystkim.

Niedawno zakupiłem e87 lci 118d, więc przyszedł czas na rejestracje na forum. Standardowo przeglądane było już kilka lat :lol:

Pozdrawiam :!:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dobry wieczór.

Witam wszystkich Użytkowników.

Forum obserwuję od długiego czasu. Po zakupie F07 530D RWD 245 HP z 2010 roku postanowiłem dołączyć. Zgromadzona wiedza na forum i ogromne doświadczenie Forumowiczów to bezcenna pomoc dla przeciętnego użytkownika BMW takiego jak ja.

Staram się poznać oprogramowanie diagnostyczne ISTA D Rheingold ver 4.01.21.17412.

Poprzedni właściciel auta wyłączył aktywne monitorowanie poziomu oleju wyświetlane na wyświetlaczu konsoli środkowej. Czy mogę je aktywować za pomocą tego oprogramowania? Jeśli tek to w jaki sposób?

Pozdrawiam Kuba

Opublikowano

Cześć

Jeszcze nie posiadam BMW ale to chyba kwestia czasu :)

pozdrawiam

Opublikowano

Cześć, jestem Marek, świeży posiadacz używanego 120I. O samochodach BMW nie wiem zbyt wiele. Myślę, że za sprawą tego forum to się zmieni.


Pozdrawiam serdecznie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów! :D

Po przygodach z markami różnych narodowości, przyszedł czas na niemiecką motoryzację, a mój wybór padł na BMW e90 325i :wink:

Na forum jestem nowy, jednak przeglądam je od dłuższego czasu :)

Jako laik w tematyce BMW, mam nadzieję zaczerpnąć od doświadczonych forumowiczów informacji przydatnych w przyszłości :wink:

Opublikowano

Witam wszystkich!


Na imię mam Jakub.


Niecały miesiąc temu stałem się posiadaczem BMW serii 5 E60. Przesiadłem się ze swojej ukochanej Daewoo Leganzy CDX z 98 roku.

Bardzo się przywiązuję do posiadanych samochodów i już pracuję nad doprowadzeniem swojego BMW do stanu, z którego będę zadowolony i dumny.

Mam nadzieję, że na forum znajdę mnóstwo przydatnej wiedzy, poznam wielu pomocnych forumowiczów i może z czasem sam będę w stanie komuś udzielić przydatnej rady.

Opublikowano
A kuku :D Witam Was wszystkich, jestem Filip, pochodzę z pomorskiego (Kościerzyna). Moje poprzednie, a zarazem pierwsze BMW to e46 z 98' 318i i od tego wszystko się zaczęło... tz. mam na myśli pasje do marki. Od dobrych 5/6 lat BMW nie posiadałem, w tym czasie rozmaite służbówki. Życie płata figle i od marca 2020 stałem się posiadaczem F10 2016 518d z przebiegiem zaledwie 23 000km :mrgreen: Na codzień latam po 3miescie na taxi oraz pod aplikacjami typu Uber :P także możemy się zawsze spotkać.
Opublikowano

Jestem nowy na forum . Bylem w posiadaniu BMW e38 ,e39 , e46, e60, e90 a teraz nadszedl czas na e65 :D

Od Kwietnia jestem posiadaczem BMW e65 730d .

Pozdrawiam wszystkich milosnikow BMW.

Opublikowano

Witam,


Po kilku latach przerwy, wracam do niekończącej się zabawki jaką jest BMW :)


Kiedyś e39 528i teraz E61 w gnoju ;)

Opublikowano

Witam wszystkich


Właśnie stałem się właścicielem pierwszego swojego BMW ,a wybór to f11 525xd

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.


Od kilku tygodni jestem posiadaczem F11 520D. Jest to mój pierwszy samochód tej marki, aczkolwiek nie pierwszy pojazd tego producenta, gdyż w garażu już od kilku lat gości wielce zacny jednoślad R1150R.


Pozdrawiam.

Opublikowano
Witam wszystkich. Ja rozglądam się za jakąś 5.
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Cześć wszystkim! Od kilku dni posiadam E91 LCI 330d. Mam nadzieje, że N57 mimo 326kkm przebiegu będzie dalej, tym razem dla mnie dzielnie służył :)
Opublikowano

Cześć,

na forum jestem już od jakiegoś czasu, dziękuje wszystkim za porady w dziale opinii o autach z ogłoszeń.

Dzięki nim a trochę też wbrew, stałem się posiadaczem e91 330xd z n57.

prezentuje się tak:

view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1ykVtDbPxyC2TkS-OcIzDu7KuqTgAWSzP/view?usp=sharing


Specjalne podziękowania dla forumowicza szymon-o za bardzo rzetelne oględziny przed-zakupowe i fachowe porady, polecam każdemu.

Opublikowano

Witam wszystkich i pozdrawiam.

Moje BMW to stara ale jara e90 w dwu litrowym "dizlu". 2009 rocznik.

Opublikowano
Czesc ! witam wszystkich posiadaczy e90
Opublikowano
Witam wszystkich Forumowiczów! Założyłem konto by uzyskać pomoc, ale kto wie, czy nie zostanę tutaj na dłużej. Pozdrawiam!
Opublikowano

Witam wszystkich,


Miała być Honda a jest BMW e46 330ci coupe oxfordgruen.


Pozdrawiam wszystkich :)

Opublikowano
Witam, jestem uzależniony od marki od wielu lat mam na imię Artur i lubię Bardzo zmieniać auta choć co by się nie działo to zawszę pod domem BMW, w tej chwili jestem posiadaczem BMW E61 530 lci, E60 525 Oraz motocykla BMW S 1000RR mam nadzieję dowiedzieć się tu czegoś ciekawego oraz dodać coś od siebie z własnego doświadczenia
Opublikowano

Cześć wszystkim!


Jestem nowym właścicielem E82 123d w Warszawie. Jestem obcokrajowcem i nie umiem mówić po polsku, ale staram się najlepiej z tłumaczem Google :D


Chciałbym wiedzieć, czy w pobliżu są jacyś 1ers.


Cheers,

Ozzie

Opublikowano

Cześć Wam, drodzy klubowicze i forumowicze.


Niedawno pozbyłem się swojego gruchota :) i szukam auta, które woziło by moje '4 litery' przez kolejnych parę lat :D Trafiłem wczoraj na 2 ogłoszenia Beemek, z czego jedno wydaje się szczególnie interesujące. Może (z waszą pomocą lub bez) niedługo stanę się szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem BMW. A nie ukrywam, że darzę sympatią markę od dzieciństwa :8)

Edytowane przez adj44

Opublikowano
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Bmw f10.
Opublikowano

Cześć ludziska,


od dwóch dni mam po prawie 20 latach swoje drugie BMW, tym razem F11 (520D), pierwszym był E36 320i :)


Jestem z Trójmiasta i piszę się na każdy browar (oczywiście bezalkoholowy :D ) w celu "piony".


Pozdr.,

Piotrek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Cześć wszystkim, rozglądam się, czytam, analizuje... jest chęć zmiany auta na BMW

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.