Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Cześć. Nazywam się Paweł.

BMW posiadam od roku i jest to mój pierwszy samochód tej marki.

Jestem z niego bardzo zadowolony, choć ma swoje mankamenty (wydaje mi się, że są głównie spowodowane ilością przejechanych wiosen).

Na forum zaglądałem już kilkukrotnie i zawsze znajdowałem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.



Pozdrawiam użytkowników i obsługę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Wszystkich serdecznie!

Jako, że jakiś czas temu stałem się posiadaczem samochodu marki BMW, a w gronie moich znajomych nie mam nikogo, z kim mógłbym o porozmawiać o sprawach dotyczących owej marki, postanowiłem szukać możliwości w necie. Tak trafiłem na to forum. Jestem pełen uznania dla wiedzy, jaka jest tu zgromadzona i jaką posiadają piszący tu Forumowicze. Mam nadzieję, że mimo mojej bardzo skromnej wiedzy w dziedzinie motoryzacji, będę mógł liczyć na Waszą przyjaźń i ewentualną pomoc przy rozwiązywaniu moich wątpliwości. Samochód, to oczywiście BMW, a model 525 xD LCI Touring

Pozdrawiam Wszystkich,

Kris_L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich serdecznie

od około 10 lat jestem posiadaczem e36 coupe 325i

przez pierwsze 5 lat użytkowane na co dzień nastepnie odstawione z powodu złego stanu blacharki oraz innych przyczyn(braku funduszy na dalsze naprawy)

po 2 latach postoju zacząłem powoli auto reanimować

przy remoncie silnika natknąłem sie na wiele dziwnych modyfikacji,których nie jestem w stanie zrozumieć :think: mam nadzieje ze znajdzie sie tu ktoś taki kto mi pomoże to rzwiązać

dodam ze jestem pierwszym właścicielem w Pl i auto miało nieco więcej niż seryjne 192ps

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich jestem nowy na Forum, nigdy nie mialem BMW , mieszkam w NY, Zamierzam kupic 2020 X5 40i jeszcze w tym roku albo na poczatku 2020. Juz mialem jazde testowa i jestem pod wrazeniem. Jeszcze jestem w trakcie kofiguracji i mam kilka pytan. Moze mi ktos doradzi. Pozdrawiam Wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czółeczkiem i cześć!


Po wielu latach błąkania się po różnych markach i modelach, po raz pierwszy stałem się szczęśliwym posiadaczem Bawareczki w postaci E46 320D :) Mimo że od przynajmniej roku ostrzyłem sobie zęby na jej siostrzyczkę w zadziornym coupe 328, realia chwilowo sprawiły że Czorny Karawan znalazł się na moim parkingu.


Od wielu lat zajmuję się (aktualnie już bardziej hobbystycznie niż usługowo) dość szeroko pojętą tematyką telematyki (lokalizatory GPS), alarmów i CA. Mam nadzieję, że poza korzystaniem z przepastnych zasobów forum, będę również w stanie zrewanżować się swoją wiedzą czy poradą :)


Do zobaczenia wśród wątków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.