A kuku :D Witam Was wszystkich, jestem Filip, pochodzę z pomorskiego (Kościerzyna). Moje poprzednie, a zarazem pierwsze BMW to e46 z 98' 318i i od tego wszystko się zaczęło... tz. mam na myśli pasje do marki. Od dobrych 5/6 lat BMW nie posiadałem, w tym czasie rozmaite służbówki. Życie płata figle i od marca 2020 stałem się posiadaczem F10 2016 518d z przebiegiem zaledwie 23 000km :mrgreen: Na codzień latam po 3miescie na taxi oraz pod aplikacjami typu Uber :P także możemy się zawsze spotkać.