Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich :) :D
  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Wyświetleń 650,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

  • Krzyś111685053072
    Krzyś111685053072

    Witamy wszystkich nowych i "starych" posiadaczy BMW s są one dość często trudne w naprawie. 

  • Witam Wszystkich,  Lata temu byłem zarejestrowany na forum przy okazji mojej wysłużonej E46. Niestety loginy i hasła gdzieś się zapodziały, no to rejestruję się znowu jako szczęśliwy posiadacz G0

  • pomaranczka
    pomaranczka

    Cześć - jestem tu od wczoraj 😄

Opublikowane grafiki

Opublikowano

Witam wszystkich.

Spodobała mi się Z3 coupe (już dawno) i wreszcie postanowiłem zacząć szukać takiej na poważnie. Żeby znaleźć trzeba się czegoś dowiedzieć i dlatego tu jestem. Dużo już przeczytałem i nadszedł czas pytań, mam nadzieję (a nawet pewność) że pomożecie. Pozdrawiam

 

ps.

Jestem z Wrocławia, obecnie jeżdżę Fordem Focusem 1 (1.8 zetec 115 KM) i Alfą Romeo Brera (3.2 Q4 260 KM)

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam na imię Łukasz i jestem w trakcie poszukiwań mojego pierwszego BMW. Miałem okazję użytkować F30 przez kilka miesięcy i stwierdziłem, że muszę mieć własne BMW. Wybór padł na e60/e61.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Trochę nie po kolei zacząłem, ale witam wszystkich! :D

Kiedyś przemieszczałem się e39 520D, później drobna przygoda z innymi markami i znów powrót do BMW, tym razem E61 530D i oby jak najdłużej bezstresowej eksploatacji. :)

Opublikowano

Witam

wszystkich posiadam od miesiąca Bmw E-38 3.0D i jestem jak narazie bardzo zadowolony .Pozdrawiam

Opublikowano

Witam Wszystkich :)

BMW E46 posiadam już prawie 2 lata :) Pora się zatem przywitać i coś pokazać od siebie tutaj :)

Opublikowano

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem X3 2.0d 2006 M-pakiet black

Wcześniej grupa Vag

Opublikowano

Witam, jestem 3 lata na forum a się nie przedstawiłem, nie szukałem w działach, bo mi się chamsko nie chciało, także przepraszam.

Mam na imię Norbert i jestem z Łodzi.

Posiadam E32 730i 1992r R6 M30B30 w automacie i E32 750i M70B50 1991r Automat V12 , tak 12 cylindrów pod maską :D , Przed tem E34 525 TDS, E21, E23, E24,E28, E32 (735).

Pozdrawiam !

Opublikowano

czesc wszystkim,

mysle, ze niebawem juz dolacze do grona posiadaczy 1ek. trwaja poszukiwania :)

Opublikowano
Cześć, Adrian lat 22. Jeżdżę Coupejką E36 z ISem pod maską.:) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.
Opublikowano

Witam,

 

Miala byc E46, a jest E90 i jestem bardzo zadowlony :D

Opublikowano
Witam wszystkich;)
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
czesc zycze szczescia z kupnem dobrego wozu :cool2:
Opublikowano
Witam Serdecznie :D
Opublikowano
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Od 5-ciu lat jestem posiadaczem e36 316i z '97 roku i zamierzam przesiąść się do czegoś nowszego, może e46 po 2000 roku. Z tego powodu wystawiam e36 na sprzedaż. Pozdrawiam serdecznie :)
Opublikowano
Siemanko cwaniaczki z bmw :) :cool2:
Opublikowano
Witam :) Może jeszcze nie jestem posiadaczem BMW ale zamierzam chwilę tu posiedzieć poczytać i popytać co nieco, więc wypadałoby się przywitać :) A więc siemanko :) Pozdrawiam Michał:)
Opublikowano
Witam jestem nowy^^ mam zamiar zakupic BMW i wiele tematów tutaj jest bardzo pomocnych^^ Pozdrawiam z Wielkopolski^^
Opublikowano
Witam całe forum, swoją przygodę z BMW zacząłem już prawie rok temu, więc najwyższy czas aby się przywitać :)
Opublikowano

Witam wszystkich :D Jestem Darek z Katowic.Od niedawna stałem się właścicielem Bmw x5 e53 3.0d.Pozdrawiam

:)

Opublikowano

Witam ludziow

prosze o przygarniecie do bawarskiego grona :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.