Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych Kolegow!

 

Od Kilkunastu lat jestem w posiadaniu Beemek, forum to sledze od bardzo dlugiego czasu, ale dopiero teraz naszla mnie ochota, aby zarejestrowac sie. Moze to moje wrodzone lenistwo... :oops:

Mysle, ze bede mogl sluzyc rada Kolegom, bo czasami czytajac posty znalem odpowiedz na dreczace klopoty.

 

Pozdrawiam wszystkich sympatykow marki BMW. :hand:

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :) Heh, od mojej rejestracji na tym forum minęło już sporo czasu, ale postanowiłem przywitać się oficjalnie :D Jeszcze nie posiadam własnego BMW, ale mam nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni :) i pewnie będę Was zamęczał pytaniami :norty: Forum czytam bardzo często i traktuję to jako jeden z pierwszych stopni wtajemniczenia, żeby potem, mając własne auto, wiedzieć co, gdzie i jak :wink: Od początku podziwiam chęć niesienia pomocy i jest to jeden z argumentów przemawiających za tym, że mój wybór padł na BMW :)

 

Pozdrówka 4 all :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, na forum jestem od wczroaj, ale przegladam je od dluzszego czasu. obecbnie jestem na etapie poszukiwania mojej wymażonej IeSki (e36), licze na wasza pomoc, i ewentualnie jakies konkretne i pewne oferty ;) pzdr, Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

na forum jestem zarejestrowany juz jakis czas... dawno temu zastanawialem sie nad E39 530d .. ale ostatnio sie sytuacja pozmieniala troche.. i oszczedny byc nie musze.. wiec kupilem sobie E39 540iA :) .. no i powoli staram sie uczestniczyć w zyciu forum :) i pamietam o opcji szukaj :) .. moze dlatego nie zadalem jeszcze zbyt wielu pytań :D ..

 

pozdrawiam wszystkich posiadaczy beemek :)

E39 540iA ... Kocham i Szanuję... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chcialem sie pochwalic- kupilem juz autko :dance: miala byc ISka a kupilem 320i, oczywiscie coupe ;p troche jest do zrobienia, ale to raczej drobnostki, typu podswietlenia, termostat i zarowki - jedna długie i jedna pozycja. pozdrawiam, i szerokości :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.