Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mój nick mówi wszystko. Miałem AR 156 2.0 i niestety zajeździłem :lol: .

Teraz mam e36 318i i nie mogę się przyzwyczaić, cóż to za muł. Niezawodność i zawiecha OK, ale ten brak kopa jest przygnębiający, dlatego postanowiłem się do Was przyłączyć i wspólnie poszukać czegoś bardziej odpowiedniego dla byłego posiadacza Alfy Romeo.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj powodzenia w szukaniu :cool2:

a skad dokladnie jestes? :norty:

 

Dokładnie z Rudy Śląskiej, a im dłużej szukam tym bardziej wątpię czy coś sensownego w moim przedziale kwotowym kupię. Ale jeszcze się nie poddaję :D

A jaki to przedział cenowy? Może tutaj pomożemy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Paweł ze śląska, bmw jeżdżę od września 2011, 120d bardzo dobrze znana na tym forum, spisuje się bardzo dobrze, od zakupu przejechałem nią już 20 tyś, poza awarią pompy wody i termostatu nie miałem z nią większych problemów. Wbrew spekulacją, "moc mnie nie przerosła", co więcej czuje niedosyt, a moc wciąż pnie się do góry. :)

 

chyba mowa o mojej "byłej" dawaj z nią do działu "nasze jedynki"

wszytko w niej zrobilem oprócz tzw mocy - zawsze byłem przeciwnikiem chipsa i na forum kilka postów z moim NIE też się znajdzie - pamiętaj aby równiez zmieniać hamulce po tej modyfikacji. Ja obecnie do swojej obecnie zainstalowałem inne heble (zaciski, jarzma) tarcze 345/30mm, a moc oryginal i tak zostanie na zawsze

czym teraz smigasz?,bo na profilu dalej widnieja fotki mojej buni,a co do hamulcy,sprawuja sie dobrze,zwlaszcza ze niedawno wymienilem komplet tarcz i klockow ATE wraz z wymiana płynu hamulcowego ,bo stary przypominał herbate,podstawa przy skutecznym hamowaniu do dobre opony,wnajblizszym czasie czeka mnie wymiana,opon bo te stare (made in china)niedaja rady przy ostrym hamowaniu,obecnie skupiłem sie na dopieszczeniu srodka na pełen M-pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj powodzenia w szukaniu :cool2:

a skad dokladnie jestes? :norty:

 

Dokładnie z Rudy Śląskiej, a im dłużej szukam tym bardziej wątpię czy coś sensownego w moim przedziale kwotowym kupię. Ale jeszcze się nie poddaję :D

A jaki to przedział cenowy? Może tutaj pomożemy :mrgreen:

 

Początkowo 35k teraz widzę, że jest ciężko. Mimo wszystko chcę się w 40k zmieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich fanów marki BMW! na forum jestem nowy, ale w temacie BMW już od kilku lat imogę zawsze wtrącic swoje pięć groszy. Moja obecna bunia, to E92 335D po programie 340 hps i 670 Nm. Pozdro dla wszystkich.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźnione powitanie. Witam, jestem Michał, pochodzę z Wrocławia ale na co dzień mieszkam we Włoszech. Pomimo młodego wieku nigdy nie poszukiwałem sportowego, twardego, niewygodnego na co dzień auta. Dużo podróżuje autem, a mój budżet na własne auto został nieco uszczuplony. Chciałem znaleźć kompromis pomiędzy ceną i komfortem podróżowania, moc również była ważnym elementem. Wcześniej nie należałem do fanów BMW. W moim budżecie mieściły się np. auta typu Mercedes W140, dobre i średnie W126 i 7er E38, ale dzięki informacjom zdobytym na forum, postanowiłem kupić doinwestowane lecz jeszcze nie idealne E32 730i. Kiedy je ujrzałem wiedziałem, że będzie moje. Wtedy, było to jedno z najdroższych E32 na portalu otomoto. Teraz przejechałem nim już 15 tys km bez zająknięcia. Pamiętajcie, nie da się tanio kupić dobrego BMW! Witam więc wszystkich forumowiczów i życzę wielu bezawaryjnych kilometrów w waszych ukochanych BMW!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów,

czytam już forum od kilku miesięcy, bo i tyle już szukam mojego BMW.

 

Będę miał zapewne kilka pytań dotyczących Waszego doświadczenia związanego z używaniem BMW, oczywiście postaram się korzystać wcześniej z wyszukiwarki :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na forum jestem od 7 lub 8 lat, nie udzielałem się zbyt często, raczej tylko czytałem tematy.

 

Od dziecka moim marzeniem jest BMW E36. Już niedługo się ono spełni..

 

Witam się, bo zmieniłem nick, tamten z czasów nastoletnich już średnio mi pasuje.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam na imię Piotrek, jestem z okolic Łodzi i w dniu dzisiejszym zakończyłem moją prawie roczną przygodę z wybieraniem modelu

i odkładaniem keszu na zakup pierwszego BMW (oczywiście seria 1).

Samochód jeszcze na terenie Niemiec, ale za jakieś 24h powinien stać u mnie na podwórku.

Mam nadzieję, że dowiem się tutaj wielu ciekawych rzeczy i szybko się wdrożę :)

 

ps. autko musi przejść małą kosmetykę lakierniczą więc jak tylko będzie gotowe, wrzucę fotki.

na dzień dzisiejszy jedynie avatar zdradza kolor nadwozia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, witam kolege z "prawie" moich okolic :) moze wspolna sesja foto :)

 

myślę, że bardzo chętnie jak już będzie wszystko gotowe :)

dzięki za zaproszenie

 

Witaj i uważaj bo jazda 1 uzależnia :) szerokości i bezawaryjności

 

z pełną świadomością zagrożenia związanego z uzależnieniem się, podejmę ryzyko i mimo wszystko zdecyduje się na zakup :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.