Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, kłania się Marcin z Dąbrowy Górniczej. Z forum dowiedziałem się bardzo dużo przydatnych rzeczy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że dzięki temu od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem sebrnej E87 :) z której jestem bardzo zadowolony. Jak tylko zrobi się pogoda nie omieszkam zaprezentować paru fotek.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Paweł ze śląska, bmw jeżdżę od września 2011, 120d bardzo dobrze znana na tym forum, spisuje się bardzo dobrze, od zakupu przejechałem nią już 20 tyś, poza awarią pompy wody i termostatu nie miałem z nią większych problemów. Wbrew spekulacją, "moc mnie nie przerosła", co więcej czuje niedosyt, a moc wciąż pnie się do góry. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Paweł ze śląska, bmw jeżdżę od września 2011, 120d bardzo dobrze znana na tym forum, spisuje się bardzo dobrze, od zakupu przejechałem nią już 20 tyś, poza awarią pompy wody i termostatu nie miałem z nią większych problemów. Wbrew spekulacją, "moc mnie nie przerosła", co więcej czuje niedosyt, a moc wciąż pnie się do góry. :)

 

chyba mowa o mojej "byłej" dawaj z nią do działu "nasze jedynki"

wszytko w niej zrobilem oprócz tzw mocy - zawsze byłem przeciwnikiem chipsa i na forum kilka postów z moim NIE też się znajdzie - pamiętaj aby równiez zmieniać hamulce po tej modyfikacji. Ja obecnie do swojej obecnie zainstalowałem inne heble (zaciski, jarzma) tarcze 345/30mm, a moc oryginal i tak zostanie na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na imię mi Damian, mój rocznik to 1988, od końca stycznia jestem posiadaczem E46 320d. Auto kupione aby było, ale od jakiegoś czasu poważnie zastanawiam się czy nie zostawić sobie go na dłużej, bo, cholera, jeździ mi się nim lepiej niż myślałem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim :cool2:

zaglądnąłem na forum poszukując opinii dotyczących auta które chce kupić, zastanawiałem se nad wieloma autami ale po tym jak zajrzałem na forum zawęziłem poszukiwania już tylko do BMW :D bez kitu zaimponowali mi posiadacze BMek na tyle ze sam chce zostac jednym z nich:)

szukam E46 cabrio :)

Jestem z Kowalewa okolice Torunia i mam 27 lat pozdrawiam :cool2: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.