Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem BMW E60 530d w M pakiecie, auto seryjnie mialo 218 KM, obecnie jest po programie w COMPSPORCIE, moc okolo 280 KM/600NM , niestety nie da sie zhamowac automatu bo za kazdym razem wychodzi inny wykres ( moze ktos ma patent na zhamowanie aut. tip tr.), zawsze chcialem miec BUME :-), milosc do tych aut zostala u mnie zaszczepiona przez mojego tate ktory tylko uznaje ta marke;-) modele na ja jakich poznawalem te samochody to E -39 (528i), E-38(740d), E- 65 (735i), E-65 (740d), oraz 320d compact, w przyszlości chcialbym zakupic E-24 (635csi lub 633csi), POZDRAWIAM WSZYSTKICH POSIADACZY STARYCH I NOWYCH BMW !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , jestem posiadaczem 525tds 99rok e39 i jestem tu od wczoraj. A to0 moja bryczka:

 

http://img226.imageshack.us/slideshow/player.php?id=img226/2161/1161082543vvt.smil#

Edytowane przez wiku
Podjechali ułani pod okienko beemką siódemką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowy an forum.

2 tygodnie temu kupiłem BMW 316i Compact (jeszcze nie wiem czy szczęśliwie ;-)

Auto było niestety dosć zapuszczone przez poprzedniego użytkownika więc spędzam czas na wizytach u mechaników itd.

 

Na początek:

- Wymieniłem tłumik.

Czy to normalne, że przy ok 3000 obr/min głośniej go słychać (nieco metaliczny dzwięk) a potem już normalnie

 

- po przeglądzie tablicy wskzników okazało się że kontrolka od poduszek jest wyjęta ;-(,

Czeka szukanie przyczyny.

 

3 majcie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieżo upieczony posiadacz E32 735 '89

Chętnie poczytam sobie o tych samochodac - przy okazji:

Kupuję części do E32 z 89 roku ( tylko oryginał )

oraz do BMW 2000 CS - ( w chwili obecnej poszukuję listewek na dzwi )

 

Jeżeli ktoś ma dostęp do części od modeli 501/502 , chętnie nawiążę znajomość lub odkupię cały zapas :))

 

Nie interesują mnie dodatki w stylu brewki, blendy, spojlery etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też powitam. W przyszłym tygodniu umówiony jestem na obejrzenie 7 sztuk E38 i jeśli któraś będzie w stanie perfect to kupię i zmienię sobie podpis. :-) Wersje silnikowe M60/M62, automat only.

 

Pozdraiwam :cool2: i idę dalej kopać forum .. na razie przejrzałem z 400 stron z postami i wciąż mi mało. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem od niedzieli włascicielem E30 320i sedan 1987.05

Mam instalacje gazowa( na razie nie wiem którego typu -2letnia), klime - sprawna, radio, centralny zamek. Kolorek złotawy metalik.

Teraz siedzę i czytam forum, będę wiedział coś więcej dam znac.

Jestem z Mysłowic(Katowice)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.