Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w zakresie wymiany rozrządu z czystym sumieniem polecam Panów z Bukowia okolice Namysłowa.

Na wymianę rozrządu w mojej trójce jechałem z Poznania 200 km, bo nie miałem zamiaru u siebie w mieście płacić za to 5-6 tys. zł.

Cała operacja trwała kilka godzin, bardzo uczciwe podejście do tematu. Nie ma mowy o naciąganiu na dodatkowe koszty. Jestem bardzo zadowolony z usługi, po wymianie silnik pracuje równo i cicho.

Panowie są bardzo życzliwi i znają się na rzeczy. 99% pracy to BMW.

Podaję namiary Grzegorz Fąfara 793027444.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

 

 

W 430i (f36) chcę zamontować lusterka od M4.

Problem polega na tym, że w standardzie nie brałem opcji składanych, fotochromowych lusterek, te z M4 mają te opcje, więc trzeba wymienić panel sterowania i zaprogramować nowe lusterka.

Kto we Wrocławiu to porządnie ogarnie? Mogę bez problemu podjechać nawet dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Poszukuję dobrego mechanika, albo osoby, która po prostu dobrze się zna i ma E39 3.0D 193KM w manualu i pomoże mi doprowadzić moje auto do wzorowego stanu.

Sprzęgło mi ciężko chodzi (może odpowietrzyć, pompe sprzęgła zmienić, albo wysprzęglik, albo to wszystko + sprzęgło), dwumasa się chyba odzywa, pompa wspomagania chyba niedomaga już. Nie wiem czy kupować na allegro nowy ZF po regeneracji, czy szukać używanych pomp.

Całe auto do kompletnego sprawdzenia, wyczyścić dolot, wszelkie wężyki itp. Coś sobie też cieknie, bo auto znaczy teren ;)

Ogólnie jeździ w porządku, przyspiesza i skręca, ale przydałby się porządny serwis.

Ogólnie auto zmęczone i potrzebowałoby trochę serca ;)

 

Ktoś jest mi w stanie pomóc? Mogę pomóc przy robocie, ale sam nie mam warunków.

LOKALIZACJA: Wielkopolska lub Dolny śląsk (Mieszkam w okolicy Kalisza, ale mogę dojechać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie kto w dolnośląskim jest w stanie dołożyć comboboxa do F30 tak, aby działał bluetooth + streamowanie audio ? czyli montaż + kodowanie.

zastanawiam się jeszcze nad założeniem nawigacji NBT, może macie jakiś namiar na ludzi, którzy to zrobią profesjonalnie? z góry dzięki.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Witam. Zna ktoś może kogoś co byłby w stanie podjąć się wymiany rozrusznika w aucie na miejscu? Auto stoi w garażu, także miejsce do naprawy jest. Czemu na miejscu? A no jest to automat, więc chciałbym, żeby obeszło się bez lawety i holowania. Albo ktoś z forumowiczów czuję się pewnie w tym temacie i byłby w stanie mi z tym pomóc? (odpłatnie oczywiście :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie niestety w mojej E90 mam do wymiany uszczelniacze. Poleci ktos dobry warsztat w okolicach Głogowa +50km?? Pozdrawiam

 

 

Kolego w Bolesławcu ul.staszica są dobrzy mechanicy ;) robiłem u nich swoją betę i też uszczelniacze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam Panowie niestety w mojej E90 mam do wymiany uszczelniacze. Poleci ktos dobry warsztat w okolicach Głogowa +50km?? Pozdrawiam

 

 

Kolego w Bolesławcu ul.staszica są dobrzy mechanicy ;) robiłem u nich swoją betę i też uszczelniacze :)

 

 

O nich mowa?

 

https://www.facebook.com/d1garage/?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę terminy w BMW Expert, to jest jakaś masakra.

Ja mam termin za 3 tygodnie, ale czekam już od 5 tygodni...

Ale nie znam nikogo innego we Wrocławiu, kto jest dobry i godny zaufania - nie chcąc nikogo obrazić.

Uważam, że chłopaki z BMW Expert powinni przyjąć nowych expertów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.