Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzierżoniów ul. Staszica 32 - Mechanika Pojazdowa Mariusz Kowanek 693 146 398. Naprawią wszystko, specjalizują się w bmw. Duży dostęp do części mają, te same części mają taniej. Warsztat nr 4

 

Co do elektryki Uciechów kolo Dzierzoniowa Andrzej Drogosz numeru nie mam jak by było trzeba mogę załatwić.

 

Tyle mogę polecić puki co.

Edytowane przez SteFun

Sprzedam VW Corrado G60.

Kupię do E36: fotel kierowcy alcantara podgrzewany , Listwy progów wewnętrznych Mpakiet do Tour/Sedan,

Lusterka M, klapa tył cosmosschwarz

Sprzedam części od BMW E46 320d Touring.

Mój Turas


http://serwer1385585.home.pl/stefun/data/documents/bmw=20generacja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.malowaniefelg.com/

 

Moim zdaniem najlepsi i najtansi. Juz pare osob tam wyslalem i wszyscy chwala.

 

Lakier od nich wyglada naprawde przyzwoicie i nie schodzi platami po tygodniu. Jezdze juz 2 rok na felgach po odswiezaniu u Michala i zero problemow! :)

Ludzie zwykle pytaja, skad taki kolor wytrzasnalem bajerancki (mam mocno metaliczny grafit).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben-Serwis

ul. Legnicka 52a

(obok C.H. Magnolia)

54-204 Wrocław

Nie polecam. Robi byle szybciej, bo nie potrafi ogarnąć kalendarza i podstawowej organizacji czasu (zresztą wystarczy spojrzeć jak wygląda "biuro"). Można się umawiać z tygodniowym wyprzedzeniem, dzwonić dzień wcześniej żeby potwierdzić, a potem w umówionym dniu o 8 rano usłyszeć "Jednak dzisiaj nie damy dzisiaj rady". W tym przypadku jak już w końcu dali radę, to na auto czekałem do 22, a spieszyli się tak, że połamali plastyki. Oczywiście się nie przyznali. Korzystałem do tej pory trzy razy i za każdym razem było podobnie, czwartego razu nie będzie. Ceny niewiele niższe od Stando, a jakość usług nieporównywalnie mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben-Serwis

ul. Legnicka 52a

(obok C.H. Magnolia)

54-204 Wrocław

Nie polecam. Robi byle szybciej, bo nie potrafi ogarnąć kalendarza i podstawowej organizacji czasu (zresztą wystarczy spojrzeć jak wygląda "biuro"). Można się umawiać z tygodniowym wyprzedzeniem, dzwonić dzień wcześniej żeby potwierdzić, a potem w umówionym dniu o 8 rano usłyszeć "Jednak dzisiaj nie damy dzisiaj rady". W tym przypadku jak już w końcu dali radę, to na auto czekałem do 22, a spieszyli się tak, że połamali plastyki. Oczywiście się nie przyznali. Korzystałem do tej pory trzy razy i za każdym razem było podobnie, czwartego razu nie będzie. Ceny niewiele niższe od Stando, a jakość usług nieporównywalnie mniejsza.

 

Wydaję mi się, że zbyt mało osób komentuje na forach pracę Beben-Serwis i dlatego tak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

------------------------------------------------------------------------------

http://www.loboda.pl/

 

ŁOBODA SERWIS automatyczne i manualne skrzynie biegów

------------------------------------------------------------------------------

 

NIE polecam Pojechałem na sprawdzenie czy nie mam wycieków z skrzyni, ewentualnie dolanie oleju. Od razu zaproponowali mi podpięcie pod komputer - odmówiłem, informując ich że auto było podpinane i nie ma żadnych błędów z skrzynia. Po 5 min przychodzi mechanik i trzyma zdjętą miskę olejową w rękach !!!! twierdząc że coś się dzieje, i trzeba naprawić skrzynie ( dużo opiłków w filtrze ). Wywiązała się bardzo nie przyjemna sytuacja. Mechanicy twierdzili że można zamontować ponownie miskę olejowa, którą należy zmieniać przy każdej wymianie oleju ze względu na wbudowany na stałe filtr i uszczelkę. A szef dodał, że olej jest w dobrym stanie i nie trzeba go wymieniać ( 2 min wcześniej chcieli naprawiać skrzynie - nie wspominając o wymianie oleju). Po całej sytuacji dopiero zaczęli sprawdzać o to o co prosiłem, czyli o zlokalizowanie ewentualnego wycieku. którego nie znaleźli, i sprawdzenie poziomu oleju ( jakim cudem jak zlali olej i odkręcili miskę ???????????? !!!!!!!) !!

 

Nie wspominając, o tym że w czasie gdy auto wjechało na warsztat, rozmawiałem z szefem o kosztach wymiany oleju. Dziwnym trafem dobrał zły olej

 

 

reasumując:

- gdybym nie miał w planach zmiany oleju ( naciągnęli by mnie na koszta wymiany miski olejowej + oleju, lub też zamontowali elementy nie nadające, się do ponownego montaż + nie wiadomo jaka naprawa skrzyni)

- nie potrafili dobrać odpowiedniego oleju ( nie był to ani zamiennik ravenol ani oryginalny ZF )

- stwierdzili, że plastikową miskę olejową można zamontować ponownie

- wybrudzili smarem kierownice i dźwignie zmiany biegów

- i najważniejsze unieruchomili mi auto na kilka dni, ponieważ nie mam zamiaru jeździć z ponownie przykręcona miską olejowa bez jej zmiany.

 

 

NIE POLECAM

 

P.H.U. "ŁOBODA"

ul. Warsztatowa 15

55-010 BIESTRZYKÓW Gm. Święta Katarzyna

 

jest to jeden z polecanych na internetowych forach serwisów asb w okolicach Wrocławia, który radzę omijać szerokim łukiem.

Edytowane przez halfi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 min przychodzi mechanik i trzyma zdjętą miskę olejową w rękach !!!!

 

Coś za szybko tą miskę odkręcili a gdzie jeszcze czas na spuszczenie oleju ?? Może to "fake" i mechanik miał w ręku nie twoją miskę :D

 

W każdym bądź razie jeśli tak postąpili to POKEMONY a nie specjaliści od ASB :duh:

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u nich kiedyś remont manualnej skrzyni i byłem zadowolony. Natomiast wykazali się słaba wiedza o skrzyniach ASB.

Ja w swojej E46 sam wymieniałem olej metoda dynamiczną - zakupiłem 9 litrów oleju jednakże 1 litr mi został. W miskę wchodziło mi 4 litry oleju u Ciebie jest skrzynia ZF i to 6 biegowa więc jest trochę inaczej. A 6 litrów oleju to wystarczy na wymianę metodą statyczną.

W okolicy Wrocławia polecam warsztat z Mirkowa, spotkałem się już z kilkoma pozytywnymi opiniami na ich temat.

 

Natomiast niedopuszczalne jest aby przyjechać z autem na sprawdzenie ewentualnego wycieku a oni odkręcają miskę olejową, po cholerę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dokładnie, odniosłem wrażenie, że na sile chcieli mi wmówić usterkę i naciągnąć na koszta.

 

mam już umówiony serwis w ASB Długołęka. nikt tam jak na razie nie ściemnia, i zaproponowali dobre ceny w porównaniu z większością innych serwisów, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

PS. nie wytrzymałem i pojechałem na podnośnik, po odkręceniu osłony skrzyni, żadna z śrub od miski olejowej nie wygląda na ruszona.

 

reasumując NIE POLECAM serwisu ASB ŁOBODA k.Wrocławia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jaki polecacie dobry warsztat we Wrocławiu lub okolicy zajmujący się turbosprężarkami ?

 

Jesli jeszcze nikt nie polecil, to z doswiadczenia tylko Kamil RKF-Turbo. http://turbo-rkf.prv.pl/

Zmienil lokalizacje i jest teraz na Nowym Dworze, czyli ma lepsza lokalizacje i latwiejsza do znalezienia.

 

Kamil byl polecany wielokrotnie na forum i jest to jedna z niewielu osob, ktorym bez oporu daje kluczyki do auta i zostawiam je tam nawet na pare dni.

 

Z moich znajomych conajmniej 5 osob robilo u niego turbiny i jezdza do dzisiaj bez najmniejszych problemow i reklamacji. Czesci, ktorych uzywa to tylko i wylacznie OEM oraz markowy Melett http://www.melett.com/ a nie tania chinsczyzna.

 

Fakt, jest zapracowany ale to akurat dobrze o nim swiadczy i wynika z ilosci klientow, korzystajacych wlasnie z jego warsztatu. Natomiast z mojego doswiadczenia maksymalna obsuwa to 1 dzien i zawsze bylem o tym informowany na biezaco, albo nawet przed naprawa.

Edytowane przez dxtr71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji i inne w modelach BMW z SERII E: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zgoda na reklame jest czy tak chodzisz i spamujesz?

 

 

oczywiscie ze jest, powiedzieli ze moge pisac w jakim watku mi sie podoba to pisze...

 

Widze przychylna aprobate z Twojej storny...I nie odrazu spamuje tylko reklamuje nasza firme w wojewodztwach, ktore obslugujemy.

 

PEACE!

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przednią szybę z AC w inchcape, ale szczerze mówiąć nie wiem czy oni to robili czy nie. Wiem, że blacharkę/lakiernię na pewno nie mają swojej.

Generalnie żadnego problemu nie miałem z szybą a robili ją 3 lata temu.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem przednią szybę z AC w inchcape, ale szczerze mówiąć nie wiem czy oni to robili czy nie. Wiem, że blacharkę/lakiernię na pewno nie mają swojej.

Generalnie żadnego problemu nie miałem z szybą a robili ją 3 lata temu.

 

A wiesz do kogo przekazują jezeli chodzi o blacharke/lakiernie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Koledzy, potrzebuje wymienić pompę (sprężarkę) nivo, amory nivo i poduszkę nivo w e61, polecicie kogoś? Koniecznie musi to być zrobione jutro,bo we wtorek wyjeżdżam nad morze. W stando niestety terminów nie mają 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do:

Beben-Serwis

ul. Legnicka 52a

(obok C.H. Magnolia)

54-204 Wrocław

Ja jeżdżę tam od 2010 roku i na wykonane usługi nie narzekam ale zacząłem narzekać na cennik części który bywa wyższy niż w sklepie i to po 5% zniżce po prostu zacząłem kupować części sam na "czescidobmw.pl" lub "allegro" co do ceny danej usługi to też się umawiam konkretnie i albo jadę albo szukam gdzie indziej lub robię sam, oczywiście nie chodzi mi tu o kwoty 20-30zł , co do kalendarza to rzeczywiście przestał panować nad nim ale ja nie miałem większych problemów z umówionym terminem , umawiam się nawet do 2tygodni wcześniej, były poślizgi ale w granicach 4godzin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, potrzebuje wymienić pompę (sprężarkę) nivo, amory nivo i poduszkę nivo w e61, polecicie kogoś? Koniecznie musi to być zrobione jutro,bo we wtorek wyjeżdżam nad morze. W stando niestety terminów nie mają 

 

Broń Boże nawet nie próbuj jechać na Legnicka bo będziesz musiał na rowerze jechać nad morze. Szczerze mówiąc to ja jestem załamany bo nie znam ani jednego rzetelnego mechanika we Wrocławiu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.