Skocz do zawartości

Kujawsko-pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 206
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W Bydgoszczy polecam warsztat na ul. Biedaszkowo 8. Pracują tam Panowie. którzy wcześniej pracowali u Poslusznego. Najważniejsze że mają pojęcie i ceny są normalne. Więc jeśli chcesz sprawdzić bmw przed zakupem to u nich.

 

dzięki

a można telefon do warsztatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
0-600-275-408

 

SKLEP LAURA BMW

ul. Dworcowa 5

87-162 Lubicz Dolny

 

Pełka Michał Sprzedaż Wysyłkowa Auto-Części

 

tel. kom. 600 275 408

ul. Wilcza 23

87-100 Toruń

 

NICK z ALLEGRO BMW_Torun

 

 

firma sprzedaję uszkodzone części np blacharskie w stanie niby idealnym a przysyła uszkodzone, porysowane, powgniatane, nie nadające się do niczego, na mojego maila że częsci są uszkodzone i malowane, firma odpisała że to wina przewoźnika

 

NIE POLECAM

gm7CfMp.jpg?1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
tel. na stronie http://www.insidecar.pl/

Witam,

 

Czy ktoś może mimo krótkiego upływu czasu potwierdzić opinie o firmie inside car w Bydgoszczy?

Mam na oku jedno auto które chciałbym przejżeć i chciałem skorzystać z ich usług, nie podważam ich opinie ani doświadczenia ale czy jest może jeszcze jakaś inna alternatywa do zbadania auta przed zakupem na terenie Bydgoszczy?

 

dziekie za odpowiedź.

 

EDIT: dzwoniłem pytałem, ale wg. opisu odgrzybiają klimę, przez telefon dowiedziałem się, że nie robią tego, jedynie za 100zł może obejrzeć auto od spodu czy nie spawane z 4, czy nie rdzewieje i jak jeździ, obejrzeć hamulce itp itd, no i podłączyć do kompa.

No i to wszystko. ale i tak myślę że warto za takie pieniądze, zwłaszcza ile trzeba jechać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Witam, czy ktoś z forumowiczów ma namiar na dobrego blacharza-lakiernika z Bydgoszczy, oczywiście w rozsądnej cenie ? Mam do wymiany 2 progi oraz zrobienie 3 wspawek w podłodze na początku progów z lewej i prawej strony oraz na środku podłogi wielkości 20x30cm :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Czy zna ktoś może kogoś zajmującego się automatycznymi skrzyniami w Kuj-Pom? Mam problem z luzami na niektórych biegach.

 

Btw.

Polecam warsztat:

Auto Serwis Jerzy Dołęgowski, ul. Hebanowa 18, Toruń.

Zdiagnozowane błędy z komputera, solidna naprawa, dobre ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Ja z czystym sumieniem mogę polecić w okolicach Torunia warsztat:

TOTAL-AUTO-WOJCIECH BARAN w Lulkowie (10km od Torunia) :cool2: :cool2: :cool2:

 

Serwisuje tam swoje samochody od 4 lat i nigdy się nie zawiodłem, dodatkowo właściciel posiada sam BMW więc ogarnia temat (diagnostyka-naprawy).

 

Jak coś to PW i mogę podesłać numer komórki warsztatu - tylko jedna uwaga z racji na dużą liczbę chętnych (to może świadczyć o poziomie) czasami trzeba się umówić na konkretny dzień...

 

Widocznie jeszcze się nie przejechałeś na tym warsztacie kolego. Kiedyś też korzystałem z usług tego Pana ale niestety podczas czyszczenia turbiny jak się później okazało ukręcił 3 z 4 śrub i nie wymienił metalowej uszczelki którą po trasie nad morze po prostu wydmuchało, mechanik do którego później trafiłem był w lekkim szoku. Drugi przykład: mój znajomy po wymianie turbiny i rzekomym wyczyszczeniu intercoolera i całego dolotu musiał po przejechaniu kilku km wymieniać tłok i wał bo jakimś cudem poleciało trochę oleju na tłoki. Podejście do klienta też pozostawia wiele do życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Panowie jakiś dobry mechanior/ktoś z forum co by przetrzepał e60 520d przed zakupem. komp plus bezwypadkowość.

auto stoi koło Piły więc Bydgoszcz, Toruń wchodzi w grę.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki :)

 

potrzebuje dobrego speca od BMW silnik n52 (525i, 325i) montowany w e60 i e90 tak by sprawdził konkretnie komputerowo ewentualnie ciśnienie sprężania itp... ogólnie silnik nie chodzi jak należy bierze olej i ma spadki mocy itp. :cool2: okolice grudziądza, torunia, Bydgoszczy, gdańska :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Polecam Raf-Mar ul. Solna 7

 

Robiłem ostatnio servomotor valvetronic i czujnik położenia osi mimośrodowej.

Wszystko zdiagnozowane bezbłędnie i niedrogo.

Załatwili mi tani uzywany czujnik. Obecnie auto w końcu chodzi jak nowe.

kolego w jakim mieście..mam problem z N46, coś stuka pod kapą auto nie ma mocy i trzęsie silniiem...chętnie zadzwonie do tego pana i się umówię na naprawe...

Lub poprosze o jakiś tel do mechanika, który naprawdę ogarnia valvetronic itp itd ...bo anrazie sypię stówkami a auto nadal nie chodzi....z Kuj-Pom jak możne ew Warmińsko mazurskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Raf-Mar ul. Solna 7

 

Robiłem ostatnio servomotor valvetronic i czujnik położenia osi mimośrodowej.

Wszystko zdiagnozowane bezbłędnie i niedrogo.

Załatwili mi tani uzywany czujnik. Obecnie auto w końcu chodzi jak nowe.

kolego w jakim mieście..mam problem z N46, coś stuka pod kapą auto nie ma mocy i trzęsie silniiem...chętnie zadzwonie do tego pana i się umówię na naprawe...

Lub poprosze o jakiś tel do mechanika, który naprawdę ogarnia valvetronic itp itd ...bo anrazie sypię stówkami a auto nadal nie chodzi....z Kuj-Pom jak możne ew Warmińsko mazurskie

 

Raf-Mar Bydgoszcz...poniżej masz telefon do Rafała...zapewne ogarnie Twój temat.

Rafał - 69jeden 69pięć 89dziewięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.