Skocz do zawartości

Lubelskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem ze swoją BMW E60 525I Z 2005R PRZEBIEG 206 tys. Więc tak paliła mi się kontrolka na zegarach na żółto taki motorek więc postanowiłem pojechać do auto perfekt sawa na choiny 35 podpieli się pod kompa i wyskoczył błąd elektrozawora vanos więc wymienili wszystkie vanosy 3st i dalej jest ten sam problem .. później powiedzieli mi że głowica jest uszkodzona i nie ma ciśnienia oleju takiego jaki powinien być. Dodam jeszcze że przy odpaleniu samochodu obroty skaczą i trzęsie lekko buda ale tyko przez chwilę i się uspokaja . A z tego co się doczytałem na forach to wadliwe głowice były w rocznikach od 2006 do 2008 silnik mam n52. Panowie powiedzieli ze najlepiej silnik do wymiany i nie wiem co robić. . Może ktoś coś podpowie z góry dziękuję ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 649
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tego typu problemu wystepuja niestety w silnikach benzynowych e60/e90 ale tak jak zauwazyles w pewnych rocznikach,... jesli przeszukasz forum to sa watki dot ww problemu

doradzam skonsultowac to jeszcze w jakim warsztacie(doradzal bym BRJ)

silnik do wymiany to loteria, nie wiadomo co sie kupuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam wszystkich mam problem ze swoją BMW E60 525I Z 2005R PRZEBIEG 206 tys. Więc tak paliła mi się kontrolka na zegarach na żółto taki motorek więc postanowiłem pojechać do auto perfekt sawa na choiny 35 podpieli się pod kompa i wyskoczył błąd elektrozawora vanos więc wymienili wszystkie vanosy 3st i dalej jest ten sam problem .. później powiedzieli mi że głowica jest uszkodzona i nie ma ciśnienia oleju takiego jaki powinien być. Dodam jeszcze że przy odpaleniu samochodu obroty skaczą i trzęsie lekko buda ale tyko przez chwilę i się uspokaja . A z tego co się doczytałem na forach to wadliwe głowice były w rocznikach od 2006 do 2008 silnik mam n52. Panowie powiedzieli ze najlepiej silnik do wymiany i nie wiem co robić. . Może ktoś coś podpowie z góry dziękuję ;-)

Poszło na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dlaczego na priv ? i po co to oglaszac ?

Ze swojego doświadczenia.Nieraz nie loguję się przeglądając forum kilka dni i nie patrzę na wiadomości priv.Może ktoś do kogo piszę robi tak samo.Więc chcąc mieć większą pewność,że osoba do której wysłałem wiadomość ją odczyta piszę właśnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dawajmy sobie znać "na ogólnym" o wysłanych prywatnych wiadomościach.

Nie tędy droga.

Logować się, dodatkowo masz opcję informowania na email o nowych wiadomościach lub "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, dawajmy sobie znać "na ogólnym" o wysłanych prywatnych wiadomościach.

Nie tędy droga.

Logować się, dodatkowo masz opcję informowania na email o nowych wiadomościach lub "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie".

Nie musisz mi pisać jakie są opcje bo doskonale o nich wiem.

Często nie wie o tych opcjach adresat u którego wiadomość "wisi" kilkanaście dni a on o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam jak juz wcześniej pisałem miałem problem ze swoją bmw .. Wiec najpierw oddałem do auto Perfekt Sawa w Lublinie wydałem 5 tyś a usterki nie usunięto tylko stwierdzono brak ciśnienia na walku ssacym wylotowym i ze nie da się tego naprawić jedyne co to głowice wymienić lub cały silnik.. ale postanowiłem pojechać do BRJ i się okazało ze żadnej głowicy nie trzeba wymieniać. Zostawiłem samochód i na drugi dzień już był do odebrania i śmiga jak nowy :d okazało się poprostu ze wtyczki od vanosow miały przebicie i dlatego wyskakiwal błąd krótko mówiąc jak ktoś chce naprawiać swoje betki to polecam w 100% BRJ . Mają ogromną wiedzę pozdro. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
nie znam tej firmy więc na jej temat się nie wypowiem ale z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zakład na Towarowej 7 Marcina K. w Lublinie, od 3 lat naprawiam u niego samochody ( prywatne jak i flotę służbową ) a proszę mi wierzyć łatwo mnie zrazić do siebie i złego słowa nie powiem w jego stronę. Zresztą sam fakt tego że aby się do niego dostać czasami trzeba czekać tydzień o czymś świadczy a zakład wcale nie jest mały na oko posiada sześć stanowisk. Kilku kolegów z forum już korzysta za moim przykładem z jego usług i bardzo sobie chwalą a wiem jak ciężko znaleźć dobrego i uczciwego mechanika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje uderzę najpierw do nich tylko podaj mi jakiś adres strony www albo numer telefonu. ja mam problem z pływaniem po jezdni i nie ma mocnych jedni twierdzą że jest wszystko dobrze a inni chcą wymieniać wszystko po koleii.

Czy to ten zakład? http://mechanik-lublin.supermechanik.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przymierzam sie do zakupu e46. Poleca ktos warsztat w ktorym można sprawdzić i uzyskać rzetelną odpowiedź na temat stanu pojazdu?

Zanim zapytasz - POSZUKAJ!- taki podpis jest pod twoją nazwa użytkownika i jest to dobra sugestia

W tym wątku znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie, nic nowego nikt ci nie napisze. Osobiscie doradzam BRJ. Zycze udanego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
u mnie Lipert moim zdaniem sprawdził się, miałem delikatną kolizję - zderzak do malowania, przy okazji zrobili/pomalowali mi maskę i błotniki bo były odpryski po kamyczkach, samochód wygląda jak nowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.