Skocz do zawartości

Lubuskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam kolegów!

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale przejeżdżałem ostatnio przez Różanki koło Gorzowa Wielkopolskiego i widziałem tam komis z BMW. Czy ktoś z was posiada numer do właściciela ? Zapatrzyłem się na samochody i nie zapamiętałem :) a czas nie pozwalał zawrócić, także byłbym wdzięczny za jakiś telefon.

Dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów!

Nie wiem czy piszę w dobrym dziale przejeżdżałem ostatnio przez Różanki koło Gorzowa Wielkopolskiego i widziałem tam komis z BMW. Czy ktoś z was posiada numer do właściciela ? Zapatrzyłem się na samochody i nie zapamiętałem :) a czas nie pozwalał zawrócić, także byłbym wdzięczny za jakiś telefon.

Dziękuje i Pozdrawiam.

Gert Garage 888329981

X2 M35i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

Osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji w modeli BMW z SERII e: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
z daleka od warsztatu w Jeninie bo to mega oszust,nacioł mnie na 1700zł niby wymieniając wiązkę kabli oleje filtry itp,po roku awaria powróciła i w innym warsztacie okazało się że od nowości nikt nie ściągał pokrywy w skrzyni biegów bo były plomby na śrubach a wiązka oczywiście była fabryczna i nigdy nie wymieniana tylko problemem była zaśniedziała kostka i brak styku.Jednym słowem dziad i oszust
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
WITAM :) odwswieze troche temat poniewaz borykam sie z moja bmka.mam z nia powazny problem mianowicie strzela mi z tumika jak jakde na malych obrotach idodam gazu(automat,e36 2.0 m52) dzwonilem do goscia na kostrzynskiej i powiedzial mi ze to moze byc przestawiony vanos ale ze nie ma czasu zeby mi to zobaczyc to umowilem sie z nim na nastepny tydz. powiedzcie mi czy to moze byc oznaka tego co sie dzieje z moim autem ??dodam ze kupilem juz takie auto w tym stanie.i jeszcze jedna sprawa.co powiecie o tym gosciu z kostrzynskiej?? jakie ma opinie ?i jeszcze slyszalem o gosciu z owocowej 7a.co o nim myslicie??dobry jest? prosze o opinie bo nie chce dac auta dla jakiegos byle jakiego mechanika co mi to spierdzieli.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam, chciałem się poradzić o doświadczonego mechanika znającego się na BMW (E39) a najlepiej specjalizującego w silnikach. Mechanik poszukiwany jest w okolicach Zielonej Góry. Poszła mi uszczelka pod głowicą silnika i prawdopodobnie wygięła się głowica, dodatkowo przy okazji chciałbym wymienić uszczelniacze trzonków zaworów. Chodzi mi o to, aby robota była zrobiona rzetelnie i fachowo, no i wiadomo miło byłoby zapłacić za to rozsądną cenę. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wyminilem sonde.ale nic takiego nie dalo.ale problem bledu minal(nie chcial sie usunac) natomiast kolejnym bledem byl blad czujnika polozenia walka rozrzadu.podmienilem od kolegi z 2.0 m50 bez vanosa i odziwo zaczela dobrze jezdzic nie strzela i lepiej odpala.lecz nadal mam problem z telepaniem silnika ;/ nie wiem co to moze byc.narazie musze kupi czujnik.( jak ktos by mial na sprzedaz to chetnie kupie :P )i mam pytanie odnosnie czujnika.czy jest roznica w czujniku calym plastikowym a takim co ma troche metalu ??i dodatkowo na czujniku jest takie male cos wystajace tam gdzie odczytuje.(dodam ze ja mam siemensa czly czarny i bez tego ustrojstwa)pytam bo moge kupic taki czujnik ale nie wiem czy bedzie on dzialal u mnie w bmw. b20m52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam

Czy ktoś ma jakąkolwiek wiedzę na temat warsztatu Pana Kulewskiego na ulicy Owocowej w Gorzowie Wlkp?Potrzebuje po prostu opinii na temat tego warsztatu,bo chce oddać auto w dobre ręce.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

Polecam z całą Pewnością i satysfakcją polecam warsztat Braci MADEJ z CHYNOWA koło Zielonej Góry

"Madej Jan. Automechanika"

Grzybowa 12 Zielona Góra

68 324 28 74

 

zgłosiłem się do Nich z bardzo głośno klekoczącym silnikiem N42B20 (jak diesel) :( - diagnoza - wyciągniety rozrząd (220tyś km)

wymieniono mi cały komplet łańcuch napinacz ślizgi uszczelniacze , uszkodzony okazał się jeden nastawnik więc on też jest nowy oraz jeden elektrozawór.

Przy odbiorze auta musiałem się dobrze wsłuchiwać ,że silnik jest odpalony - nastała cisza :lol: . jedyne co teraz słyszę przy otwartej masce to wtryskiwacze gazowe. a silnika nic a nic . głośniej słychać warkot z tłumika...hihi.

Tak ,że reasumując ja polecam z wielkim uśmiechem na twarzy.:) :lol: :twisted: :lol:

Było - BMW - E36 318i 113KM M40B18 1991

Jest - BMW - E46 318i 143KM M42B20 2003

+ - BMW - E90 318i 143KM M43B20 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Polecam z całą Pewnością i satysfakcją polecam warsztat Braci MADEJ z CHYNOWA koło Zielonej Góry

"Madej Jan. Automechanika"

Grzybowa 12 Zielona Góra

68 324 28 74

 

zgłosiłem się do Nich z bardzo głośno klekoczącym silnikiem N42B20 (jak diesel) :( - diagnoza - wyciągniety rozrząd (220tyś km)

wymieniono mi cały komplet łańcuch napinacz ślizgi uszczelniacze , uszkodzony okazał się jeden nastawnik więc on też jest nowy oraz jeden elektrozawór.

Przy odbiorze auta musiałem się dobrze wsłuchiwać ,że silnik jest odpalony - nastała cisza :lol: . jedyne co teraz słyszę przy otwartej masce to wtryskiwacze gazowe. a silnika nic a nic . głośniej słychać warkot z tłumika...hihi.

Tak ,że reasumując ja polecam z wielkim uśmiechem na twarzy.:) :lol: :twisted: :lol:

 

Musimy sie kolego kiedys spotkac i przybic sobie piatke, ten sam silnik, niemal ta sama usterka i jeden oczywisty wybor: Madej. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj kamile39!

Jeśli chodzi o Słubice to ja podstawowe rzeczy robię w Kunowicach u znajomego mechanika i jestem zadowolony-jak czegoś nie wiem podpytam na forum i problem znika :)-przy czym części oczywiście załatwiam sam.

Co do silników Diesla to może warto odwiedzić Pana Duera-z tego co wiem specjalizuje się on w silnikach diesla i chyba nawet jeździł BMW E39 w dieslu-więc temat pewnie ogarnia.Pozostaje oczywiście jeszcze Gorzów i warsztat na ulicy Owocowej-jeszcze tam nie byłem ale znajomi polecili mi ten warsztat jakby co,bo tam podobno specjalizują się w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam warsztat na Owocowej w Gorzowie, byłem tam 2 razy z trudniejszymi przypadkami, posiadają wiedzę i ogarniają temat

i kosztują

 

Za wymiane pompy paliwa z pompą chcieli 250zł Troche przegieli bo za 70 zł kupiłem na tablicy i sam wymieniłem

X2 M35i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UWAGA PANOWIE!!!

Jeżeli ktoś będzie slyszal o RAFALE Z KRZESZYC od wgrywania spolszczenia do menu to katygorycznie przestrzegam i odradzam!!!

postawikem do niego moje e91 miało to trwac 2h a trwalo 16 dni a w końcu i tak zabrałem od niego auto. gość jest piper... centralnie lekceważy i zwodzi człowieka majatek stracilem na dojazdy do niego bvo ciagle mowil ze na następny dzień będzie auto,za dwie h będzie auto itd. itp.! w rezultacie nie odbieral ode mnie tel wiec wzialem lawete i pojechałem po auto. na miejscu okazało się ze auto jest rozrecone w srodku(ale chyba niczego nie brakuje,nastepny mechanik to określi) brudne tak mocno ze nie widać roznicy w kolorze felg i opon(dwa dni przed oddaniem sciagalem kazde jedno kolo i mylem je od srodka...) a co najlepsze przyje...b nakrecil sobie ponad 300km moim samochodem... gdie sam mi odradzal jazde z tym niedzialajacym komputerem... nie wiem jak teraz się z gościem policzyć... kupiłem to auto,dbam o nie nie daje nawet bratu jezdzic bo staram się zebym tylko ja i moja zona je uzytkowal a tu jakiś brudas nim jezdzil,katowal i uswinil...

w poniedzialem zona idzie o porade do prawnika,zobaczymy co będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam kolegów. Gdzie najlepiej wymienić olej silnikowy w E60 3.0d Gorzów Wielkopolski mnie interesuje wyłącznie. Co sądzicie o warsztaie BIDRZYCCY na ul. Piłkarskiej?

 

pewnie juz po wymianie, ale tak dla potomnych, chcecie mieć wszystko całe i sprawne to odradzam, a jak cos to sprawdzajcie po nich, mi zepsuli część za 1tys.zl

oddali nowe ale i tak stwierdzili ze nie ich wina, daleko im do fachowości a partnerstwo z BMW to jakaś pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.