Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 863
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

W okolicy Wadowic Kęt polecam Marcina Kołodziejczyka. Chłopak zajmuję się naprawą aut. Od blacharki po mechanike.

Naprawiał Moją e30 i wiele innych zwłaszcza e36. Ceny Dobre, nie ma problemu z dowiadywaniem się kosztów poszczególnych części szybka naprawa. Co najważniejsze to chyba to zna się na rzeczy dobrze diagnozuje i nie naraża na zbędne koszty. I interesuje się samochodem klienta. :mrgreen:

 

34-120 Sułkowice

796102860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie !!!

mam prośbę, jaki warsztat polecacie do kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed kupnem(e46 150km), dzwoniłem do Misiaka, człowiek powiedział że 690 zł

trochę dużo liczyłem że zrobią za 500, więc szukam jakiegoś tańszego

kogo polecacie w Krakowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja.

 

Miesiąc temu robiłem autko u Pana Jarka na siarczanej.

DO zrobienia było uszczelnienie silnika(mały wyciek ropy i oleju), zrobienie z kontrolką AirBag''a i kilka dupereli.

 

Ma ktoś może aktualny numer do tego gościa? Probowałem dodzwonić się na ten podany kilka stron wcześniej, ale odnoszę wrażenie że już nie działa. Potrzebuję elektryka a z tego co czytałem i z własnego doświadczenia Jarek daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !!!

mam prośbę, jaki warsztat polecacie do kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed kupnem(e46 150km), dzwoniłem do Misiaka, człowiek powiedział że 690 zł

trochę dużo liczyłem że zrobią za 500, więc szukam jakiegoś tańszego

kogo polecacie w Krakowie ?

 

Zależy czy chcesz kupić auto minę czy pewne . Jeżeli pewne to polecam wydać nawet te 690 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś professionalnego zakładu tuningowego który mugłby zająć sie moja bmw Z4 3.0si 265km ( seria ) Zależy mi głównie na naprawde dobrym zakładzie nie jakaś amatorka u dziatka w garażu...;/ Zakład musi znajdować się w województwie małopolskim lub niedaleko od niego......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !!!

mam prośbę, jaki warsztat polecacie do kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed kupnem(e46 150km), dzwoniłem do Misiaka, człowiek powiedział że 690 zł

trochę dużo liczyłem że zrobią za 500, więc szukam jakiegoś tańszego

kogo polecacie w Krakowie ?

 

 

Witam!

W MCars jest za 590, byłem ostatnio i ca łkiem profesjonalnie to przeprowadzili. Zgadzam się z prezedmówcą jak chcesz miec pewnośc że nie kupujesz padliny to lepiej nie oszczedzać, natomiast nie daj się zwariować i jak bedzie cos nie tak to nie daj sobie w mówić, że to pierdoła i m ozna z tym jeździć. wiadomo 590 zł. to sporo ale czasami warto odpuścić, żeby później dużo nie płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !!!

mam prośbę, jaki warsztat polecacie do kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed kupnem(e46 150km), dzwoniłem do Misiaka, człowiek powiedział że 690 zł

trochę dużo liczyłem że zrobią za 500, więc szukam jakiegoś tańszego

kogo polecacie w Krakowie ?

 

 

Witam!

W MCars jest za 590, byłem ostatnio i ca łkiem profesjonalnie to przeprowadzili. Zgadzam się z prezedmówcą jak chcesz miec pewnośc że nie kupujesz padliny to lepiej nie oszczedzać, natomiast nie daj się zwariować i jak bedzie cos nie tak to nie daj sobie w mówić, że to pierdoła i m ozna z tym jeździć. wiadomo 590 zł. to sporo ale czasami warto odpuścić, żeby później dużo nie płacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Poszukuję kogoś z woj. Małopolskiego kto zakoduje w BMW E60 (przed FL) światła do jazdy dziennej - czy znacie kogoś lub jakiś profesjonalny warsztat ?

Misiaki i M-Carsy się tego nie chcą podjąć twierdząc że to GENERALNIE niemożliwe....

Bedę wdzięczny za info

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam jakiegoś professionalnego zakładu tuningowego który mugłby zająć sie moja bmw Z4 3.0si 265km ( seria ) Zależy mi głównie na naprawde dobrym zakładzie nie jakaś amatorka u dziatka w garażu...;/ Zakład musi znajdować się w województwie małopolskim lub niedaleko od niego......

 

na forum E90 jest baaaaardzo długi wątek o tuningu, z wykresami, opiniami i małymi przepychankami tunerów. są firmy z krakowa, są polecane ze śląska, warto zaglądnąć, znajdziesz na pewno

pepe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !!!

mam prośbę, jaki warsztat polecacie do kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed kupnem(e46 150km), dzwoniłem do Misiaka, człowiek powiedział że 690 zł

trochę dużo liczyłem że zrobią za 500, więc szukam jakiegoś tańszego

kogo polecacie w Krakowie ?

 

 

Witam!

W MCars jest za 590, byłem ostatnio i ca łkiem profesjonalnie to przeprowadzili. Zgadzam się z prezedmówcą jak chcesz miec pewnośc że nie kupujesz padliny to lepiej nie oszczedzać, natomiast nie daj się zwariować i jak bedzie cos nie tak to nie daj sobie w mówić, że to pierdoła i m ozna z tym jeździć. wiadomo 590 zł. to sporo ale czasami warto odpuścić, żeby później dużo nie płacić

 

czesc,

ja bylem jak szukalem e46 w warsztacie obok bwm misiaka.

koles robi praktycznie tylko bmw i wydawalo mi sie ze sie raczej co najmniej dobrze na tym zna.

podlaczyl do kompa, sprawdzil wszystkie bledy po koleii.

na podnosniku cale zawieszenie, wszystkie wycieki, luzy itp.

klime, uklad kierowniczy i cala elektryke.

potem sie przejechal i sprawdzil skrzynie i generalnie jak to chodzi itp.

trwalo to wszystko z 1h ale w sumie nigdy takiego przegladu wczesniej nie robilem i bylem bardzo zadowolony....i nie kupilem....i dobrze

wziol 180 zl - bylo warto, naprawde.

jesli to jeszcze aktualne to moge odgrzebac gdzies nr tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Poszukuję kogoś z woj. Małopolskiego kto zakoduje w BMW E60 (przed FL) światła do jazdy dziennej - czy znacie kogoś lub jakiś profesjonalny warsztat ?

Misiaki i M-Carsy się tego nie chcą podjąć twierdząc że to GENERALNIE niemożliwe....

Bedę wdzięczny za info

 

 

Witam,

 

 

ja Ci moge zakodowac swiatla do jazdy dziennej do BMW przed FL i inne np odczyt mp3(dla nawigacji BUSINESS i Professional-dla aut przed FL), menu PL lektor, tv free itp.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta w ASO - Kraków w celu sprawdzenia E90 i tutaj pytanie. Do wyboru mam 2: M-Cars i Misiak czy ktoś mi może napisać który ma "generalnie" lepszą opinie i do którego warto pojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta w ASO - Kraków w celu sprawdzenia E90 i tutaj pytanie. Do wyboru mam 2: M-Cars i Misiak czy ktoś mi może napisać który ma "generalnie" lepszą opinie i do którego warto pojechać.

 

Misiak jest tańszy od M-Cars .. ale jak to w życiu - coś za coś, musisz o wszystko się pytać, dociekać i czasami masz wrażenie jakby nie byli obecni i nie chodziło o samochód - w zasadzie dostajesz podstawowe informacje - a Panowie niekiedy zachowują się jakby byli z kosmosu i nie wiedzieli dlaczego ich o to pytasz :) . W dodatku często są znudzeni.

M-Cars - jest droższy ale i obsługa na innym poziomie (byłem 2x). Owszem też trzeba dopytać ale o mniej rzeczy a i odpowiedź przynajmniej jest satysfakcjonująca, kompleksowa i wyjaśniająca niedociągnięcia + ewentualne sugestie jak usunąć usterkę.

To są moje wrażenia.

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzowniłem obu:

mCars - przez telefon pełna profeska - koleś mi 20 minut poświęcił, był rzeczowy i pomocny.

Misiak - gość brzmiał jakby miał pretensję że zadzowniłem, to nie wiem jak zły by był jakbym z samochodem do sprawdzenia przyjechał.

 

Cenowo:

mCars - 600zł

Misiak - 670zł

 

Zakres usług:

Taki sam czyli bardzo szeroki (tylko geometrii niema w cenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam serdecznie !!!

mam prośbę, jaki warsztat polecacie do kompleksowego sprawdzenia pojazdu przed kupnem(e46 150km), dzwoniłem do Misiaka, człowiek powiedział że 690 zł

trochę dużo liczyłem że zrobią za 500, więc szukam jakiegoś tańszego

kogo polecacie w Krakowie ?

 

 

Witam!

W MCars jest za 590, byłem ostatnio i ca łkiem profesjonalnie to przeprowadzili. Zgadzam się z prezedmówcą jak chcesz miec pewnośc że nie kupujesz padliny to lepiej nie oszczedzać, natomiast nie daj się zwariować i jak bedzie cos nie tak to nie daj sobie w mówić, że to pierdoła i m ozna z tym jeździć. wiadomo 590 zł. to sporo ale czasami warto odpuścić, żeby później dużo nie płacić

 

czesc,

ja bylem jak szukalem e46 w warsztacie obok bwm misiaka.

koles robi praktycznie tylko bmw i wydawalo mi sie ze sie raczej co najmniej dobrze na tym zna.

podlaczyl do kompa, sprawdzil wszystkie bledy po koleii.

na podnosniku cale zawieszenie, wszystkie wycieki, luzy itp.

klime, uklad kierowniczy i cala elektryke.

potem sie przejechal i sprawdzil skrzynie i generalnie jak to chodzi itp.

trwalo to wszystko z 1h ale w sumie nigdy takiego przegladu wczesniej nie robilem i bylem bardzo zadowolony....i nie kupilem....i dobrze

wziol 180 zl - bylo warto, naprawde.

jesli to jeszcze aktualne to moge odgrzebac gdzies nr tel.

 

wielkie dzięki za pomoc

autko kupione, jestem zadowolony, na chwilę obecną niema sie do czego przyczepić :) pozdrawiam ludzi z forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o naprawę automatycznych skrzyni biegów BMW, polecam firmę z Tarnowa:

 

Auto-Serwis Mechanika Pojazdowa

Janusz Wieczorek

ul. Krzyska 106a

33-100 Tarnów

 

tel: 014 625-10-10

0601 55-79-45

fax: 014 625-10-10

adres email: januszwieczorek@op.pl

 

Znają się na rzeczy, miła, fachowa obsługa, Robili mi już dwa samochody (BMW e39 523i generalka skrzyni, E61 535d regeneracja konwertera) , obydwa śmigają pięknie.

 

Dbają o klienta, dobierają olej do skrzyni fachowo (piszę o tym specjalnie gdyż niektóre serwisy asb zalewają czym popadnie, bez sprawdzenia specyfikacji, potem nie potrafią nawet podać symbolu oleju), tutaj olej jest zawsze odpowiedni do danego typu skrzyni. Części zamienne do skrzyń to zawsze oryginał. Jak wiadomo to bardzo ważne.

 

Ceny normalne, nie odstraszają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.