Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 864
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tam tez przyciemnilem tydzień temu. W znalezieniu pomogło mi forum subaru ;)

jedna z najdłużej istniejących firm z tej branży, istnieje min 7lat..

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

 

osoby chcace wgrac polskie menu, lektora polskiego, odblokowac tv/dvd podczas jazdy, aktualizacje nawigacji i inne w modelach BMW z SERII E: 60/e61/e87/e90/e91/92/e70/e71 x5 x6 oraz F seria F01/F02/F07 GT/ F10/F11 i innych zapraszamy na www.navibmw.pl

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanownych forumowiczow,

 

Czy moglibyscie mi doradzic gdzie w Krakowie moglbym przeprowadzic diagnostyke filtra czastek stalych... Sprawdzic logi kiedy ostatnio byl przepalany i zweryfikowac czy DPF jest faktycznie do wymiany...

 

Auto to E92 330XD...

 

Zanim trafie do ASO chcialbym zweryfikowac faktyczna przyczyne komunikatu, ktory mi wyrzuca iDrive:

 

Particle filter

Possible to continue journey

Possible reduction in engine power

Have the problem checked by your BMW service

 

...i dowiedziec sie czy konieczna jest wymiana, czy moze mam jakies alternatywy jak regeneracja... Tak ze koledzy, pytanie gdzie sie udac na diagnostyke.

 

Dziekuje i pozdrawiam.

 

Przejechane 155k... tak ze zywot wiadomo ma sie ku koncowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako, że przez wyszukiwarkę nic sensownego nie znalazłem, to:

 

Czy ktoś może polecić dobrego tapicera na terenie Krakowa? Zapowiada się wymiana tapicerki + paru elementów skórzanych i byłoby idealnie jakby był to ktoś, kto już coś takiego robił i nie zabija na wejściu cenami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W sprawach związanych z mechaniką, to mogę polecić ekipę z PKW AUTO SERVICE na ul. Składowej w Krakowie.

http://www.pkw.strefa.pl/kontakt.html

 

Właśnie dzisiaj wymieniali mi uszczelniacze w Vanosie M52TU B25. Byłem przy tym i wdziałem, że dla nich to pestka. Można z nimi pogadać, wytłumaczą, bardzo miła atmosfera, zresztą wg mnie ceny raczej przystępne. Tylko jak już ktoś wspomniał, dojazd jak na koniec Świata, ale niech Was nie zwiedzie lokalizacja i otoczenie. Warto do nich podjechać :cool2:

A wszystko to przez REKINA ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam z czystym sumieniem:

Mechanika pojazdowa, Kazimierz Meres, Łączany (25km od Krakowa). Jak ktos zainteresowany to podam kontakt telefoniczny. Gość naprawdę zna się na rzeczy a przy tym kulturalny i nie naciąga. Wiele razy byłem, i zawsze bylem zadowolony. Jedyny minus to terminy.

Petrolhead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim zainteresowanym dobrym elektronikiem w Krakowie firmę NaviBMW.

Temamt nawigacji w tym również CIC-a i Comboxa ma w małym palcu i nie zdziera skóry co dość istotne w dzisiejszych czasach.

Pozdrawiam

Wcześniej: 2 x e39 SUPER :-) e38 SUPER :-) e65 PORAŻKa :-( e60 535d rewelacja F01 750i - nie polecam :-( F01 750d - rewelacja :-)


Doposażenie: M-pakiet, Monitory tył, Nawigacja NBP, I-Tuch

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W sprawach związanych z mechaniką, to mogę polecić ekipę z PKW AUTO SERVICE na ul. Składowej w Krakowie.

http://www.pkw.strefa.pl/kontakt.html

 

Właśnie dzisiaj wymieniali mi uszczelniacze w Vanosie M52TU B25. Byłem przy tym i wdziałem, że dla nich to pestka. Można z nimi pogadać, wytłumaczą, bardzo miła atmosfera, zresztą wg mnie ceny raczej przystępne. Tylko jak już ktoś wspomniał, dojazd jak na koniec Świata, ale niech Was nie zwiedzie lokalizacja i otoczenie. Warto do nich podjechać :cool2:

 

a ja ich nie polecam: za czasów, gdy miałem M3E46 umówiłem się z nimi dwa razy na wymianę wiatraka chodnicy, i dwa razy wystawilil mnie: czekałem pod zamkniętym warsztatem dwie godziny, telefon głuchy, potem tłumaczenia, że zapomniał, że korki ..... Dla mnie terminowość to podstawa, bo nie każdy może sobie pozwolić na zabawy z mechanikami przez tydzień.

NIe odmawiam im fachowości, bo diagnozy mieli trafne, ale...

Od momentu , gdy kupiłem E60 (około rok), jeżdżę do PIM na ul. Siwka, chłopaki fachury jakich mało, nie ma tematów których by nie ogarnęli, nawet słynne na forum szalejące lusterka boczne, które wykręcają się na maksa - opanowane. O olejach, płynach, filtrach nawet nie myślę, autko znają więc sami wymieniają kiedy trzeba.

O tym, że są skuteczni, świadczą kolejki beemek przed warsztatem. Z rozmów z kierowcami - klientami warsztatu wnioskuję, że mają podobne zdanie do mojego.

No i to najważniejsze, ceny utrzymują na przyzwoitym poziomie. :cool2:

Podsumowując, polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poleci ktos kogos od elektroniki kogos kto sie zna na rzeczy p

 

potrzebyuje usunac zwarcie w kluczyku tego typu http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/6series/coupe/2007/allfacts/_shared/img/equipment_comfort_access.jpg rozladowywuje non stop baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

Poszukuję dobrego zakładu w Krakowie do zrobienia serwisu - wymiana oleju, sprawdzenie filtrów ,amortyzatorów , filtra cząstek stałych - oraz do diagnostyki komputerowej z DIS-em. Chodzi o to żeby byli słowni i rzetelni . Samochód E90 320d . Może ktoś coś poleci .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
orientuje sie ktos kiedy otwieraja bmw Dobrzanski w Krakowie? wczoraj z4 cabrio oklejony w napisy

bmw dobrzanski jezdzil opo bora komorowskiego tak jakby reklamowal czy cos ....wie ktos kiedy otwarcie

 

 

Salon to otwierają od lutego i jakoś otworzyć nie mogą.

Jeśli chodzi o sklep z częściami to już działa, więc nie trzeba jeździć do MCars'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Chciałbym zapytać o Kogoś Kto mógłby w Krakowie lub okolicach uruchomić światła do jazdy dziennej w E46 z 2004r, tzn. światła drogowe na 50% oraz parę innych zbędnych rzeczy z elektroniki (domykanie szyb itd.)

Nie znam osobiście nikogo takiego, a po wizycie u jednego "specjalisty" który miał mi to zrobić (sam zaproponował) świeci mi światło w tylnej klapie cały czas.

Proszę o jakieś namiary.

 

pozdrawiam i dziękuje

meggiel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów. Zakupiłem u sprzedającego na TABLICY koła do mojej bmki.. Sprzedający jest z miejscowosci CHEŁM, moze ma któryś blisko do niego aby podskoczyć i dowiedzieć sie co to za koleś? Wysłałem mu kase na konto (1000zł) posiadam jego dane..

 

Powiedział ze wysłał do mnie koła (przedwczoraj, wczoraj powinien być u mnie kurier) lecz do dziś go nie ma i od rana nie moge sie do niego dodzwonić - cały czas poczta, wydaje mi sie ze sprawa bedzie nieciekawa..

 

Felgi 17 cali idealne, nowe opony, dlatego byłem ciekawy oferty.

PIOTR ZAKRZEWSKI

CHEŁM UL. SZAFIROWA 4

 

Czy wogole ktoś taki mieszka pod tym adresem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.