Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli do cylindra idzie płyn to podczas jazdy z wydechu bucha para po spalonym płynie

poza tym silnik kuleje rano cięzko odpalić

w zbiorniczku po odkręceniu na obrotach widać bąbelki

często czuć spaliny w płynie

poza tym szybko by się grzał i wyrzucał płyn korkiem

można zmierzyć kompresje jeżeli poszła uszczelka to na jednym lub dwóch garach będzie niskie ciśnienie

można też sprawdzić zawartość spalin w płynie

wszystko dobrze posprawdzaj nie spiesz się z głowicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do wymiany przednią szybę. Kupiłem w GlassPolu używaną. I jeszcze biegi ciężko wchodzą jakbym musiał się przez coś przebijać. Czy mogę spokojnie zgłosić się z problemami do Pana Artura na Gałczyńskiego w Pruszkowie?

Próbowałem dodzwonić się też to Pana Adama z Raszyna i zapytać, ale numer, który znalazłem na forum nie odpowiada. Chyba, że jakieś inne miejsce polecacie? E46 z 2002r. Szyba bez sensora. Skrzynia manualna.

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu w Warszawie gdzie fachowcy znajdą przyczynę moich problemów z samochodem. Chodzi o to że na wolnych obrotach samochód (530d 2001r. 193KM automat) coraz częściej gaśnie. Do tej pory nie było problemu z ponownym uruchomieniem auta ale od niedawna takie problemu już się pojawiają. Do tego zdarzyło mi się kilkakrotnie że samochód zgasł przy prędkości ok 80-90 km/h w momencie puszczenia pedału gazu.

Proszę o namiary na warsztaty.

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno powinien ADMIN wykasować postów od tych którzy mają poniżej 100 postów. Dala mnie jest to zwykła reklama, szkoda słów :duh:

 

Pytanie tylko czy to jest logiczne? W ten sposób nikt nigdy nie mógłby mieć 100 postów, bo każdy pierwszy post byłby kasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce negowac tego co piszesz, ale ostatnio szukajac warsztatu do wymiany termostatow zadzwonilem do konstancina - cena okazala sie niewiele mniejsza niz aso

 

 

Pewnie tak było. wyrywkowo sprawdzałem servicemile i wychodzilo zawsze troche taniej ok 10-20%. Tyle mnie satysfakcjonuje. Po drugie co ważne, ktoś się mną tam zajmuje. jakiś czas temu byłem z naprawą gwarnacyjna w ASO i czekałem zupelnie bezczynnie 15 min aż ktoś się mną zainteresuje. W sumie stracilem duzo czasu, który też jest cenny, a finalnie musiałem przyjechac raz jeszcze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

czy miał ktoś okazję serwisować swoją beemkę w Auto-Reducie na ul. Zwycięzców?proszę o opinię

 

 

Ja miałem, mam w zasadzie :) nawet kupiłem u nich samochód. Bardzo polecam, przy czym ceny niezbyt atrakcyjne jeśli porównać je do niezależnych warsztatów. Ale z drugiej strony natychmiastowy dostęp do praktycznie każdej części + mechanicy przejęci od ASO (jeśli to faktycznie plus ;) ).

W zasadzie poziom obsługi równy dobrze pojetemu poziomowi obsługi w ASO BMW, a jednak sporo taniej. Jednym słowem - polecam.

virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz Adam nie odbiera telefonów, uważam że powinien Nas tutaj poinformować, że wyjechał na Załużony Wypoczynek z "Koleżanką Małżonka i Dziećmi" i wraca....... , a tak się nie robi, że nie odbiera i nie wiem dlaczego. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do MCARS w Warszawie na Rzemieślników, to NIE POLECAM, naciągacze i nie słuchają coś się do nich mówi, za wymianę oleju i rzekomą naprawę ręcznego (coś obcierało i tykało wraz ze wzrostem prędkości) bo dalej jest to samo podliczyli mnie na 985zł do tego rozmawiałem i mówiłem ze 5l olju to wlali 6l i później jechałem jeszcze raz żeby ściągnęli, za 6L oleju policzyli sobie 450zł to po prostu jakieś żarty (olej Castrol EDGE TurboDiesel 5W40 gdzie maksymalnie powinien kosztować 250zł). Po prostu Kpiny, nigdy więcej tam nie pojadę. NA prawde Odradzam skusiłem się czytając wcześniejsze opinie tu na forum i na konkurencyjnym ( faktycznie że przez dobre opinie przeplatały się i niezbyt pochlebne ale nie myślałem że do tego stopnia)

 

Co do polecanego Warsztatu to Bardzo polecam Otwock ul. Łąkowa 51 (Jeżdżę tam odkąd kupiłem BMW i nie można złego słowa powiedzieć)

 

Kolego, tylko Ty poleciłeś ten warsztat, czy oni montują też części używane? wczoraj zadzwoniłem wieczorem do gościa z polecenia, okazało się że ma warsztat w Otwocku ale montuje niektóre elementy używane. Czy warto taką półoś zakupić i wymienić czy nie bawić się w oszczędzanie i kupić oryginał (różnica jest taka 1000 używka i 1800 nówka)? Rozumiem, że jeśli to ten warsztat co polecasz? nie miałeś jakichś krzywych akcji? zawsze montowali Ci części nowe czy również używane ew. regenerowane?

Znalazłęm jeszcze jeden na Staszica również w Otwocku, podobno oba ze sobą współpracują. Miał ktoś jakiś z nimi kontakt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno powinien ADMIN wykasować postów od tych którzy mają poniżej 100 postów. Dala mnie jest to zwykła reklama, szkoda słów :duh:

 

Pytanie tylko czy to jest logiczne? W ten sposób nikt nigdy nie mógłby mieć 100 postów, bo każdy pierwszy post byłby kasowany.

 

 

 

Dziekuje ci bardzo serdecznie za twoje zdanie ale pozwol ze sie z nim nie zgodze :nienie:

E46 ToUrInG M57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz Adam nie odbiera telefonów, uważam że powinien Nas tutaj poinformować, że wyjechał na Załużony Wypoczynek z "Koleżanką Małżonka i Dziećmi" i wraca....... , a tak się nie robi, że nie odbiera i nie wiem dlaczego. :(

 

 

 

Wiec trzeba sie "wprosic" osobiscie - mi sie udalo :P

E46 ToUrInG M57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem elektryka, znalazłem w tym temacie informację o warsztacie ALARMET w Regułach. Byłem, sprawdziłem, NIE POLECAM. Niemiła obsługa, mimo telefonicznego umówienia na konkretny dzień i godzinę człowiek zrobił mi wielką łaskę że mnie przyjął przy czym musiałem czekać prawie godzinę aż skończy robić jakieś inne auto. Fakt, zrobił diagnozę komputerową i dowiedziałem się tego co chciałem, ale kosztowało mnie to WYPALONĄ PAPIEROSEM DZIURĘ W SŁUPKU! Mechanicy wciąż palili papierosy przy i W samochodach. Skandal, niestety zobaczyłem to dopiero pod domem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jestem szczęśliwym posiadaczem e39 530d w Turingu i jak na razie jestem bardzo zadowolony ale chodząc po forum wyczytałem ze można sobie trochę udoskonalić autko i w związku z tym szukam jakiegoś dobrego fachowca w wawie lub pod który mógłby mi odblokować webasto na grzanie wnętrza, zaktywować powiadomienie kierunkami przy zamknięciu i otwieraniu auta automatyczne składanie lusterek przy zamknięciu i oczywiście w drugą stronę też czyli rozłożenie przy otwarciu :) automatyczne zamykanie auta przy ruszeniu itp :) Szukam naprawdę dobrego fachowca bo wiem ze można sobie mocno namieszać w aucie jeśli ktoś się nie zna... Poradźcie gdzie takowy spec jest w okolicach wawy lub w wawie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jestem szczęśliwym posiadaczem e39 530d w Turingu i jak na razie jestem bardzo zadowolony ale chodząc po forum wyczytałem ze można sobie trochę udoskonalić autko i w związku z tym szukam jakiegoś dobrego fachowca w wawie lub pod który mógłby mi odblokować webasto na grzanie wnętrza, zaktywować powiadomienie kierunkami przy zamknięciu i otwieraniu auta automatyczne składanie lusterek przy zamknięciu i oczywiście w drugą stronę też czyli rozłożenie przy otwarciu :) automatyczne zamykanie auta przy ruszeniu itp :) Szukam naprawdę dobrego fachowca bo wiem ze można sobie mocno namieszać w aucie jeśli ktoś się nie zna... Poradźcie gdzie takowy spec jest w okolicach wawy lub w wawie.

Pozdrawiam

 

Zadzwon do Adama on chyba ma dobry fejs :D Jest na forum jako ANJINSAN czy cos podobnego :mrgreen:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.