Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Czy ktoś może polecić dobry, solidny, rzetelny, uczciwy ;) warsztat z prawdziwymi mechanikami w Warszawie lub w okolicach, gdzie ktos juz wymienial poduszki pod silnikiem w BMW E46 i jest z tego powodu zadowolony?

Z góry dziękuję :)

 

PS> Tylko nie mowcie, ze takie rzeczy tylko w erze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Czy ktoś może polecić dobry, solidny, rzetelny, uczciwy ;) warsztat z prawdziwymi mechanikami w Warszawie lub w okolicach, gdzie ktos juz wymienial poduszki pod silnikiem w BMW E46 i jest z tego powodu zadowolony?

Z góry dziękuję :)

 

PS> Tylko nie mowcie, ze takie rzeczy tylko w erze ;)

 

 

@ffcolor

Ja polecam warsztat w Łomiankach!! a właściwie to Swojego brata ;DD Mam e 46 320d sedan i wszystkie naprawy przy buni to tylko u niego

a warsztat mieście się dokładnie przy trasie na Gdańsk, ul Kolejowa 225, Dziekanów Polski

 

POLECAM i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Zrobiło się ciepło, na myjniach ruch co raz większy, i jeśli ktoś ze stolicy pomyślał, że przydałaby się korekta lakieru to polecam - http://shine.abv.pl/

Byłem, widziałem, czaiłem się i w końcu zrobiłem u siebie. Żałuję, że się tak długo czaiłem :)

Pozdrawiam, Mariusz

"Mario"

F11 Sophisto Grau


http://i59.tinypic.com/242j57c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mieszkam w Józefowie k Otwocka pracuję w centrum Warszawy szukam dobrego warsztatu który poradzi sobie z tą usterką.

(jak zatankuje więcej jak połowę zbiornika cieknie ropa pod samochód z okolicy zbiornika,jak wskaźnik poziomu paliwa pokaże mniej jak połowę stanu przestaje ciec)Pozdrawiam i proszę o poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Po kilkuletniej przerwie wróciłem do BMW i na to forum (choć mój stary login nie działa).

 

Ostatnio moje E65 745 płata mi figle:

1. Najpierw wyłączyły się wszystkie oprócz jednego głośniki (przy słuchaniu radia, czy muzyki z płyty - oczywiście opcja uatwania balance itd nic nie daje - słychać tylko przez jeden głośnik)

2. W czasie jazdy i tuż po jeździe klamka od strony pasażera zaczęła się bardzo nagrzewać. Kiedy wóz długo stoi staje się chłodniejsza.

3. Czujniki parkowania dźwiękowo działają tylko na przód (wizualnie na przód i na tył)

4. Wczoraj wyskoczył napis, na kompie, że stabilizacja zawieszenia nie działa i żeby jechać ostrożenie (po ponownym odpaleniu silnika zniknął)

 

Czy ktoś z Was doświadczył któregokolwiek z tych problemów? Który z elektryków/elektroników w Wawie jest obecnie najlepszy do tego typu samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Po kilkuletniej przerwie wróciłem do BMW i na to forum (choć mój stary login nie działa).

 

Ostatnio moje E65 745 płata mi figle:

1. Najpierw wyłączyły się wszystkie oprócz jednego głośniki (przy słuchaniu radia, czy muzyki z płyty - oczywiście opcja uatwania balance itd nic nie daje - słychać tylko przez jeden głośnik)

2. W czasie jazdy i tuż po jeździe klamka od strony pasażera zaczęła się bardzo nagrzewać. Kiedy wóz długo stoi staje się chłodniejsza.

3. Czujniki parkowania dźwiękowo działają tylko na przód (wizualnie na przód i na tył)

4. Wczoraj wyskoczył napis, na kompie, że stabilizacja zawieszenia nie działa i żeby jechać ostrożenie (po ponownym odpaleniu silnika zniknął)

 

Czy ktoś z Was doświadczył któregokolwiek z tych problemów? Który z elektryków/elektroników w Wawie jest obecnie najlepszy do tego typu samochodu?

polecam auto-sew, żyzna 3, Krzysztof Seweryn ... ( napewno pomoże, może poza głośnikami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

 

Szukam dobrego, solidnego mechanika od BMW w Warszawie i okolicach. Chodzi o moje E46 318i N42B20 2001, mam ciągle problem z wyciekiem oleju gdzieś z góry silnika, kapie na kolektor, smaży olej. Nie chcę z tym jeździć, nie mam ochoty tego bagatelizować. Chcę to zrobić raz a dobrze, bez konieczności wracania z problemem.

Może ktoś miał podobne doświadczenia i potrafi polecić dobrego speca od E46. Z góry serdeczne dzięki za pomoc.

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może który z mechaników podjoł by się diagnozy i ewentualnie zmiany na nowsze oprogramowania od blokady kierownicy(co nieraz wyskakuje alarm żółtej kierownicy z kluczem podczas próby odpalenia w e90)bo podobno może to pomóc.Warszawa lub trasa na Białystok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może który z mechaników podjoł by się diagnozy i ewentualnie zmiany na nowsze oprogramowania od blokady kierownicy(co nieraz wyskakuje alarm żółtej kierownicy z kluczem podczas próby odpalenia w e90)bo podobno może to pomóc.Warszawa lub trasa na Białystok

 

zadzwoń do auto-sew, żyzna 5 - najlepszy specu w maz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam klubowiczow i nie tylko do warsztatu Auto-fix na Alei Krakowskiej 11 w Warszawie.

 

Nabicie i odgrzybienie klimatyzacji - 150 zł

Wymiania opon - 40 zł ( bez wzgledu czy alusy czy stalowe, kazdy rozmiar)

 

Znizka na czesci oraz robote. 509481781 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie rys z samochodu i szyb, polerowanie , usuwanie matu z reflektorów, naprawa szyb. Wszelkie informacje piszcie na priv.

 

Kolego nie ma co się ukrywać, napisz swój cennik i gdzie się mieścisz.

Ja mam lekko przytarty prawy tylni lotnik, jaka jest cena za usunięcie szwanku?

:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już jutro wrzucę stronkę z cenami i kontaktem także tylko teraz taki orientacyjny post a co do takiej naprawy kolego to wszystko zależy od uszkodzenia i ceny zaczynają się od 40 zł także musiałbyś przyjechać i wtedy się dogadamy co i za ile :) pozdrawiam jak coś pisz na priv. A mieścimy się w Warszawie dzielnica rembertów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też Wam kogoś polecę-gorik79-jest na tm forum-zresztą tu go poznałem.

 

u mnie wymieniał: chłodnicę, wisko, wszystkie klocki i powiem tyle jestem mega zadowolony, wszystko dopieszczone, przeczyszczone, nasmarowane...po prostu koleś robi tak jak by swoją furę naprawiał-a to chyba najlepsza rekomendacja.

 

muszę jeszcze parę drobiazgów zrobić w swojej Lali-przepływomierz i takie tam...-i z pewnością będę robił u niego-szczerze polecam.

 

PS.żeby nie było wątpliwości- to nie jest warsztat komercyjny tylko mechanik z zamiłowania i fan BMW-nie żyje z tego bo nie musi-ale robi bo lubi-i jest w tym dobry.

Edytowane przez hawraneek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też Wam kogoś polecę-gorik79-jest na tm forum-zresztą tu go poznałem.

 

u mnie wymieniał: chłodnicę, wisko, wszystkie klocki i powiem tyle jestem mega zadowolony, wszystko dopieszczone, przeczyszczone, nasmarowane...po prostu koleś robi tak jak by swoją furę naprawiał-a to chyba najlepsza rekomendacja.

 

muszę jeszcze parę drobiazgów zrobić w swojej Lali-przepływomierz i takie tam...-i z pewnością będę robił u niego-szczerze polecam.

 

PS.żeby nie było wątpliwości- to nie jest warsztat komercyjny tylko mechanik z zamiłowania i fan BMW-nie żyje z tego bo nie musi-ale robi bo lubi-i jest w tym dobry.

Kolego

Zapomniałeś podać konkretne namiary , więc czekamy :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś mam do zrobienia w aucie gdzie trzeba podnośnika to zawsze jeżdżę na Wojciechowskiego 25 do D.K. 511-100-481 grzebali w kilku moich autach i nigdy nie było reklamacji i nie są drodzy no i oczywiście w Ursusie. Spróbuj powołać się na przysyłającego cię kolegę któremu robili kiedyś silnik w zielonym 318is może coś jeszcze opuszczą z ceny :)
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś mam do zrobienia w aucie gdzie trzeba podnośnika to zawsze jeżdżę na Wojciechowskiego 25 do D.K. 511-100-481 grzebali w kilku moich autach i nigdy nie było reklamacji i nie są drodzy no i oczywiście w Ursusie. Spróbuj powołać się na przysyłającego cię kolegę któremu robili kiedyś silnik w zielonym 318is może coś jeszcze opuszczą z ceny :)

 

Ja też skorzystam z kontaktu i podjadę do nich. Pamiętasz jak z terminami ? Mam do wymiany tuleje przód i może coś z tyłu. Komputer mają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.