Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wszystkich forumowiczów.

 

Mam taki mały problem, potrzebuje dowiedzieć sie jaki jest dokładny kolor mojej jedynki i gdzie sie go szuka?

W związku z kolorem szukam też drzwi do jedynki własnie pod kolor, bo jeb skuter mi wjechał w otwarte drzwi od pasażera i spierd.... po mimo pogoni po chodniku jedyneczka nie wcisneła się miedzy słupki na osiedlu i gnój spier.... :evil: , ale nieważne juz to jakoś przebolałem.... Szukam szrotu BMW w okolicach wawy, drzwi szukam pod kolor i w stanie do założenia bez lakierowania, plus odbój drzwi, do tego doszła spalona przetwornica ta główna i jej tez szukam i klape tylną czas tez naprawić ale nie mam pojęcia co się tam mogło popsuc otwiera sie spod znaczka, znaczek sie przycinał jakis czas, aż w końcu przestał sie przycinać a klapa przestała sie w ogóle otwierać, siniczek w ogole nie chodzi(nie słychać żeby chodził), no i do tego wszystkiego szukam jakiegoś rozsądnego mechanika co to dobrze zrobi i nie zedrze jak to w warsztatach specjalizujących się w BMW(mam mechanika swojego, ale miał wypadek czołowy z rozpędzonym VIPEREM na chełmżynskiej i do stycznia leży w gipsie, panowie, może nie wszystko podchodzi pod ten dział a tylko kwestia warsztatu, ale nie chciałem zaśmiecać forum 4oma pytaniami, więc wszystko napisałem w jednym i z góry dziękuje za pomoc i udzielone odpowiedzi.

 

 

AAA i tak na szybko, odnośnie skutera, drzwi były otwierane na światłach pasażerka właśnie wychodziła obrażona i nie spojrzała czy coś jedzie i zrobiła to mega raptownie, nr rejestracyjny mam tego gościa, jechał ostro sćpany bo z nim rozmawialem zaraz po wypadku, a przed ucięczką. Pan Policjant mi powiedział, że nawet fakt że nie miał prawka bo skuter to motorek powyżej 125cm i fakt, że uciekł(bo temat jego trzeźwości pominąłem) nie zmienia nic, gdyż PAN SKUTER JECHAŁ jak najbliżej prawej strony i to nie jego wina że sobie ktos wysiadał raptownie z auta, także naprawiamy z AC, a co do skutera to policjant powiedział, że za ucieczkę nie scigają(bo to BMW i pewnie się "przestraszył") a co do braku ewentualnych uprawnien z jego strony to mogą mu odroczyć możliwość stania się posiadaczem prawa jazdy, także sprawiedliwość zawsze nie tam gdzie powinna być, SKUTER NIE WINNY A MI NALEZAŁBY SIĘ MANDAT ZA SPOWODOWANIE KOLIZJI I SOBIE ODPUŚCIŁEM BRANIE MANDATU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

no to mili jak za darmo , prezent na święta wręcz :mrgreen:

tylko sprawdź czy wcześniej coś obok nie malowane, albo te co kupujesz bo może być niespodzianka kolorystyczna.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przylacze sie do wypowiedzi

ze swojego doswiadczenia NIE POLECAM MAG-POL w Piasecznie ul. Przesmyckiego 58

na wejściu jakaś niekompetentna laska chyba tylko do algidy sie nadaje...

1000zł za samo zrzucenie wóżka w e46 ...nawet win do tego był jej potrzebny.. :duh:

kompletnie nie wie o czym mówi, przychodzi małolat słucha i tez nie wie o co chodzi...MÓWIZE TAKICH RZECZY NIE ROBILI JESZCZE!!!

Taki warsztat polecacie? DNO!!!

Lubię jak diesel objeżdża benzynę, to miłe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przylacze sie do wypowiedzi

ze swojego doswiadczenia NIE POLECAM MAG-POL w Piasecznie ul. Przesmyckiego 58

na wejściu jakaś niekompetentna laska chyba tylko do algidy sie nadaje...

1000zł za samo zrzucenie wóżka w e46 ...nawet win do tego był jej potrzebny.. :duh:

kompletnie nie wie o czym mówi, przychodzi małolat słucha i tez nie wie o co chodzi...MÓWIZE TAKICH RZECZY NIE ROBILI JESZCZE!!!

Taki warsztat polecacie? DNO!!!

 

Dokladam sie do opini, bylem raz 6 miesiecy temu, napewno nie wroce.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Polecam warsztat kolegi gorik79.

Dobre ceny, zarówno części jak i za serwis. Nie ma problemu z patrzeniem co się dzieje z naszym autem w trakcie naprawy (dla mnie jest to bardzo ważne po tym jak kiedyś zapłaciłem za wymianę czegoś co nie zostało wymienione w moim v40) Rzeczowe podejście do klienta. Wjechałem na warsztat o umówionej godzinie i usługa została wykonana w takim czasie jaki mi podano wcześniej przez tel. Generalnie wszystko odbyło się tak jak wcześniej zostało ustalone przez tel.

Koledzy "rzucili" okiem na moje auto i poradzili na co trzeba zwrócić uwagę a czego się nie bać :)

 

Chłopaki są bardzo uczciwi i rzetelni co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, kiedy prawie każdy warsztat chce nas na coś naciągnąć.

 

Legionowo

ul. Warszawska 121A

http://www.ap-oil.pl

http://www.mautoczesci.pl

536-506-506

536-546-000

 

Niedługo tam zawitam ponownie na wymianę oleju w skrzyni i silniku.

 

W pełni potwierdzam!!!! Robiłem wymianę oleju w automacie i rozrząd w silniku N47d20c.

Serdecznie polecam tym, którym zależy na profesjonalizmie i rozsądnych cenach. Zresztą znamy kolegę gorik79 z forum także jako źródło części ORI w b. dobrych cenach.

Matrix2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie potrzebuje podlaczyc e92 335i do kompa i zapewne wymienic pompe paliwa. jakis zakład w centrum wawy polecacie? bo wszystko co czytam dosyc daleko od centrum..

Możesz podjechać na Burakowską, bodajże nr 14 (BMW Sport to się kiedyś nazywało).

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam j\\

Czy może wiecie gdzie jeszcze dziś albo jutro(w niedziele) mogliby mi sprawdzić autko przed kupnem?? W RADOMIU??

Pozdro

 

Nie kupuj auta z radomia!!! :)

 

Ewidentnie, nie znam osoby ktora kupila swoje auto w Radomiu i ktora by byla zadowolona, za to znam trzy ktore sa niezadowolone !

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli222 napisał(a):

 

Maniek_87 napisał(a):Witam j\\

Czy może wiecie gdzie jeszcze dziś albo jutro(w niedziele) mogliby mi sprawdzić autko przed kupnem?? W RADOMIU??

Pozdro

 

 

 

Nie kupuj auta z radomia!!! :)

 

 

 

Ewidentnie, nie znam osoby ktora kupila swoje auto w Radomiu i ktora by byla zadowolona, za to znam trzy ktore sa niezadowolone !

 

Radom to zagłębie złomu, odradzam tam kupować. Mój znajomy kupił i miał silnik do wymiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Koledzy, prosze o poradzenie dobrego warsztatu w Warszawie lub ewentualnie okolicach, ktory jest w stanie zdiagnozowac skrzynie automatyczna w rozsadnych pieniadzach. Duze prawdopodobienstwo, ze bedzie do wymieny wiec ewentualnie dobrze bedzie jesli beda takze w stanie zrzucic stara i zalozyc cala nowa skrzynie. Prosze o podanie danych, potrzebuje konkretny warsztat bo auta samo nie dojedzie a nie chce przewozic go z miejsca w miejsce laweta co chwile. Dziekuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

w najbliższym czasie planuje wymienić akumulator. Obecnie jest zamontowany w aucie 80Ah 640A, chce założyć 80Ah 740A, albo jeżeli jest możliwość adaptacji 85Ah 800A.

Szukam kogoś z okolic Warszawy, kto przeprowadzi rejestrację i ew. adaptację nowego akumulatora.

 

za wszelkie informacje z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze ulicę, żeby zawęzić listę... :duh:

podejrzewam co mam do zrobienia, wiąże się to z pozostawieniem samochodu. Drugiego nie mam, pracuję poza Warszawą. Dlatego szukam w okolicy zamieszkania, żeby mieć maksymalnie mały problem z tą sprawą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuję kogoś w Warszawie kto się podejmie wymiany uszczelki pod głowicą w M50 z Vanosem wsadzonym do E30. im bliżej Centrum tym lepiej bo dostarczenie samochodu gdzieś dalej może być za bardzo problematyczne.

 

i czy są jakieś opinie na temat warsztatu przy Szarych Szeregów 5? "znajomy znajomego" sobie ich chwali i ja mam dosyć blisko więc biorę ich pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.