Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Około 2 tygodnie temu wymianiałem przednie amortyzatory w mojej 525d Touring.

 

Skorzystałem z pomocy kolegi gorik79, który w swoim warsztacie bez pośpiechu i starannie wykonał wymianę dwóch amortyzatorów.

 

Do tego jeszcze wymienił lewą poduszkę silnika i prawy wahacz.

 

Przy okazji pomierzyl bicie na przednich tarczach i zdiagnozował przelewanie się płynu ze zbiorniczka intesywnego spryskiwania.

 

Szczerze polecam ludziom, którzy boją się zostawiać mechanikom swoje samochody, lub tym, których nie stać na ceny usług oraz odlegle terminy pana Seweryna.

 

Pozdr.

 

Coobin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Poszperałem trochę w wyszukiwarce ale tam same kontrowersyjne opinie.

Poszukuje godnego polecenia zakładu który zajmuje się skrzyniami automatycznymi. Mam e39 530d ze skrzynią do roboty.

Najchętniej poszukuje warsztatu w Warszawie bądz bliskich okolicach.

 

Możecie coś polecić ?

 

Pozdrawiam,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Poszperałem trochę w wyszukiwarce ale tam same kontrowersyjne opinie.

Poszukuje godnego polecenia zakładu który zajmuje się skrzyniami automatycznymi. Mam e39 530d ze skrzynią do roboty.

Najchętniej poszukuje warsztatu w Warszawie bądz bliskich okolicach.

 

Możecie coś polecić ?

 

Pozdrawiam,

Paweł

lepiej ją sobie wymień

http://www.directtraffic.pl/tl_files/clickad/zaufali_nam_small/bmw.pnghttp://kernest.fm.interia.pl/strzalka_w_lewo.gif. Zobacz link ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

http://www.youtube.com/user/RadekFiliks/videos?flow=grid&view=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie zaczęło mi coś stukać w przodzie w związku z tym poszukuję warsztatu który by się zajął usunięciem

tego fantu. Interesuje mnie Warszawa i okolice lub Płock.

 

Raszyn p.Adam duze kolejki ale jest sadysfakcja :D

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Poleci ktoś jakiegoś mechanika w warszawie ktory poDepnie e46 do kompa i sprawdzi znajomemu co nie gra wcaucie ?

 

Po wczorajszej burzy miał problem z kierunkowskazami,przestała klima chodzić i szyber dach nie dziala :cry2:

 

Z gory dziękuje

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.midparts.pl/

 

sprawdzone empirycznie. O wymianie zapomnij - nigdy nie wiesz co kupujesz a poza tym możesz się zdziwić jak nie będzie pasować.

 

Poproś Pana Mirka to ci wszystko elegancko wyceni i wytłumaczy. Nie będę cie straszyć ale naprawa tej skrzyni tania nie jest.......ale po naprawie w tej firmie jeżdżę 3 sezon bezawaryjnie podobnie jak wielu znajomych. O moich perypetiach z ASB możesz poczytać w moich postach .....

 

pozdro

 

R

E46 ToUrInG M57
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten warsztat, posiadam e46 320d i wszystkie naprawy z wiązane z tym autkiem to tylko tu :D

naprawy jakie zrobiłem w tym warsztacie...

wymiana oleju, wymiana filtrów, czyszczenie egr, wymiana przepływomierza na nowy (który wyniósł mnie 405zł tanio!!!) utrata mocy z lokalizowana i naprawiona polecam w 100%

a znajduje się

w Łomiankach, przy głównej trasie E7

Gdańsk-Nowy Dwór Mazowiecki-Warszawa

 

Max-Serwis

ul. Kolejowa 225

05-092 Dziekanów Polski k/ Łomianki

Tel. kom.: 604 580 144 (p. Marek)

 

http://www.automaxserwis.com

 

FanPage Facebook

Edytowane przez Pawel89x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum więc chcę się przywitać ze wszystkimi!!!! :handshake:

Chciał bym się dowiedzieć co sądzicie o Sport Auto Burakowska 14?

wielu moich znajomych tam jeździ swoimi buniami i są zadowoleni a zależy mi na warsztacie blisko żoliborza.

za odp dzięki i jeszcze raz witam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POLECAM IPACHE BMW WARSZAWA

 

jak kupywałem moje autko ,pierwsze w rodzinie to postanowiłem sprawdzić w autoryzowanym serwise i zdarli ze mnie 750 zł i sprawdzili mi grubość powłoki lakierniczej i podłączyli pod kompa i nie wykryli żadnych błędów

jak pojechałem do naszych kozaków wyszło szydło z worka błąd na błędzie ,po miesiącu padła skrzynia.

jak zaczęłem naprawiać sam moje autko to super chodzi i ładnie się prezentyje.-oczywiście bez kolegów z forum nic bym nie zrobił

pozdrawiam wszysktich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

jestem nowy na forum więc chcę się przywitać ze wszystkimi!!!! :handshake:

Chciał bym się dowiedzieć co sądzicie o Sport Auto Burakowska 14?

wielu moich znajomych tam jeździ swoimi buniami i są zadowoleni a zależy mi na warsztacie blisko żoliborza.

za odp dzięki i jeszcze raz witam.

Skoro Twoi znajomi tam jeżdżą i są zadowoleni to jeszcze potrzebujesz innych opinii? ;)

 

Kiedyś tam do nich jeździłem. Pan Czarek jest przyzwoitym fachowcem. Ale jak im zostawiłem auto na cały dzień i dopiero przy odbiorze zwrócili uwagę na odstający zderzak ("szkoda że Pan nie powiedział to byśmy coś z tym zrobili") to pomyślałem że wolę wspierać finansowo kolegę klubowego Anjinsana niż jeździć do nich, choć są w lepszej lokalizacji....

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja moge sie wypowiedziec na temat zakladania gazu do 4.5 v8 . mam 545 zalozylem gaz w Energy gaz posla. slyszalem ze tam czesto zakaldaja gaz do v8 i maja w tym juz wprawe. a pan piotr to swietny fachowiec. zalozyli mi brc do v8. do dzis wszystko zapiernicza jezdze raz do roku na serwis. szybciutko na 2 dzien mialem fure. do dzis jestem zadowolony a koszty zwrocily sie o polowe. jest jedwabiscie :) pozdrawiem i polecam Enery Gaz Polska na ostrobramskiej. egp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Też potrzebuje pomocy, szukam dobrego mechanika w stolicy lub bliskiej okolicy, gdzie pozbyłbym sie katalizatorów wzamian za nie same, wiem, że wielu mechaników robi to za darmo, kilka osób nawet chwaliło się, że mechanik wzamian za pozostawienie starych katów wstawiał strumiennice i całe koszty nowych części oraz robocizny możnabyło pokryć z katalizatorów.

Polecicie kogoś dobrego?

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przemyśl bo ja rok temu sprzedałem u tłumikarzy kata za 350zł jak masz dwa to 700zł za tą cenę można już kupić dwa uniwersalne katy wstawić je i na piwo zostanie :) a do tego unikniesz problemu z sondami i błędami na kompie.
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrze przemyśl bo ja rok temu sprzedałem u tłumikarzy kata za 350zł jak masz dwa to 700zł za tą cenę można już kupić dwa uniwersalne katy wstawić je i na piwo zostanie :) a do tego unikniesz problemu z sondami i błędami na kompie.

 

 

No co Ty opowiadasz, za 700zł kupię dwa nowe katy i na piwo zostanie???

Najtańsze na allegro kosztują ponad 800 za sztukę, a u mnie są 4! Z robocizną jakieś 3500zł, szok, aż tak dobrze nie zarabiam. Chcę się ich pozbyć i wstawić strumiennice. Ni echcę się bawić, chcę żeby jakiś mechanik zabrał sobie moje stare katy i sobie je sprzedał, a za te pieniądze niech mi zamontuje strumiennice (jedna około 50-100zł), a resztę kasy sobie wziął. Taki mam plan i takiego mechanika szukam.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Potrzebuje namiary na dobry warsztat gdzie mi rozrusznik zrobia, cos szwankuje raz zakreci raz nie, odpale na pych i znowu zakreci... Mozliwe ze bendix lub szczotki w rozruszniku.

 

Z gory dzieki za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.