Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
:arrow: Polecam serwis o specjalizacji BMW na ul. Łopuszańskiej - przy Alejach Jerozolimskich. Dobry mechanik, rzeczowy i nawet nie taki drogi...

 

pozdrawiam

prezes 8)

 

Siemka, Masz jakis namiar na nich? (numer tel. adres strony?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam możecie panowie pomóc szukam jakiegoś magika który naprawi pier...... ktory zrobiłem w wiązce centralnego zamka potrzebuje magika który mi założy sterownik pod siłowniki BMW które mam już w drzwiach i nie weźmie za to kosmicznych sum pieniędzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

 

poszukuję kogoś z Warszawy lub okolicy

kto zajmie się "wybebeszeniem" katalizatorów w mojej e46 2,0d polifcie

 

 

dokładnie chodzi o wyjecie 2 katalizatorów rozcięcie puszek wyjecie wkładów, zaspawanie puszek i montaż pustych puszek w aucie

 

 

 

ps ile taka usługa może kosztować? i czy znacię kogoś kto się podejmie tej operacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A ja szukam godnego polecena warsztatu który wymieni mi olej w skrzyni AT zrobi adaptacje :)oczywiście Warszawa okolice.... :D

IMPORT CZĘŚCI DO KIA I HYUNDAI CZĘŚCI NOWE ORYGINALNE ORAZ ZAMIENNIKI


KONTAKT ignacignac@poczta.fm

GG 22098562

kom 502100017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Potrzebuje w Warszawie, lub okolicach Marek podjechać z M3, E92 i wymienić kierownice na nowa (kupiłem nową, trzeba przełożyć, poduszke, przyciski, manetki od automatu) - polecicie kogoś kto nie spowoduje jakis błedów w komputerze przy takiej prostej niby operacji?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tym tygodniu będę w Warszawie oglądać BMW z3 2.8 autko raczej w dobrej kondycji ale rentgen nie zaszkodzi (chodź zawieszenie to gwint więc i tak wyjdzie dobrze)

Znacie jakiś warsztat ( i jak to wygląda cenowo, aby się na mine nie wsadzić)? Dodam że auto w ścisłym centrum W-wy.

Ostatecznie pogodziłem się z faktem że za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić z górką, ale nigdy nie miałem BMW i dla pewności wole go sprawdzić przed zakupem.

Płace więcej za jakość, toteż chce mieć ta jakość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie usówaj klapek....

 

 

dlaczego nie.. to chyba nie zdajesz sobie sprawy co moze zrobić oderwana blaszka lub nit z twoim silnikiem gdy wpadnie do środka

Jeżeli Ząbki Ci odpowiadają, to daj znać na PW - tam mogę polecić kolegę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje w Warszawie, lub okolicach Marek podjechać z M3, E92 i wymienić kierownice na nowa (kupiłem nową, trzeba przełożyć, poduszke, przyciski, manetki od automatu) - polecicie kogoś kto nie spowoduje jakis błedów w komputerze przy takiej prostej niby operacji?

 

W E81 wymienialem kierownice z podstawowej gumowej na sportowa skórzaną w ASO Inschape - cala operacja kosztowala 150 PLN. W ramach tej ceny wymienili rowniez galke z mieszkiem dzwigni zmiany biegow, wszystkie graty dostarczone przezemnie. Przy tym poziomie cenowym IMO nie ma sensu szukac szczescia u jakiegos Pana Mietka, szczegolnie ze auto odebralem umyte i wysprzatane w srodku wiec od wspomnianej ceny mozna jeszcze odliczyc koszt dobrego mycia :D

Pzdr, MtothaJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Koledzy zwracam sie z pytankiem ktore tu pewnie nie raz padalo.... ale jest tu tye wpisow ze juz nie mam czsu tyle czytac :D

Jestem z wawki z Saskiej Kempy... znacie kogos dobrego z tych okolic. Szukam kogos kto ma dobrego kompa i Program do Naszych BUNIEK :) . Pali mi sie wspaniala lampka silnika i bledy i wyskoczyly ostatnio 227 i 228 na banku 1 i 2. Wymienilem juz sondy, swiece, odme... a ona powraca do mnie z innymi bledami. Moze to jakas nieszczelnosc badz cos innego dlato szukm kogos uczciwego, rzetelnego z moich okolic. Pod domem mam Bmw na zwyciezcow ale kiedys sie do nich zrazilem. Dziekuje za wszelka pomoc :P

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w ursusie jeśli cię to ratuje. Zapraszam od pon-pt 8:-17:30.

Myślę że mogę pomóc ci rozwiązać ten problem.

 

W razie czego zadzwoń http://www.mstechnik.dbv.pl <- tu masz szczegóły.

 

pozdrawiam

 

Witaj

dziekuje za odzew aktualnie nie ma mnie w wawie i wracam w piatek ale nie wiem o ktorej jeszcze.

Wiec moze przyszly tydzien. A jesli mozna wiedziec ile cenisz sobie diagnoze?

tu zamiescilem historie i obserwacje na temat mojej przypalosci chcesz sie tego podjac :P

viewtopic.php?f=69&t=185760

BUNIA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chchiałbym polecić zakład zajmujący się klimatyzacją. Ant-Mar S.C. Serwis Klimatyzacji Samochodowej Marcin Maszewski Paweł Antoniak: ul. Ostródzka 245 c 03-289 Warszawa, tel. kom. 508 009 251, ceny bardzo przystępne i chłopaki napewno znają się na e39 bo jak byłem to oprócz mojej stały jeszcze 2 :twisted:

 

Również mogę polecić znany w Warszawie zakład zajmujący się tłumikami, szybko sprawnie, ale już troszkę drożej. Mechanika Pojazdowa Tłumiki. Józef Tomala,Harfowa 4, 02-389 Warszawa (22) 846-52-52

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spec od silników 3.0d e39 e46 ok. garwolina tel. 666 174 011

http://www.directtraffic.pl/tl_files/clickad/zaufali_nam_small/bmw.pnghttp://kernest.fm.interia.pl/strzalka_w_lewo.gif. Zobacz link ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓ ⇓

http://www.youtube.com/user/RadekFiliks/videos?flow=grid&view=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

chciałem sprawdzić BMW e87 rocznik 2004 przebieg 120000 krajowa. Jaki warsztat dokladnie sprawdzi mi to auto.

 

Dzwonilem do Pana Krzysztofa z Zacisza ale nie odbierał. Dodzwonilem sie do AutoReduty, czy oni sa w stanie dobrze sprawdzic auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.