Skocz do zawartości

Mazowieckie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczuw oddałem moje e39 ma małą zmiane z kaseciaka na navi 16:9 Bardzo polecam warsztat car-audio " BEMO-CAR " na ul.Połczyńskiej w Warszawie naprawde super fachowcy w przystepnej cenie Kontakt - DANIEL KŁOS 501055110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Czy ktoś może polecić dobry warsztat do wymiany elementów gumowo-metalowych w e46, dokładnie chodzi o wymiane tulej w tylnym zawieszeniu po 5 na strone, tuleje mam , szukam mechanika. dzwoniłem do Auto Buków, wycenili robocizne na 800 zł :shock: :shock: :duh:

 

Wyżej znajdziesz namiary na warsztat w Wesołej.

Zadzwoń napewno bedzie taniej.

Robiłem tam zawieszenie i rozrusznik...narazie jest OK

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Zbliża mi się termin II inspekcji....do tej pory samochód serwisowany był ASO , ale to chyba nie dla mnie....poszukuje jakiegoś dobrego i uczciwego warsztatu w wawie, gdzie zrobią mi przegląd i zdiagnozują małe stuki z przodu auta.

Auto to BMW 318i touring 2004.

 

 

dzięki i pozdrawiam,Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie NIE POLECAM firm reklamujacej sie jako 25 lat doswiadczenia w walach. Waly to oni tylko potrafia komus robic - nie potrafili wlasciwie go zlozyc! :duh: :duh: :duh: :mad2: .

GORACO POLECAM goscia na Chrobrego 39 (tel 887 887 827), sam mowi ze jego pasja sa BMW - tam zrobicie sprawy mechaniczne, obok gosc z walami, ktory z nim wspolpracuje. 110% zadowolenia!!

lokalizacja: of koz warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja polecam firmę:

HDS Hak-Pol Wysocki

ul. Marsa 44

tel. (22) 812-53-07

 

Wymieniałem wczoraj u nich tłumik środkowy. Ogólnie specjalizują się w hakach i układach wydechowych.

 

Solidni i niedrodzy, a co najważniejsze widać, że wiedzą co robią.

 

/Andrzej

"Gdyby wybory miałyby coś zmienić, to dawno zostałyby zakazane" - JKM

!!! ZOBACZ MOJE AUKCJE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis BOSCH Cichoń

Kadzidło koło Ostrołęki ul. Mazurska 4 (przy trasie z Warszawy na mazury)

 

Wszystko co związane z mechaniką i elektryką/elektroniką, profesjonalne podejście, nie zdarzyło mi się żeby czegoś nie zrobili, nie ma takiej opcji, nie oddadzą auta jeśli nie zrobią.

 

POLECAM.

 

Również polecam. Bardzo profesjonalnie traktują swoją pracę. Wysoka kultura zarówno obsługi jak i pracy. Po skończonej pracy otrzymałem raport o stanie auta. Dodatkowo sprawdzono stan ogumienia łącznie z ciśnieniem (koło zapasowe również), poziom płynów, stan amortyzatorów i inne. Gorąco polecam.

Kris

http://www.kris.aplus.pl/avatar/beem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis BOSCH Cichoń

Kadzidło koło Ostrołęki ul. Mazurska 4 (przy trasie z Warszawy na mazury)

 

często bywam w Ostrołęce więc jak będę miał z czym to nie omieszkam ich sprawdzić;) może będzie taniej niż w wawie;)

p.s

po raz kolejny polecam Pana Adama z Raszyna, dla mnie wypas,

pozdrawiam

tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
ustawić nastawnik Vanos auto E-36 320i 95r

pozdrawiam

Co tam chcesz ustawiać :?: Wyjąłeś i nie możesz włożyć :?:

Auto Classic Service - 603975574

BMW Partner

Diagnostyka, mechanika i elektryka BMW

Swapy i indywidualne modyfikacje

AUTOPOMOC

BMW M7 - 1:44.821 Tor Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
czy ktos zna jakis warsztat ktory zajal by sie problemem w ukladzie chlodzenia w 740i??

polnocna Warszawa lub najlepiej od Wa-wy na polnoc

 

W Wesołej jest warsztat, gdzie dobrze i w miare tanio naprawisz samochód.

Wesoła, ul. Wschodnia 21a, telefon podam Ci na pw.

Naprawiałem tam swoją bunie i jak narazie jestem zadowolony.

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj drugi post, bo jestem dopiero na etapie kupna E46 i z upolowanym egzemplarzem pojechalem do wspomnianego tutaj pare razy auto classic service w Raszynie.

 

Wczesniej mialem pewne doswiadczenie z innymi warsztatami grupy VW i na tym tle pan Adam wychodzi wzorowo. Bliskie terminy (przynajmniej jezeli chodzi o takie przegladowe sprawy), umowienie bylismy na konktretna pore, przyjechalem, nic nie czekalem, od razu pan Adam wzial w obroty samochod. Da sie wyczuc, ze to fachowiec. I cena bardzo przyzwoita.

 

Na placyku stoi pare bet, jedna 8, jedna 6, pare 5 rekinow. Ogolnie same bety tam stoja.

 

Jak w koncu nabede bmw, tam wlasnie bede ja leczyl :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę te posty , szczególnie o "MAG POL'u" i muszę z przykrością stwierdzić , że nie mam pozytywnej opinii o tym warsztacie. Pojechałem tam rok temu ze swoim TDSem, umowiony oczywiście z 2 tygodniowym wyprzedzeniem noi panowie nie potrafili się podpiąć z komputerem, brak połączenia i tyle. 40km drogi na marne. Okazało się że padł nastawinik dawki paliwa. Zdiagnozował go na sam słuch koleś z warsztatu z Nadarzyna. Reasumując, nie są tacy dobrzy jak tu o tym piszecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po dzisiejszej wizycie u anjinsan'a jestem bardzo zadowolony

zdiagnozowany błąd czujnika, który mnie denerwował od jakiegoś czasu

+ sprawdzenie jeszcze kilku rzeczy

niebawem wymiana trochę gratów (czujnik wałka, uszczelka dekla, tarcze tył itd.), więc będę mógł napisać jak wrażenia :)

na chwilę obecną bardzo pozytywnie :cool2:

z pewnością stwierdzam, że warsztat jest godny polecenia

auto classic service w Raszynie - 601236410

wymienili wszystko co mieli wymienić, trafnie zdiagnozowali uszkodzony czujnik

wszystko terminowo i tak jak trzeba

ja już wiem gdzie będę dalej serwisował :)

przy okazji, czy ktoś może polecić dobry zakład car audio gdzie nie będą się dopiero uczyć na moim aucie?

Edytowane przez PiTT-e39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Poczytałem trochę te posty , szczególnie o "MAG POL'u" i muszę z przykrością stwierdzić , że nie mam pozytywnej opinii o tym warsztacie. Pojechałem tam rok temu ze swoim TDSem, umowiony oczywiście z 2 tygodniowym wyprzedzeniem noi panowie nie potrafili się podpiąć z komputerem, brak połączenia i tyle. 40km drogi na marne. Okazało się że padł nastawinik dawki paliwa. Zdiagnozował go na sam słuch koleś z warsztatu z Nadarzyna. Reasumując, nie są tacy dobrzy jak tu o tym piszecie.

 

To chyba kolega nie przeczytał wszystkich postów na temat MAG_POL-u.

Powyżej znajdziesz kilka postów na temat tego warsztatu.

Wcale tak dobrze o nim nie piszą.

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie udzielam sie zbyt aktywnie, ale jestem na tym forum ponad 4 lata.

Mam nadzieje, ze moja opinie potraktujecie powaznie (bylo o tym ostatnio wlasnie w kwestii (nie)polecenia warsztatow);

 

Ciesze sie, ze dolaczylem do grona zadowolonych klientow Adama Kunca i jego mechanikow z Raszyna (Auto Classic).

Pelen profesjonalizm i NIESPOTYKANIE dobre podejscie do klienta.

Mam wrazenie, ze znalazlem odpowiedni serwis dla swojej Betki - POLECAM!

 

POLECAM takze warsztat Baura i Madeja - zawsze gotowi do pomocy (czasem nawet przez telefon mozna bardzo pomoc), ogromna wiedza o BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mając już ponad 4-ro letnie doświadczenie w bumierach.....i kilka wizyt w różnych serwisach stwierdzam jedno....

 

W całej Warszawie JEDYNYM!!! miejscem gdzie można oddać ze spokojem samochód, jest warsztat Pana Krzysztofa Seweryna na zaciszu. (ul. zyzna chyba 5)

 

Natomiast stanowczo odradzam Pawłoskiego w łomiankach.

Wcześniej robiłem tam auto....ale już nigdy wiecej. Typowe łomiankowskie cwaniaki, oszusci i złodzieje!!!!!!

Zrobili w e39 uszczelki pod głowicą (nie znałem niestety wtedy jeszcze Pana Seweryna).

Okazało się że robota zupełnie niepotrzebna, bo serwo nabrało wody i zasysało do kolektora dolotowego!!!!!!

Mało tego, po robocie, było to na jesieni 2007r zamiast płynu chłodzącego nalali WODY!!!, efektem czego w zime 2007/2008, na mrozie rozsadziło chłodnice wody.

Z innych kwiatków - wcześniej zmieniali tzn "zmieniali" membrane odpowietrzenia skrzyni korbowej....za z tego co pamiętam 700zł :mad2: (koszt w aso samej membrany 130zł) ..... niestety membrana pozostała fabryczna.....i zmieniłem ją dopiero niedawno.... :mad2:

To już jest czyste złodziejstwo, kasować klienta za rzeczy których nie zrobiono!

 

Ok troche sie rozłościłem, ale! powtarzam to raz jeszcze w Warszawie jedynym niezależnym serwisem który posiada prawdziwy sprzęt BMW, odpowiednie narzędzie i komputery, jest Pan Krzysztof Seweryn, reszta jedzie na produktach komputero podobnych z allegro.pl

Dysponuje też jako jedyny poza ASO prawdziwą dokumentacją i przede wszystkim ogromną wiedzą na temat aut ze znakiem śmigła na masce.

 

Pan Krzysztof jest też wielce sympatyczny i naprawde miło się z nim rozmawia.

 

Jedynym zastrzeżeniem, może być czas oczekiwania na pierwszy wolny termin. ALE! Naprawde warto zaczekać :cool2:

Pozdrawiam!

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

 

W całej Warszawie JEDYNYM!!! miejscem gdzie można oddać ze spokojem samochód, jest warsztat Pana Krzysztofa Seweryna na zaciszu. (ul. zyzna chyba 5)

 

Witam.

 

To się okaże... wybieram się tam na diagnostykę. Obaczymy co gościu potrafi, bo problemik mam ciekawy. :norty:

 

Pozdro

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos warsztatu w Łomiankach (Pawłowski). Moje E39 530d pracowało nieregularnie na biegu jałowym, ale nie zawsze, czasami pracował równo, czasami bardzo nieregularnie do zgaśnięcia włącznie. Diagnoza warsztatu: wtryskiwacz. Wymiana na regenerowany - koszt 700 zł. Ale usterka nie ustąpiła całkowicie tylko objaw nierównej pracy zmniejszył nasilenie. Próbowałem reklamować w warsztacie, ale zostałem wysłany na dość odległy termin do ponownej diagnozy. Zresztą trochę obawiałem się dalszej diagnostyki i napraw bo pozostało jeszcze do ewentualnej wymiany pozostałych 5 wtryskiwaczy Z róznych rozmów w warsztatach i z innymi mechanikami wynikało że żródłem moich problemów jest kiepska jakość paliwa, która powoduje gromadzenie się osadów i zakłócenie pracy wtryskiwaczy. Postanowiłem zaryzykować i zastosowałem płyn do czyszczenia wtryskiwaczy STP (jedna butelka za 25 zł na zbiornik paliwa). Pomimo ostrzeżeń niektórych, że pompa może zacząć podawać niższe ciśnienie, bo wypłukają się z niej osady z paliwa uzupełniajace ubytki metalu na skutek eksploatacyjnego zużycia, efekty tej operacji okazały się pozytywne. Silnik zaczął pracować jak należy. Nie twierdzę, że jest to uniwersalna metoda na usuwanie takiej usterki, ale może warto spróbować przed udaniem się do jakiegokolwiek warsztatu, którego domeną jest wymienić i słono skasować klienta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

 

W całej Warszawie JEDYNYM!!! miejscem gdzie można oddać ze spokojem samochód, jest warsztat Pana Krzysztofa Seweryna na zaciszu. (ul. zyzna chyba 5)

 

Witam.

 

To się okaże... wybieram się tam na diagnostykę. Obaczymy co gościu potrafi, bo problemik mam ciekawy. :norty:

 

Pozdro

 

Po wizycie u Pana Krzysztofa problem usunięty, niestety nie wiem na jak długo.

Warto odwiedzić ten warsztat, na mnie zrobił wrażenie.

Ale wieści dla mnie nie ciekawe, samochód umiera, serducho powoli zaczyna szwankować.

A tak na poważnie, to chodzi o nastawnik w pompie. :cry2: .

Po podniesieniu obrotów silnika na 800 rpm, szrpanie silnikiem ustało.

 

Koszt wizty to 150 zł.

 

Pozdrawiam

003.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie odradzam panów z ul.emaliowej / mineralna / malownicz - nie pamiętam już dokładnie adresu ale jedna z tych trzech ulic.. skręcało się z al. krakowskiej przy salonie peugeota i namiary na nich znalazłem na tym forum..

 

 

z rok temu miałem problemy z odpaleniem..

 

po przeczytaniu pochwał na temat ich warsztatu postanowiłem do nich zadzwonić - zaproponowali lawete (zaprzyjaźnioną) 150zł..

 

auto dotarło - zdiagnozowali przy pomocy kompa że to to i tamto - sonda lambda , wał korbowy , świece - czas remontu (3/4 dni)..

 

 

mineły - dzwonie by umowić się po odbior - okazuje się ze wymienili to ale auto nadal nie na chodzie i ze na następny dzien znow podepną do kompa..

 

z 3/4 dni zrobiło się ponad 4 tygodnie - w miedzy czasie pan Marcin z warsztatu proponował odkupienie e36 w cenie dobrych butów :? , wymiane silnika na 318 i wiele innych rozwiazań..

zdenerwowany cała sprawą zleciłem wymiane silnika na mocniejszy 1.8..

 

nastepnego dnia dzwoni i mowi ze nie wymienią bo coś tam ale auto juz działa...

 

zleciłem tez wymiane łożyska/tulejki od dźwigni biegów bo cieżko wchodziły..

 

Po przyjeździe po auto okazuje sie ze auto odpala ale na tulejke zabrakło im czasu (4 tyg).. robili to ze 2 godz na moich oczach..

 

 

zainkasowali prawie 2 tyś zł...

Gdy wyjechałem nagle okazało się że klima chodzi głośno jak odrzutowiec..

umówiłem się z nimi że zrobie im witryne internetową a oni mi klime + zepsute podnoszenie szyby...

 

Gdy dojechałem do domu okazało się że maska jest dziwnie krzywa...

 

Na drugi dzień ruszam a właściwie nie mogę... tak jakby chciał krecić ale nie kreci dopiero po 5/10 razie łapie...

 

wściekły dzwonie - Marcin mówi że maska krzywa bo nie mogli jej podnieść i wyważali ( a normalnie się podnosiła i działała na tip top).. a że nie odpala bo widocznie rozrusznik... i zrobią za 600zł

 

 

zaznacze ze nie znam się na mechanice w ogóle... mieli mi zrobić auto na cacy - a tym razem jak jest zimne (rano odpala) a jak po jeździe (ciepłe ) to odpala za 5/10 razie po wielkich bojach...

 

oczywiście papierów nie dostałem na naprawy - i można powiedzieć ze umoczyłem hajs...

 

 

polak mądry po szkodzie...

 

zdecydowanie NIE - dla pana Marcina i dla tego mechanika który z kulturą jest na bakier (grubszy typek nie szczędzący kurew i tekstów rodem z budowy)..

 

 

Na koniec dodam że tą stronkę mieli mi zlecić na atrakcyjnych warunkach tylko po to aby im nie narobić "kaszany w internecie"...

 

Kaszane robię bo od roku nie odezwaliście się w sprawie stronki - a mi się przypomniało to zajscie...

 

 

ignorować takich pseudo speców...

 

 

o dziwo na placu mieli sporo autek...

 

najlepsze jest to że jak poprosiłem o siupek/bolec (ten do otwierania i zamykania drzwi od srodka) to Pan Marcin wyskoczył do innej e36 która stała na placu(klienta) i wykrecił z niej a dał mi...

 

:jawdrop:

 

boje się pomyśleć co wykręcili z mojej.. nagle okazało się że auto buja się jak kołyska - a jeździło w miarę dobrze (amory?).. nagle okazało się że prawe przednie koło przy mocniejszej dziurze łupie..

 

aż się zezłościłem na nowo teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.