Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
A ja mam trochę inny problem - mam mocno zużyte wnętrze samochodu i pytanie czy ktoś już odnawiał swoje wnętrze u jakiegoś tapicera o którym mógłby coś więcej napisać czy lepiej szukać wnętrza w ogłoszeniach? Chodzi o sedana E46 z 99 roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tu jest temat o polecanych warsztatach ale ja dla nieświadomych pozwolę sobie napisać o warsztacie który szczerze odradzam wszystkim - chodzi mianowicie o warsztat na pogodnej u Pani Pajołek. Umawiają się z ludźmi żeby postawić samochód konkretnego dnia i moim zdaniem jak człowiek zostawia tam samochód w danym dniu to z myślą że samochód będzie robiony. Zostawiliśmy tam samochód na przegląd i wymiany płynów i następnego dnia miał ktoś zadzwonić i poinformować co tam z samochodem, co trzeba wymienić i tak dalej i okazało się że nikt nie zadzwonił..jakoś pod koniec pracy warsztatu sami postanowiliśmy zadzwonić żeby się dowiedzieć jak się sprawa przedstawia.. oczywiście telefon Pani Pajołek milczał..więc zadzwoniliśmy bezpośrednio do warsztatu.. a tam jakiś pan powiedział że muszą samochód dokładniej rozkręcić i przejrzeć żeby się dowiedzieć czy coś mu dolega i tak dalej.. po jakimś czasie oddzwoniła Pani Pajołek i mówi że samochód będzie następnego dnia do odbioru..no i następnego dnia sytuacja przedstawia się następująco - dzwonimy do Pani Pajołek.. i znowu cisza.. w końcu po którymś telefonie odebrała i powiedziała że jest gdzieś na jakimś spotkaniu i później oddzwoni ale kontaktowała się z warsztatem i rzekomo samochód robią.. no ale żeby dowiedzieć się coś więcej zadzwoniliśmy do samego warsztatu.. odebrał jakiś młody gość i powiedział wprost że jeszcze nawet nie zaglądali do samochodu. Po usłyszeniu takich wieści postanowiliśmy jeszcze raz zadzwonić do Pani Pajołek która zaczęła ściemniać różne sprawdzania i tak dalej więc powiedzieliśmy jej wprost że jutro o 12 przychodzimy odebrać samochód i żeby był poskładany do kupy..następnego dnia jakoś o godzinie 10 przy odbiorze auta okazało się że nagle na ostatnią chwilę zaczęli się coś grzebać przy samochodzie.. że coś tam porobili.. była wstępna gadka o wymianie oleju i płynu chłodniczego to się okazało że zamiast wymienić całkowicie płyn chłodniczy to dolali koncentratu.. co do oleju to nawet człowiek pewności nie ma czy jest wymieniony całkowicie czy też tylko dolany.. do listwy dodali żarówki.. niby dwa jakieś przewody od oleju wymienili, dwa filtry i skasowali za to 370zł. Odradzam wszystkim ten warsztat ponieważ są niekompetentni a klienta olewają - jak dzwonisz to nie odbierają telefonów specjalnie - skąd to wiemy? Bo jak dzwoniliśmy ze swojego numeru to nie odbierał nikt.. telefon milczał a chwilę później zadzwoniliśmy z innego numeru i od razu odebrali. Jakiś czas temu szukaliśmy dobrego warsztatu żeby postawić tam auto i gdzieś trafiliśmy na wpisy zachwalające warsztat na pogodnej - to nas skłoniło żeby postawić tam samochód - teraz żałujemy dwóch rzeczy. Pierwsza rzecz to taka że nie sprawdziliśmy daty wpisów z for internetowych i nie zauważyliśmy że Pan który był specjalistą w tym warsztacie niestety nie żyje a drugiej takiej że postawiliśmy tam samochód - NIGDY WIĘCEJ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też raz odradzałem ten warsztat, a pojechałem tam również bo był polecany... phi... Wtedy jeszcze właściciel żył i najzwyczajniej w świecie mnie oszukał. Jak zaczynałem swoją przygode z BMW to auto przy przyspieszaniu mi szarpało wiec pojechałem do polecanego Pajołka. Pierwsze co zrobił to wysłał młodziaka do samochodu z KTS'em żeby sprawdził pompe progową (530d). Pompa okazała sie byc ok. wiec trzeba auto zostawic na dluzej. Za sprawdzenie kts'em z którego nie wynikło NIC zapłaciłem 50zł... Na drugi dzień dostałem telefon, że auto jest do odebrania. Gdy zajechałem usłyszałem, że przejrzeli całe auto i są wywalone poduchy pod silnikiem, wahacze i inne pierdoły, które nie miały związku z moim problemem, na pytanie czy problem został rozwiązany powiedział, że wymienili weżyk podciśnieniowy (czego nie zrobili). Za tą "usługe" musiałem zapłacic 150zł czyli w sumie 200zł za nie zrobienie NIC! Wtedy byłem młody i faktycznie mnie zrobili jak młodego, ale to w cale nie znaczy, że można ludzi oszukiwac... Zwykli oszusci mimo, że o zmarłych ponoc źle sie nie mówi, widac żona przejela pałeczke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam kolegów,

i stało się ... i X3 rozpadł się napęd skrzyni rozdzielacza ATC 400. Element rozebrany i teraz pytanie gdzie to dać do regeneracji.

Pozdrawiam

 

Kolega z forum - papik ma w warszawie warsztat i robi te skrzynki, zagadaj do niego bo w białym chyba nikt tego tematu nie ogarnia oprócz aso ale u nich tylko wymiana na nową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Temat za 3300 złm ogarnięty. Były skrzynie na alledrogo z przebiegami 130-140 tys. ale ja tych przebiegów nie robiłem i nie wiem ile było w realu a cena z kosmosu. Wysłałem do regeneracji do Gostynia. Mam całą specyfikację naprawy i gwarancję. Puki co jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Czy ktoś może mi polecić elektryka który fachowo zamontuje parktronic do e91 oraz podanie do Navi (profesjonal).

Czy macie kogoś kto zmieni oprogramowanie w Navi (na język polski) - ile takie udogodnienie może kosztować?

Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Czy ma ktos pomysl gdzie moznaby sprawdzic auto z miejscowosci : Ciechanowiec

 

Moze jest na forum jakis fachowiec ktory za wynagrodzeniem poswiecilby troche swojego czasu i pomogl w ogledzinach ? Wolalbym aby auto ogladnelo jakies fachowe oko, a do BSB jest kurcze 80 km, wiec raczej odpada :)

Kazda propozycja / sugestia mile widziana :)

 

EDIT: niekatualne ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.