Skocz do zawartości

Podlaskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 457
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję kogoś ogarniętego w elektryce e65, chodzi mi dokładnie o wykodowanie czegoś z kompa, o wgranie nowych softów do modułów itd... proszę o jakieś poważne info (Białystok i okolice do 100km)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim.

 

Chciałbym się podzielić z wami sytuacją w serwisie polecanym przez was , czyli BSB na komunalnej. Mam z nimi przykre doświadczenia, pierwsza sytuacja, wymieniałem u nich filtr powietrza w M47, więc roboty trudnej nie było. ( Jedna śruba miała ukręcony gwint. ) Przy samodzielnej wymianie filtra, rok później, okazało się że śruba tkwiła w tym samym punkcie, tak samo zapieczona. ( Nie uwierzę że tak samo mocno zakręcili śrubę z ukręconym gwintem :lol: ). Też nie jestem bez winy, mogłem sprawdzić te rzeczy, zażądać widoku starej części, zaufałem i się na tym przejechałem. Druga sytuacja dotyczy hamulców. Dzisiaj się dowiedziałem że hamulce które też były tam założone , są/były źle nasmarowane i jedna strona bardziej ściera się od drugiej , co skutkuje zjechaniem rocznej tarczy, bez możliwości jej dotoczenia.

 

Ode mnie zakład dostaje ogromnego minusa i nie polecam go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja po świętach wybieram się na dużą wymianę bmw 5 f10

 

Do wyboru mam trzy warsztaty do wyboru

 

BSB

AUTO SERWIS DOJLIDY ( BENEK)

AUTOTECHNIKA (DUNAJ)

 

Dzwoniłem do BSB i AUTODOJLIDY w obu przypadkach nie ma problemu żebym był przy wymianie nie będę stał i patrzył na ręce wystarczy żeby być :-)

 

Do trzeciego nie mogłem się dodzwonić ale zapytam jeszcze o cenę w dwóch pozostałych z wyliczenia przez telefon podobne ceny.

 

Może ktoś z Was był w AUTO SERWIS DOJLIDY lub AUTOTECHNIKA

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

jestem bo dużym przeglądzie wymiana :

Filtrów , oleju

Tarcze klocki hamulcowe

Wymiana oleju w automatycznej skrzyni + adaptacja skrzyni

+ podłączenie komputera sprawdzenie kasacja inspekcji

 

następnym razem wgranie najnowszych map 2016 + odblokowanie dvd podczas jazdy

 

Usługę wykonałem w AUTO SERWIS DOJLIDY u Pana Pawła

 

Jeżeli chodzi o samochody to mają pojecie o autach nowych i nowym oprogramowaniu

 

Normalna rozmowa a nie z góy cfaniakowanie możliwość dogadania dotargowania Warsztat z sterylną czystością mechanicy robią robotę i najważniejsze można być przy naprawie /wymianie nie patrzyć na ręce ale można zapytać spytać co i jak .

 

Osobiście jestem zadowolony i pewnie będzie to mój warsztat do naprawy i eksplotacji auta ponieważ nie muszę się martwić .

Cena przystępna zależy czy chcecie robić auto u "JANUSZA MECHANIKA" co będzie uczył się na naszym aucie to nie jest najtaniej

ale za usługę na zachętę nie czuję się jak u BRECZKI %-)

 

Dobra więcej nic nie piszę bo będzie że właściciel piszę :-D

 

1 Nie pojechałem do Autotechnika bo przez telefon cena już mnie zniechęciła

2 Do BSB miałem jechać bo tylko słyszałem że tam robią bmw (ale i słyszałem że parę osób się sparzyło ) nie wiem nie potwierdzam sam nie robiłem auto

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Szukam w Białymstoku albo okolicach jakiegoś fachowca od skrzyni biegów.

Mam problem z głuchymi stukami przy zmienia biegów, początkowo było to przy zmienia z jedynki na dwójkę. Teraz są już praktycznie przy każdej zmianie. Diagnozowałem problem w Autotechnice oraz BSB / obie diagnozy inne (żadna nie dotyczy skrzyni biegów). Chciałbym zasięgnąć wiedzy u człowieka który zajmuje się naprawami skrzyń biegów.

Jest takowy w Białymstoku ?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chodzi o przyciemnianie szyb polecam zakład na Żurawiej 10 w Białymstoku, już drugie auto u nich robiłem i jestem bardzo zadowolony. Szybko, tanio i pełen profesjonalizm.

https://www.facebook.com/PrzyciemnianieSzybFirmaC.A.S.H/photos/pcb.1122840581139094/1122839941139158/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie Janów Podlaski lub coś do 20min drogi ,potrzebuje (oczywiście odpłatnie)wpiąć w czwartek e61 535d pod komputer ,znajdzie się ktoś na miejscu?

Było:

e36 318i Cabrio

E61 525d

F30 318d Sportline

F36 420i M-Pakiet

Jest : G30 518d SportLine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odważni nie żyją wiecznie...ostrożni nie żyją wcale...

Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Pozwólcie że odświeżę wątek.

 

Szukam w Białymstoku warsztatu do serwisowania BMW e60. Z tego co wiem to są w Białymstoku dwa warsztaty które zajmują się głównie BMW:

 

1. BSB na ul. Komunalnej

2. Autotechnika w Porosłach

 

Czy ktoś może powiedzieć jakie ma doświadczenia z w/w serwisami?

Osobiście ostatnio serwisowałem auta w serwisie 123 na 42 Pułku Piechoty i w zasadzie jestem zadowolony,

jednak mam w aucie kilka objawów które chciałbym zdiagnozować i zastanawiam się czy nie lepiej uderzyć do serwisu który w BMW się specjalizuje (oczywiście z pominięciem ASO;) )

 

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :)

Miałem przyjemność skorzystania z usług Autotechniki na Porosłach i dla odmiany muszę powiedzieć, że nie jestem zadowolony.

Szef szybko potwierdził, że mam uszkodzoną odmę i zawór disa. Za odmę sam sę wziąłem, a co do disy to powiedział, że ma swój sposób na to i za 100zł załatwi sprawę. Zaufałem. Po jakimś czasie rozkręcałem dolot i dowiedziałem się jak ten "patent" wygląda. Polegał on na wyłamaniu klapki i zaślepieniu ją wielką śrubą z nakrętką zawalając wszystko silikonem... Sami osądźcie to. Znajomy zajechał tam f10 535d narzekając na spadek mocy. Tydzień postała, oddali ją mówiąc, że wszystko ok z samochodem. On upierając się, że jest źle pojechał na hamownię. Prawie 100km uciekło. Przyczyna? Dolot zawalony syfem przez egr. Wystarczyło przeczyścić kolektor.

 

Mogę polecić Custom Garage- Piotrka w Lewickich(mają profil "Custom Garage" na FB). Specjalizują się w BMW. Chłopacy w małym garażu na kanale robią, ale mają naprawdę konkretną wiedzę i robią wielkie rzeczy. Do nich oddaję samochód bez obaw. Dokładali mi PDC, uporządkowali dolot po poprzednim mechaniku oraz zdiagnozowali przyczynę buczenia wydechu(dźwięk jak przy wydmuchanej uszczelce). Był to pęknięty katalizator. Naprawili to należycie.

Polecam również Car-Doctor na Fastach. Jest to przede wszystkim rzetelny człowiek, który nie robi drogo. Zawsze mogę być przy naprawach.

Edytowane przez Lupus505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.