Skocz do zawartości

Pomorskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 780
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja z czystym sumieniem polecam BMW serwis KWIATKOWSKI z robakowa.Części oryginalne na miejscu,jak chcecie możecie wziąć swoje....Robota taz nie drogo wychodzi,tylko reklame musicie pozwolic sobie załozyć i bedzie z wami dobrze żył...Gośc pracował długo w ASO DREWA moze ktos pamieta....Polecam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z czystym sumieniem polecam BMW serwis KWIATKOWSKI z robakowa.

 

Podpisuje sie pod ta opinia o serwsie BWM p. Andrzeja Kwiatowskiego z Robakowa k. Luzina. ( dla potomych tel: 0602157675)

Kwiatkowski tydzien temu w moim samochodzie naprawial skrzynie automatyczna i wymienial pare innych rzeczy i musze powiedziec, ze jest gosc solidny i przystepny cenowo.

Nie naciagna nieswiadomego klienta, z swiadomym kulturalnie i merytorycznie rozmawia.

Podpowie co by sie jeszcze przydalo zrobic ( jak to to mowi " zeby bylo po bozemu :D ) choc nie naciagana na naprawy ktore nie sa konieczne.

 

Suma sumarum moge powiedziec - teraz mam pewnego mechanika do mojego BMW. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
koledzy wyzej pisali o serwisie pana kwiatkowskiego z robakowa kolo luzina. z czystym sumieniem potwierdzam wszystkie pozytywy. trafilem do niego dzieki opiniom ludzi z tego forum i nie zaluje. widac ze czlowiek dobrze zna swoja robote. zawodowiec. komunikatywny, wesoly i uczciwy. szanuje klienta. w warsztacie kameralna atmosfera i sympatyczni ludzie. ceny za uslugi bardzo przyzwoite - zadnego naciagania. nie chce tu wystawiac cukrowej laurki, ale jesli gosciu bedzie trzymal fason to nie oddam swojej buni w zadne inne rece.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podłączę się do pozytywnych opinii n/t warsztatu p. Kwiatkowskiego. Bardzo dobry fachowiec, mila obsługa i przystępny ceny. Moim zdaniem najważniejsze jest to, że nie wykorzystuje sytuacji i nie naciąga na "konieczne" naprawy jak to mają w zwyczaju niektórzy mechanicy.

 

Korzystając z okazji chciałem spytać czy ktoś ma może namiary na jakiegoś dobrego elektryka z Trójmiasta lub okolic (najchętniej Reda, Rumia, Wejherowo) zajmującego się radiami? Widziałem posty o elektryku z Rumii (ale dość stare więc nie wiem czy to aktualne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

WFK

 

Też mogę polecić ten warsztat , najbardziej podoba mi się ,że Panowie wyrabiają się na czas oraz błyskawicznie potrafią zdiagnozować dany problem , byłem już kilkakrotnie i nigdy się nie zawiodłem ,w warsztacie pracuje kilku mechaników i zapewne każdy zna bmw jak "własną kieszeń ",może nie jest najtaniej ,ale za jakość trzeba czasem zapłacić trochę więcej ( najdrożej też nie jest ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle, że Swoje E39 robię podobnie jak polecił mi znajomy e46 330xd - Andrzej z Robakowa. Wymienia, naprawia to co trzeba, nie naciąga, atmosfera miła, ceny niskie. Wszystko na miejscu, rzeczowo. Warto skorzystać z usług.

 

Ja dobrego mechanika poznaję po tym, że mówi co trzeba zrobić, co będzie trzeba za jakiś czas, a czego nie ruszać. Poza tym jeśli mechanik marudzi Ci, że do faktury musi doliczyć 23% Vat to wiadomo, że kombinuje. U Andrzeja nie ma tego problemu. Poza tym od tego roku z tego co wiem, prowadzi własną ewidencje klientów i napraw, co jest fajne, bo nie zawsze zapamiętam spisać co robiłem itp.

 

szczerze polecam

/M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie.

 

Czy firma "ACTRADE Arkadiusz Cichosz" jest Wam znana? Handlują używanymi częściami (widziałem kilka ogłoszeń na Alledrogo), a dokładnie chodzi mi o sklep w Wejherowie, ul. Gdańska 32. Miał już ktoś styczność?

 

Pzdr.

siudek siudkowski


Było Mercedresa Wziąć... ;]

http://bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie, mam ostatnio problem w swojej 530d E60 ze stukami w przednim zawieszeniu bądź w przekładni. Nie jestem w stanie określić co hałasuje i co powoduje lekkie drgania kierownicy w przedziale prędkości 110-130... Moi miejscowi mechanicy również nie są w stanie mi pomóc..

Dlatego prosiłbym o podanie namiarów na dobrego fachowca znającego się na zawiasach w BMW i przekładniach kierowniczych.

Z góry wielkie dzięki za pomoc ; )

BMW E60 530D SEDAN 2003r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drgania przy pewnych prędkościach powodują również opony czy drążki kierownicze. Takie zgadywanki są bez sensu - jeśli kolega chce sprawdzić koła (felgi czy opony), to proponuję podjechać do Tujko na Trakcie Św. Wojciecha. Znają się na rzeczy jak mało kto. Jak koła proste i opony dobre, to na sprawdzenie geometrii do Nagengast na Siedlcach, raczej mało kto stamtąd wyjeżdża nieprawidłowo obsłużony.

 

Jak to wszystko nie pomoże, to proponuję dobrego mechanika BMW. Pełno namiarów jest powyżej.

 

Pzdr.

 

Opony, felgi i geometria wykluczone.

Umówiłem się już na wizytę do "serwisu" BMW w Robakowie do p. Kwiatkowskiego.

Przy okazji usunę klapki z kolektora i zmienię olej w skrzyni automatycznej.

 

pzdr ; )

BMW E60 530D SEDAN 2003r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.