Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

witam

dajcie jakieś namiary na warsztat w okolicach czechowic-dziedzic bielska- białej który dobrze zna się na diagnostyce silnika m43 b19 który wystepował głownie w e46 ja mam go akurat w compakcie e36

z góry dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie polećcie jakiś warsztat, gdzie porządnie ustawią mi zbieżność w okolicach Jaworzna, Chrzanowa, Sosnowca. Byłem już w trzech - w jednym mnie odesłali z kwitkiem bo "nie da się odkręcić kontr", do drugiego jechałem 20km w jedna stronę po czym usłyszałem że "dziś już nie zdążymy bo nam wypadła robota, przyjedź jutro" mimo że wcześniej się umawiałem telefonicznie, z kolei w trzecim tak ustawili, że kierownica jest krzywo a auto mi ściąga, szkoda słów :mad2: :evil: :evil: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Drodzy forumowicze chciałbym wymienić w swoim bmw f11 fotele skórzane z podgrzewaniem na skórzane fotele comfort , jestem z Lublina , ale będę też niedługo w okolicach śląskiego, dolnośląskiego i wielkopolski , czy ktoś z Was zna i orientuje się gdzie może w tych rejonach jest jakiś dobry elektryk/mechanik , który przełoży mi te siedzenia , podłączy moduły i wszystko dobrze zaprogramuje w miarę dobrej cenie ?

 

Proszę Was o pomoc. Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam dobrego elektryka od BMW gdzieś mi ucieka prąd mechanicy nie dają sobie z tym rady.

Wyskakują mi błedy sondy lambda za katalizatorem drugi błąd zamienione przewody sondy lamba a mechanik twierdzi ze wszystko dobrze jest podpięte.No i trzecia rzecz pojawia mi sie na żółto zbyt wysoka tempertura silnika.Tak jakby od elektrycznej pompy wody :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem esa nowo otwarty serwis Bmw i Mini Katowice M-Technik ,mechanicy z BM Cars. Koledzy wiecie cos wiecej :?:

 

Info z dzisiaj.

btw. ma ktoś jakieś namiary na tych z M-Technik (adres, tel, cennik)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem wczoraj w BM Carsie na serwisie olejowym i czyszczeniu DPF-a bo już mi mulił trochę. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami. Moja rakieta dalej pędzi jak dawniej. Jestem bardzo zadowolony no może gdyby jeszcze wszystko zrobili trochę szybciej, bo musiałem czekac prawie cały dzień na odbiór ale za to finansowo super. Polecam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem esa nowo otwarty serwis Bmw i Mini Katowice M-Technik ,mechanicy z BM Cars. Koledzy wiecie cos wiecej :?:

 

Info z dzisiaj.

btw. ma ktoś jakieś namiary na tych z M-Technik (adres, tel, cennik)?

 

"M-Technik" Katowice ul. Żeliwna 41, tel 322037138 502503608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Po dłuższym namyśle postanowiłem rozwiac Wasze wątpliwości dotyczace mechaników z bm....

Więc wygląda to tak że M-Technik zostało założone przez mechaników z bm....

Od czerwca nie mamy już nic wspólnego z Panem Mirosławem

Wszystkich zadowolonych z naszych usług zapraszamy do naszej siedziby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

M-auto Katowice, wymiana uszczelniacza skrzyni w 530xi.

 

Polecam każdemu kto lubi patrzeć co się dzieje z jego autem, a mechanikowi który robił wymianę jeszcze raz dziękuje za cierpliwość do klienta. ;) Zrobione choć nie odbyło się bez problemów z wykręceniem śruby, zimnego potu na moich plecach i paru chwil nerwówki. Ważne, że efekt końcowy zgodny z oczekiwaniami, a cena mocno promocyjna w sumie z winy serwisu do czego się przyznali bo nie uwzględnili większej ilości roboty przy rozbieraniu napędu 'x-drive'.

 

BTW: ilość aut jakie przerabiają/czekają do nich w kolejce jest :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
M-auto Katowice, wymiana uszczelniacza skrzyni w 530xi.

 

Polecam każdemu kto lubi patrzeć co się dzieje z jego autem, a mechanikowi który robił wymianę jeszcze raz dziękuje za cierpliwość do klienta. ;) Zrobione choć nie odbyło się bez problemów z wykręceniem śruby, zimnego potu na moich plecach i paru chwil nerwówki. Ważne, że efekt końcowy zgodny z oczekiwaniami, a cena mocno promocyjna w sumie z winy serwisu do czego się przyznali bo nie uwzględnili większej ilości roboty przy rozbieraniu napędu 'x-drive'.

 

BTW: ilość aut jakie przerabiają/czekają do nich w kolejce jest :shock:

A cenowo jak?Promocje sa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.