Witam. Mam problem z moim e90. Słysze stuki/cykanie podczas jazdy głownie przy ciepłym silniku. Dźwięk wraz z obrotami staje sie głośniejszy ale jego czestotliwość nie rośnie. Wymienione świece i zaworek odpowietrzający bak paliwa (ten na kolektorze ssącym) ale to nic nie pomogło. Dodam jeszcze ze przy hamowaniu biegami tez to słychać (gdy auto na biegu ale bez cisniecia pedału gazu). Na postoju przy zamkniętych szybach i przy gazowaniu do wyzszych obrotów słyszę to ale gdy otworze szyba to już nie. z góry dzieki za pomoc.