Skocz do zawartości

Co nakleic na tył???? pomocy


piterek303

Rekomendowane odpowiedzi

Mam porysowaną troszkę tylną klapę i pomyślałem żeby coś nakleić ale nie mam za bardzo pomyslu co, nie chcialbym jakiejs naklejki w stylu PitBull to nie ja... :)

Chcialbym cos oryginalnego i nie tandetnego, rysa jest po lewej stronie... moze macie jakis pomysl czekam na pomoc

 

pozdrawiam

Edytowane przez piterek303
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj nic z naklejkami tlko oddaj autko do lakiernika i Ci tą rysę zlikwidują. Nie raz widziałem auta z jakimiś chorymi naklejkami np: Monte Carlo :duh: Ludzie często chcą w ten sposób ukryć szpachlę.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głęboka ta rysa? jęśli nie uszkodziłeś farby tylko lakier kup na stacji pastę tempo( koszt około 10PLN) jest naprawde skuteczna i w moim przypadku pomogła choć to tylko lekkościerna pasta polerska, jest jeszcvze k21 jeśli dobrze pamiętam tego samego producenta do głebokich rys. jeśli to nie pomoże podjedź do lakiernika, napewno co ś wymiśli i nie weźmie za to dużo. a naklejki wybij sobie z głowy! :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za odpowiedzi ale źle mnie zrozumieliście, pewnie ze nie chce zrobić z mojej Beci jakiejś choinki w stylu tuning poloneza, po prostu grzecznie zapytałem i napisałem ze nie chce nic tandetnego, w takim razie podjadę do jakiegoś lakiernika i zapytam...a rysa jest raczej głęboka wiec chyba tempo nie pomoże

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoje bmw rafeque to chyba jedno z tych na których widok zastanawiam się czy się śmiać czy płakać... jak widzę samochód który jest synonimem luksusu a z pewnością samochody marki BMW takie są (bez względu na model) z naklejką na całej tylnej szybie z wzorem smoka itp. to chce mi się płakać! :cry2: to powinno być karalne odebraniem samochodu! wiem, wiem-każdy ma inny gust, z tym że ważne jast aby go mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.