Skocz do zawartości

BMW 530d


baktome

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam w miesicei przy spokojnej jezdzie [ale podkreslam tylko miasto kasuje spalanie po kazdym tankowaniu] 11-12 530d automat przy mocniejszej jezdzie 14 w gore:)

 

na trasie przy bardzo spokojnej potrafi zejsc do 8-9 ale prawie nie dotykajac gazu wiec co to za jazda przy szybszej to 10 minimum - 11

 

pozdrawiam,

Darek [Poznan]

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mieście 8-9 litrów -niepojęte :shock: !!! A może to w trybie manualnym? Moja żłopie zgodnie z instrukcją - w trasie 6-8 a po mieście ok. 13 litrów. Średnio, bo codzień do roboty i z powrotem 80 km, po trasie i mieście pali mi koło 9 litrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podkreslam tylko miasto kasuje spalanie po kazdym tankowaniu] 11-12 530d automat przy mocniejszej jezdzie 14 w gore:)

 

 

 

Chlopaki proponuje zrobić tak jak kolega wyżej i dopiero wtedy napisać ile wam spala auto w mieście, glupotą jest pisać, że pali 8 litrow jak nawet w orginalnym katalogu piszą co innego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie 8-9 :| ała

 

Ja przy wyjezdzie do domu w Niemczech wyzerowalem spalanie i wyszlo 6.2 , zaznaczam ze nie jechalem 200 tylko okolo 130 caly czas.

 

Wiadmo jak sie jedzie po trasie 200 to nie spali 6 :)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy 10 to optymistycznie. Moze u mnie obliczanie spalania szwankuje ale 10 zeby miec po miescie to musze stac w korku duzym albo mocno detpac, a ani jedno ani drugie czesto nie wystepuje w miesice. Na szczescie od kiedy otworzyli autostrade korki sa sporadycznie tylko jako kolejki do swiatel.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak juz sto razy o tym bylo ze miasto mastu nie rowne....

 

mi pali w miescie realnie 9,5 natomiast komputer pokazuje 8,5 ale to dlatego ze go za czesto nie kasuje - ja jade zazwyczaj bez korkow wiec pewnie dlatego no i skrzynia manual

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche to dziwnie przedstawiles, ale mozna to tak okreslic ze jade 60 potem hamuje i parkuje, i tak czasem sa tez swiatla ale wtedy ruszam wiecej niz 5 metrow jak jest zielone. I na komputerze pokazuje mi srednio 8.5.
Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazda po 100-licy to jeden wielki korek. Spalanie u mnie jest podobne jak jak u innych kolegów z wawy czyli 11-12 literków.

uf a już myslałem ze coś jest popsute, każdy kżyczy że pali mu po niżej 10 l a jak ktoś pisze że spalanie jest w okolicach 8 litrów na mieście to znaczy jedno - nie wie co to korki- szczęściaż

:P

nie ma to jak poczciwa niemiecka konstrukcja !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.