Skocz do zawartości

A może ... ten M3


krizem

Rekomendowane odpowiedzi

co szanowne koleżeństwo myśli o: http://moto.allegro.pl/item217914912__oryginalne_bmw_m3_.html

no i jakie jest tam spalanie?

pozdrowki

 

A co może myśleć? Trzeba obejrzeć żeby się wypowiadać.

Drugie pytanie zupełnie nie na miejscu.

Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...


http://www.konstel.webs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest ZDECYDOWANIE za niska, jak za E36 M3 nadajace sie do czegokolwiek.

Spalanie w M3 jest wbrew pozorom znosne, jak na samochod o takich osiagach. Ale koszty paliwa to zaledwie maly ulamek wszystkich wydatkow na utrzymanie M-powera.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg od razu możesz sobie pomnożyć przez przez 2 a nawet 3...

 

 

Bez sensu! Dlaczego tak sądzisz? M3 jest przeważnie drugim bądz trzecim autem w domu i rzadko kiedy służy do codziennej jazdy. U mnie również też tak jest! Owszem może być kręcona ale wcale nie musi i dlaczego od razu razy 3 :mad2:

 

 

Cena jest ZDECYDOWANIE za niska, jak za E36 M3 nadajace sie do czegokolwiek.

Spalanie w M3 jest wbrew pozorom znosne, jak na samochod o takich osiagach. Ale koszty paliwa to zaledwie maly ulamek wszystkich wydatkow na utrzymanie M-powera.

 

 

Cena owszem jest niska to fakt i nei wiadomo jak na to patrzeć bo ceny m3 niestety (albo i stety) poleciały w dół i ciężko powiedzieć z jakiego powodu.

 

Co do paliwa owszem nie ma tragedii, pewnie że potrafi spalić i 16 litrów ale można i zejść do około 10-12 zależy z emerycką jazdą :D

 

Co do kosztów to juz tak nei przesadzajcie, wszystko zależy w jakim stanie sie kupi auto :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Bez sensu! Dlaczego tak sądzisz? M3 jest przeważnie drugim bądz trzecim autem w domu i rzadko kiedy służy do codziennej jazdy.

 

W normalnych krajach tak, u nas jeszcze długo nie, a tym bardziej nie E36. Często te auta trafiają w ręce jakiegoś gnojka który się dowartościowuje bo go rodzice sponsoruja. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 24 000 PLN kupuje się w b. dobrym stanie 328 a nie M3...

 

 

zapraszam do stron niemieckich. Frajera nie ma - jak ktoś ma zadbane E36 za darmo nie odda.

 

 

 

Reasumując - M3 E36 za 24 000 zł musi być szrotem. Okazje w stylu "pilnie wyjeżdżam za granice i muszę sprzedać moje ukochane M3" można spotkać owszem...ale tak jak w tej reklamie towarzystwa ubezpieczeniowego - po co liczyć na cud?

radocha z jazdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kosztów to juz tak nei przesadzajcie, wszystko zależy w jakim stanie sie kupi auto :)

 

Nawet jezeli kupisz M3 w idealnym stanie, to same koszty elementow eksploatacyjnych (amortyzatory, sprezyny, tarcze) sa o klase wyzsze, niz zwyklego E36. A poza tym jest to kilkunastoletni samochod sportowy - na pewno bedzie przy nim cos grubszego do zrobienia. A ceny niektorych czesci (oczywiscie nie wszystkich) potrafia zabic - np. katalizatory do M5 E34.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może ta informacja bedzie chociaż trochę miarodajna w temacie kosztów, bo ostatnio wymieniłem kpl. tarcz+klocki w E46 M3. Koszt brutto ok.5k pln.

(szt.ok.800pln, gdzie do 316 ok.230pln). Do E36 jest podobnie.

Wg. mnie można te kwoty przeżyć, tym bardziej jak wiem, ile kosztuje remont byle jakiego diesla common rail (np. wymiana wtryskiwaczy z osprzętem). Info na podstawie cen serwisowych, nie bazarowych.

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bez sensu! Dlaczego tak sądzisz? M3 jest przeważnie drugim bądz trzecim autem w domu i rzadko kiedy służy do codziennej jazdy. U mnie również też tak jest! Owszem może być kręcona ale wcale nie musi i dlaczego od razu razy 3 :mad2:

 

 

 

Po samej skórze można wywnioskować ze ma nim. 300 tys. Po 160 tys. skóra nadal wygląda prawie jak nowa, a ta tak nie wygląda :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdury ze po samej skorze widac ze ma 300tys km przejechane. To jak wyglada tapicerka po jakims czasie zalezy od sposobu jej uzytkowania. Zalezy nawet od tego w jakich spodniach ktos jezdzil. Jeansy wycieraja szybciej tapicerke niz dajmy na to spodnie od garnituru. Jak ktos jest syfiarz to dojedzie auto w bardzo szybkim czasie.

Zapraszam na forum uzytkownikow Diesla


http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za bzdury ze po samej skorze widac ze ma 300tys km przejechane. To jak wyglada tapicerka po jakims czasie zalezy od sposobu jej uzytkowania. Zalezy nawet od tego w jakich spodniach ktos jezdzil. Jeansy wycieraja szybciej tapicerke niz dajmy na to spodnie od garnituru. Jak ktos jest syfiarz to dojedzie auto w bardzo szybkim czasie.

 

Żadne bzdury. To jest tylko 160 tys.! Czy ty siedziałeś kiedyś w BMW z takim przebiegiem? Bo mam co do tego małe wątpliwości... Ja kupiłem swoje auto jak miało 140 tys. i uwierz mi, wnętrze było jak nowe. Zero śladów zużycia na kierownicy, tapicerce itp. BMW to nie opel, materiały są na prawdę porządnej jakości i trzeba długo "kuprem" szorować żeby "zciuchać" skórzaną tapicerkę i inne elementy wnętrza. Mówię tu o normalnym użytkowaniu samochodu, a nie o jakichś extremalnych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po samej skórze można wywnioskować ze ma nim. 300 tys. Po 160 tys. skóra nadal wygląda prawie jak nowa, a ta tak nie wygląda :nienie:

 

Nie no stary gratuluje Ci oka... widzę że wiesz co piszesz!

Na jaki przebieg oceniasz opony? Można jeszcze troche na nich pojeżdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po samej skórze można wywnioskować ze ma nim. 300 tys. Po 160 tys. skóra nadal wygląda prawie jak nowa, a ta tak nie wygląda :nienie:

 

Nie no stary gratuluje Ci oka... widzę że wiesz co piszesz!

Na jaki przebieg oceniasz opony? Można jeszcze troche na nich pojeżdzic?

 

Ja dobrze wiem co pisze, tylko Ty nie koniecznie to rozumiesz. To może prościej... Ja nie napisałem że to auto nie nadaję się do jazdy, tylko że przebieg jest mało prawdopodobny ze względu na zużycie tapicerki. Nie widziałem go na żywo wiec nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy na 100% jest tak jak myślę, bo ze zdjęć tego sie nie da sie dokładnie ocienić. Biorąc pod uwagę jeszcze to co napisał MADEJ oraz Szamil tylko potwierdza moje podejrzenia. To auto ma okazyjną cenę oraz ten przebieg (jak dla mnie bardzo mało prawdopodobny) 165tys. to powinno już dawno znaleźć nowego właściciela, a jednak nie znalazło....

 

To tyle co miałem do powiedzenia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czym wy sobie głowe zawracacie , jak sie kupuje M3 to skóre sie ogląda jako jedną z ostatnich rzeczy , w tym aucie liczy sie "serce" i ono ma być zdrowe , wyglląd to sprawa drugoplanowa (można po niej oszacować przebieg ale nie do końca...). Obszycie wnętrza na niewielki koszt ok 3-4 tyś w porównaniu do remontu silnika S50 oraz skrzyni biegów, które w M3 nieraz są zajechane już poniżej 100tyś przebiegu... Takie auta przed kupnem to sie sprawdza w kolejności (komputer w ASO , hamownia, blacharz, reszta...)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto jest aktem desperacji właciciela : sprzedam taniej a szybko bo wkoncu sie rozleci :) , a tak powaznie jak ktos ma pozadne auto a tym bardziej m3 / m5 to raczej je ceni poniewaz wie co ma , tak jest w moim przypadku i jestem pewny ze kolega M3 to potwierdzi.
jak ja kocham m-powery !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta M3 z Gdynia jest taka sobie, daleko jej do ideału choc cena nie jest wcale taka niska, ja miesiąc temu kupiłem z kolega taką sama w stanie naprawde super za 20 tys i to tylko dlatego ze bardzo cieżko szybko sprzedac takie auto, gościu chciał 30 ale ze przez 2 tyg zero odzewu a my kładlismy kase na stół oddał za 20 :)
535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.