Skocz do zawartości

OT Moje pierwsze wrazenia...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ehm.. mam, stoi na parkingu, srebrne cudo..

 

Jak ja zobaczylem to sie zakochalem w wygladzie.. Wiem,wiem, dla Was pewnie pedalski wyglad ale dla mnie to nie ma znaczenia - jest piekna !!

 

Wsiadlem po wszystkich formalnosciach, wrzucilem 1. i tu szok: krotka skrzynia, sportowa, biegi wchodza PRECYZYJNIE i tak jakby wiedzialy o co mi chodzi..

 

Wprawdzie ma 5. biegowa skrzynie ale frajda zaczyna sie wlasnie za jedynka :)

Ciagnie na 2,3,4,i 5. jakby miala w bagazniku silnik odrzutowy. Z wlaczonym ASC na mokrej nawierzchni cudownie szarpie dupcia. Na chwile obecna nie czuje sie pewnie aby wylaczyc ASC i poszalec..

 

Twarde zawieszenie sprawia wrazenie jakby autko kleilo sie do podloza jak kotka podczas rui i co gorsza nawet silnik mruczy jak u kota :)

 

Reasumujac - IDEALNE autko do moich potrzeb, temperamentu i ciezkiej nogi...

 

I co gorsza (dla niektorych) spalanie ma ponizej 6l niezaleznie od tego jak czesto pedal gazu wydaje glosne "klap!" w podloge :D

 

Zatankowalem do pelna w Ostrolece i komputer oszacowal,ze moge przejechac jakies 800km. W Warszawie (po 120km na liczniku w miejscu docelowym) "zasieg" zmniejszyl sie o 50km (!) a czas przejechania z korkami na trasie nie przekroczyl 1h20min :)

 

To straszne ale ja nie chce juz innego autka !!!! :D

 

 

Ps. Autko jest zadbane, niepalace - bardziej niz IDEALNE !.

Dzisiaj moze fotek popstrykam ale nie wiem czy dojade po aparat, bo autkoa kusi do dlugich tras :D

Opublikowano

papik gratuluje!

Milo sie czyta posty kolejnego zadowolonego uzytkownika BMW. Czekamy na fotki, tez chcemy poogladac :D

 

Zeby Ci sie sprawowala!

Opublikowano
no to tylko pogratulowac:) bedziesz robil jakis program?:>
Opublikowano
chyba sie nie zrozumielismy?:) chodzilo mi o program - CHIP:) a tobie chyba o stronke?:P
Opublikowano
  • Autor
chyba sie nie zrozumielismy?:) chodzilo mi o program - CHIP:) a tobie chyba o stronke?:P

 

Na razie nie mam kasy na virusa ale beda ja virusowal, bede :)

Jak juz ja oswoje, czyli za jakies 5kkm i zimowy sezon :)

Opublikowano
E46 Compact wcale nie ma 'pedalskiego' wygladu. No, a z silnikiem 150 KM to juz calkiem szybkie autko :).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Opublikowano
  • Autor
E46 Compact wcale nie ma 'pedalskiego' wygladu. No, a z silnikiem 150 KM to juz calkiem szybkie autko :).

 

Problem w tym,ze to dla mnie jest rakieta i jakos nie moge sie uspokoic..

Jade spokojnie na 3. i nagle "a depne se" i juz mam 120km/h - nie wiem kiedy...

 

Ehh dla mnie autko marzen... :D

Opublikowano
  • Autor
Witam i Gratuluje :)

 

Dzieki, jakby co to dam namiar na chlopakow, co mi sprowadzili a na priva moge podeslac laczne koszta jakby co...

 

Polecam chlopakow bo maja pewne zrodelko aut i sa "szybcy i sprawni" :)

 

Jutro ide po tablice etc/itd :)

Opublikowano

witam i gratulacje

 

Bylbym bardzo wdzieczny za zrodlo, bo wlasnie tez mysle o takim samochodziku. (318 lun 320 jeszcze nie jestem pewien).

Opublikowano
  • Autor
witam i gratulacje

 

Bylbym bardzo wdzieczny za zrodlo, bo wlasnie tez mysle o takim samochodziku. (318 lun 320 jeszcze nie jestem pewien).

 

Zrodlo w Koszalinie :) Jak dobiore sie do papierow to na forum pacne w odpowienim watku zarowno serwis jak i chlopakow :)

Opublikowano
Sedan jest piękny, compact średni, ale i tak gratuluję zakupu! :D
Opublikowano
dla mnie compact e46 to totalna porazka............ gorszego g. nie widzialem. jezeli o e46 mowa to tylko w wersji coupe oraz koniecznie ci :-)
Opublikowano
  • Autor
dla mnie compact e46 to totalna porazka............ gorszego g. nie widzialem. jezeli o e46 mowa to tylko w wersji coupe oraz koniecznie ci :-)

 

normalne,ze o gustach si enie dyskutuje ale dla mnie benzyna przestaje istniec w zimie na mrozach :)

Zobaczymy co bedzie z dieslem i jak to cudo bedzie sie zachowywalo dalej :)

 

Na razie trzymam kciuki i cykam foty...

Opublikowano
dla mnie compact e46 to totalna porazka............ gorszego g. nie widzialem. jezeli o e46 mowa to tylko w wersji coupe oraz koniecznie ci :-)

 

zawsze myslalem ze oznaczenie dwudrzwiowej wersji to Ci :duh: :duh:

Opublikowano
I zrób w końcu te fotki :modlitwa: Bo ciekawość mnie zżera jak Twoja ślicznotka wygląda :)

 

Papik daj wreszcie Nam jakies zdjecia swojego cudeńka :)

 

Dzisiaj beda, na razie pstryklem tylko znaczki :)

 

 

Dzial "Galerie" czeka z utesknieniem na zdjecia pieknego kompakta Papika. :wink:

Opublikowano
Gratulacje. Na pregierzu Ciebie pewnie zaraz zjedza ale tutaj jak pewnie zauwazyles jest inna atmosfera;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.