Skocz do zawartości

OT Moje pierwsze wrazenia...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Gratulacje. Na pregierzu Ciebie pewnie zaraz zjedza ale tutaj jak pewnie zauwazyles jest inna atmosfera;)

 

Niech mnie jedza - stane im kolkiem z zazdrosci :D hehe

Swoja droga sam nie dowierzam w to spalanie :D

Opublikowano
pierdu pierdu :) wyslij te foty wkoncu chlopie.......... :)
Opublikowano

widzialem fotki:) autko super:)

jezeli moge cos doradzic to pomaluj listwy oraz klamki pod kolor nadwozia.Wymien kierunki na biale-clear:) a pozniej fele:) a jeszcze pozniej moze m pakiet? i wtedy bedzie potworek;)

 

 

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor
widzialem fotki:) autko super:)

jezeli moge cos doradzic to pomaluj listwy oraz klamki pod kolor nadwozia.Wymien kierunki na biale-clear:) a pozniej fele:) a jeszcze pozniej moze m pakiet? i wtedy bedzie potworek;)

 

 

pozdrawiam

 

Spoko, daj tylko namiar w wawie na firme, ktora mi to za free zrobie i moge go oddac nawet dzisiaj :> hehehehe

Opublikowano
Poprosze namiar na tych chlopakow. Ja jestem z Koszalina i planuje nabyc e46 coupe
Opublikowano
Ech ale te światła przednie są w Compacie brzydkie :? :? No ale ważne że Tobie się podoba i jesteś zadowolony z klekota made by BMW :cool2: :cool2:
http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Opublikowano
  • Autor
Ech ale te światła przednie są w Compacie brzydkie :? :? No ale ważne że Tobie się podoba i jesteś zadowolony z klekota made by BMW :cool2: :cool2:

 

No wlasnie Ci powiem,ze z poczatku mi si etez nie podobaly, bardzo mnie krecil badlook z nowej serii 1 (te reflektory) niz te co mam.. Ale jak ja zobaczylem jak przyjechala z myjki i mrugnela do mnie tymi swoimi okraglymi oczkami to wszelakie "brzydkie" zamienily sie na "jaka TY piekna jestes !" :D

 

Dobrze,ze moja ukochana nie jest zazdrosna a wrecz przeciwnie, zaczynamy tworzyc niezly trojkacik :twisted:

Opublikowano
No ja rozumiem :D Gusta i guściki,jak dla Mnie najlepsze co masz to silniczek 2.0 dieselek 150HP w Compacie pewnie przyjemnie jeździ,no i spalanie też przyzwoite jak piszesz :cool2: :cool2:
http://www.iv.pl/images/16876943185426216561.jpg
Opublikowano
  • Autor
No ja rozumiem :D Gusta i guściki,jak dla Mnie najlepsze co masz to silniczek 2.0 dieselek 150HP w Compacie pewnie przyjemnie jeździ,no i spalanie też przyzwoite jak piszesz :cool2: :cool2:

 

Silniczek jest boski :) Jedynka jest krotka ale za to potem zaczyna sie odjazd :)

 

Przestalem wyprzedzac lukiem autka.. zmieniam spokojnie pas i w pedal :) Czasami perwersyjnie (jak jest miejsce) zrownuje sie z ofiara i jak ofiara widzi, ze dojezdzam - bzium i ruszam jakby z miejsca....

 

Wspominalem o hamulcach jak zyleta ? :D

Opublikowano
Gratuluje zakupu, az milo poczytac jak ten wirus Toba zaczyna sie bawic:-) Mnie osobiscie compacty sie nie podobaja ale w koncu to przeciez BMW!!! :clap:
O Tempora! O Mores!
Opublikowano
  • Autor
Gratuluje zakupu, az milo poczytac jak ten wirus Toba zaczyna sie bawic:-) Mnie osobiscie compacty sie nie podobaja ale w koncu to przeciez BMW!!! :clap:

 

Hehehe :)

Jak jechalem rano usmiechniety do pracy to wpadlem w jakas dziure. Zapalila mi sie kontrolka od poduszki i od razu morda mi sie zaczela mocniej smiac: no wkoncu "Bede Mial Wydatki" - pomyslalem :D

 

I tak wiem, ze to jakas pierdoUa, naruszony czujnik etc. Krotka wizyta w ASO albo cos... etc... zero stresu :)

 

Jeszcze sie tylko nie zastanawialem skad ja na to wezme kase :duh:

Opublikowano

Gratuluję zakupu :8) Z tym przyspieszeniem to po kilku miesiącach będziesz chciał więcej :twisted: - jestem 100 % pewna bo ja już się przyzwyczaiłam.

 

Niech się sreberko dobrze sprawuje :cool2:

Opublikowano
  • Autor
Gratuluję zakupu :8) Z tym przyspieszeniem to po kilku miesiącach będziesz chciał więcej :twisted: - jestem 100 % pewna bo ja już się przyzwyczaiłam.

 

Niech się sreberko dobrze sprawuje :cool2:

 

Juz szukam w wawie zakladu, ktory mnie tanio zawirusuje i przetrzepie komputer pod wzgledem bledow, i innych rzeczy :)

 

Na chwile obecna mam kilka(nascie?) drobiazgow do poprawki....

Opublikowano
Na chwile obecna mam kilka(nascie?) drobiazgow do poprawki....

 

lepiej nie jedź bo ci humor popsują jak cię podliczą :D

tylko 1.8 ale daje rade;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.