Skocz do zawartości

Co sądzicie, czy warto kupic??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, co sadzicie na pierwszy rzut oka o tym aucie:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2744569

 

czy aby cena okolo 19 tys za rocznik 92 nie jest aby troche za bardzo wygorowana? autko moim zdaniem na fotkach wyglada naprawde dobrze , mam jeszcze dwa do obejrzenia co myslicie o nich:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1809507

 

http://moto.allegro.pl/item196007751_bmw_325i_m_pakiet.html

 

jak widzicie interesuja mnie auta tylko z 6 garami ,moze ktos z was znalazl cos ciekawego od 2,0 w zwyz powiedzmy do 2,8 za max 20 tys?

Bóg jeżdzi BMW,a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co sadzicie na pierwszy rzut oka o tym aucie:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2744569

 

czy aby cena okolo 19 tys za rocznik 92 nie jest aby troche za bardzo wygorowana? autko moim zdaniem na fotkach wyglada naprawde dobrze , mam jeszcze dwa do obejrzenia co myslicie o nich:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1809507

 

http://moto.allegro.pl/item196007751_bmw_325i_m_pakiet.html

 

jak widzicie interesuja mnie auta tylko z 6 garami ,moze ktos z was znalazl cos ciekawego od 2,0 w zwyz powiedzmy do 2,8 za max 20 tys?

 

Za 20tys. to ja bym kupił na twoim miejscu Audi A4. 20tys to trochę może być za mało kasy na konkretne BMW. Ostatnio sprowadziliśmy ze Szwajcarii piękne A4 2.8i , wyszło po opłatach 21tys zł ,rocznik 99. Koła 17cali OZ, skórka jak nowa kremowo czarna.

Stały dwie E36coupe 2.8 , ale cena zabijała jak za leciwe E36.

 

Stała też E36 M3, czarniutka w białych skórkach....ech...tylko nie na Polskie dziury

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i latwiej kupil bym A4 ale jest jeden mały problem...ja nie chce Audi tylko BMW jestem fanem marki odkad tylko pamietam i nie sadze aby 20 tys to bylo za malo za e36 320i ,323i, 325i, lub 328i .To sporo kasy a te auta nie sa juz znowu takie strasznie drogie, zreszta nie prosilem zebyscie mi polecili inne auto tylko BMW!!
Bóg jeżdzi BMW,a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2744569

 

to co podajesz wydaje się sensowne. za taki rocznik w ładnym stanie to nie jest bardzo wygórowana cena. to jest 325, świetnie wyposażone. Jeżeli jest naprawdę idealnie utrzymana to za taką cenę można wziąć. bedziesz zadowolony :-)

 

PS - za 19 tys sprzedałem 320 z 1995. to jest 325 więc zawsze trochę więcej warta, a przy tych rocznikach to kilka latek więcej i tak już nie ma znacznie :-)

e36 320i

e39 525i

f36 428i

f15 40d - obecnie

e30 330i - w trakcie budowy


http://www.wheelandsteel.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza i druga są fajne mają tylko jedną potężną wadę-nie mają klimy!!!wydając na auto prawie 20 tys szukalbym czegoś z klimatyzacją tym bardziej jeśli w wyposażeniu jest skórzana tapicerka.

Trzecia jakaś taka umęczona wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce za szybko nic nie znajdziesz. Jedź do wroga, wydasz może kilka tysięcy więcej, ale szanse znalezienia czegoś rozsądnego będą większe. Za tylu letnie auta bez klimy nigdy bym nie dał takiej kasy. Latem nie wytrzymasz w czarnym aucie z czarnymi skórami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmm. faktycznie, a byłem przekonany że klima jest , przyznaję się bez bicia :-)

dokładam się do tego co mówią powyżej - lepiej jedź do rzeszy i tam poszukaj. za 20-22 tys znajdziesz cośbardzo przyzwoitego

e36 320i

e39 525i

f36 428i

f15 40d - obecnie

e30 330i - w trakcie budowy


http://www.wheelandsteel.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena rośnie drastycznie wraz z poziomem "zadbania" o samochód - niestety za granicą też już sobie liczą - jednak często warto dać więcej i być zadowolonym, niż później bujać się po serwisach.

 

Ale osobiście nie dał bym 20k za auto bez klimy - nawet jak moje kupowałem to warunkiem była klima - a pułap cenowy znacznie niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz....ja też jestem fanem BMW od wielu lat, ale niech górę wezmie rozsądek...Po co płacić 20 czy 22 tys. za auto z 92 roku?....przecież to już pazdzioch jest,,,,a jeśli ma być dziadek to niech będzie przykładowo zadbana szósteczka,,,albo coś innego nietypowego...

Ja w sumie jestem fanem wogóle niemieckich marek, czyli traktuję na równi BMW, Mercedes, Audi...Po prostu Ciebie nie rozumiem....Zobacz poniżej link, sprowadziliśmy coś podobnego,,,tylko w sedanie z fabrycznym tuningiem...Podobna kolorystyka, silnik i rocznik...Co tu porównywać z jakimś klekotem z 92 roku, w dodatku bez klimy. Będziesz taką E36 się bujał od serwisu do serwisu.

 

http://www.allegro.pl/item194110599_audi_a4_2_8_v6_full_99r_tanio_pilne.html

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 - uznany przez wielu, zresztą i na forum Audi Klub Polska, i przez mojego mechanika (chłop robi w VW group od 20 lat) - za jedno z najbardziej psujących się modeli. NIe ma startu w tej dziedzinie do swojego poprzednika, jakim była niezatapialna 80-tka.

 

Silnik 2.8 w wykonaniu AUDI to niestety dosc awaryjna jednostka, bardzo paliwożerna a przy tym nie tak bardzo dynamiczna (jak konkurencja :D)

 

 

Do tego w combi - bardzo chodliwy wśród "pracujących w nocy"...generalnie Audi combi to ścisła czołówka wśród najbardziej kradzionych autek.

 

 

 

NIe no...fajne to Audi!

 

 

:D :P (loooz - nic osobistego)

radocha z jazdy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik 2.8 w wykonaniu AUDI to niestety dosc awaryjna jednostka, bardzo paliwożerna a przy tym nie tak bardzo dynamiczna (jak konkurencja :D)

 

Bzdura. Mówimy o 2.8 30V, a nie o starym 2.8 12V, który rzeczywiście jest dosyć, że słaby jak na tą pojemność to jeszcze paliwożerny i kosztowny w naprawach. Nie czytałem jeszcze jakieś wielkiej krytyki 2.8 30V, choć często bywam na www.audi-klub.pl i znam też właściciela takiej jednostki w A6. Spalanie oscyluje w granicach 13 (FWD) do 14 (AWD) litrów w mieście przy dynamicznej jeździe dając prz tym przyspieszenie 7,3 do setki, a koszta napraw jak to przy 6 cylindrach. Tym silnikiem mi się ekstra jeździło szczególnie po mieście (maks 280 Nm przy 3200 obrotów). Nie wiem w czym ta jednostka jest gorsza od 2.8 Beemki oprócz dźwięku oczywiście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wam sie cos w glowach poprzewracalo, aLBO FORA POMYLILISCIE ;) Jakbym chcial jakies smieszne jak dla mnie Audi to bym powiedzial ze wlasnie takiego auta szukam ,nie chce tez e39 ! Ja chce e36 i z tego co sie orientuje to za juz za 16-18 tys mozna znalesc cos naprawde w dobrym stanie z 6 cylindrowym silnikiem i niezle wyposazone , wiec prosze nie odwodzic mnie od e36 ,jesli chcecie mi pomoc to wlasnie w znalezieniu takiego auta mi pomagajcie a nie doradzajcie co moge miec wzamian!!!!!!!!!
Bóg jeżdzi BMW,a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu na potwierdzenie tego co pisalem wczesniej, oczywiscie nie wiem co to auto w sobie kryje ale na fotkach wyglada naprawde dobrze:

 

http://moto.allegro.pl/item195262913_bmw_320_coupe_150km_m_pakiet_klimatronic_zobacz_.html#photo

 

co sadzicie?

Bóg jeżdzi BMW,a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz przykład z allegro :

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2720072

 

W Polsce można kupić, jednak najlepiej jest według mnie sciągnąć z Reichu. Całkiem niedawno kiedy szukałem dla siebie E36 325 Coupe stała za 15,5 tys. zł (z opłatami) czarna E36 328 Coupe w pełnym wyposażeniu, na 17-nastkach. Rasumując, mając do wydania blisko 20 tys. na auto w żadnym wypadku nie kupuj :

- auta bez klimatyzacji

- z silnikiem mniejszym niż 2.5, a najlepiej 2.8

ponieważ będziesz bardzo żałował w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A4 - uznany przez wielu, zresztą i na forum Audi Klub Polska, i przez mojego mechanika (chłop robi w VW group od 20 lat) - za jedno z najbardziej psujących się modeli. NIe ma startu w tej dziedzinie do swojego poprzednika, jakim była niezatapialna 80-tka.

Silnik 2.8 w wykonaniu AUDI to niestety dosc awaryjna jednostka, bardzo paliwożerna a przy tym nie tak bardzo dynamiczna (jak konkurencja :D)

Do tego w combi - bardzo chodliwy wśród "pracujących w nocy"...generalnie Audi combi to ścisła czołówka wśród najbardziej kradzionych autek.

NIe no...fajne to Audi!

:D :P (loooz - nic osobistego)

 

Pozdrów gorąco tego mechanika...ufff...zna się chłop. Moim poprzednim autem było S6 plus w avancie, też znana była moja furka w klubie Audi,,,teraz jezdzi w Kijowie. Z Audiówkami mam same dobre doświadczenia. Nie licząc robienia zawiechy,, co na naszych bezdrożach jest normalka. Gdybym miał do wyboru podobny model ,ten sam rocznik BMW i Audi ,w tej samej cenie i z podobnym wyposażeniem ,to jasne dla mnie ,że wybrał bym BMW,,,,ale nie rozumiem podejścia, ,,,gdy do wyboru mam jakieś stare, wypierdziane E36 bez klimy w porównaniu z wypasionym A4 w pięknych skórkach z 99/2000 roku. Klimatronic,skóra,17OZ,nawigacja,fabryczny tuning, auto jak z fabryki.

Nie piszcie że Audi 2.8 jest paliwożerne,,,to śmieszne....co za różnica 1litr w tą czy w tamtą...Ja przykładowo nie po to kupowałem 540 żeby myśleć o spalaniu. Wogóle mnie to nie interesuje. Gdybym chciał się nastawić na oszczędność to bym kupił inne auto z pewnością. Wskakuję na autoban i sobie lecę 250...W Polsce jeżdżę ostrożnie...bo nie ma dróg do jazdy wogóle....nawet te autostrady...tragedia...Zachęcam zobaczyć drogi na Białorusi...są lepsze jak w Polsce...Miejmy nadzieję ,że się coś ruszy wreszcie...Pozdrawiam

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co was naszło na te AUDI--chyba za gorąco !!! na zewnątrz-my tu zachwalamy BM , a wy może przeniescie swe uwagi i dyskusje na inne forum, bo to razi ciut! :arrow: :arrow: :arrow:
"" jedż z butem ,ale nie na kapciu"", mów co myślisz , rób co mówisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie z tymi Audicami!!!!!! To jest forum o BMW i wlasnie takiego auta szukam ! W gre wchodzi tylko e-36 z 6 cylindrami czyli od 2 l wzwyz i jeszcze raz prosze o rade na temat TAKIEGO WLANIE AUTA!!!
Bóg jeżdzi BMW,a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ŁACZNIE Z CZARNYM WNECZEM" - DOBRE :P

 

Ja bym nie kupował samochodu eksploatowanego w PL.

Poszukaj czegoś ze świeżego importu.

 

święte słowa....ja bym się również rozejrzał na Litwie...jeszcze do tej pory fajne furki można wyłapywać...hmm.nawet lepsze jak w rajchu....nasprowadzali tego że jestem w szoku

"Wierzę, że instytucje bankowe są bardziej niebezpieczne dla naszych swobód niż armie. Poprzez kontrolę emisji kredytów, banki i korporacje zabiorą ludziom wszelką własność, dopóki ich dzieci nie obudzą się bezdomne w kraju, o którego wolność walczyli ich ojcowie."

T.Jefferson 1802 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.