Skocz do zawartości

Zaku kontrolowany TERAZ!


BaX

Rekomendowane odpowiedzi

Z ta cena amortyzatorow to chyba przesadzili :doh: Zreszta duzo osemek nie ma EDC i wtedy amortyzatory kosztuja tyle co do innych aut, a nawet jak ma EDC to mozna dosyc latwo wlozyc te zwykle amorki bez opcji EDC :D Dalej przewody WN fakycznie sa drogie, ale ja jeszcze nie slyszalem zeby ktos to w e31 je wymienial, wydaje mi sie ze sa dosyc długowieczne. I moc w 5,0 V12 nigdy nie wynosila 295PS, tylko 300PS - nie wiem skad oni wymyslili te dane :worried:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój komentarz :P

 

Gośc po prostu jest za cienki na coupe które mu przedstawili, pokazali mu auta które po prostu on w stanie nie był utrzymać. I czy mi się wydawało ale Honda Coupe z automatem wśród 'rasowych'? :mrgreen: Merc prawie zabytek za 30k? I zabił mnie jak zwykle komentarz, 300kkm troche dużo, tylko to auto 19 letnie to ile by nie było 'za dużo' 150? 200?

 

Czemu nie było np. E36 328 coupe?

 

Ten program to po prostu dno^2, a ten kupujący to typ: "chciało by się polansować ale bardzo nie ma za co"

 

tora: chodziło chyba o 2tyś nie 20tyś :!: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czemu nie było np. E36 328 coupe?

 

 

Na początku kupujący mówił, że chce coupe z końca lat 80 początek 90 :)

Chciał duże i mocne coupe. E36 328 mocne owszem, ale nie duże :)

Więc pewnie dlatego nie zaproponowali mu e36.

Zresztą heh gość wybrał auto zupełnie inne niz mówił na początku, bo najmłodsze z 1999r.

http://img222.imageshack.us/img222/9720/bmw3ln0.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie prowadzacy program nadaje sie tylko do prowadzenia relacji z wyscigu slimakow,ale komentarz odnosnie 8semki "orgazm dla zmyslow" mi sie podobal :D

http://img237.imageshack.us/img237/9199/avako1.png

Przedni napęd jest dla dziewczynek. . . :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobał program, prowadzący podkreślił piękno, klasę i unikalność serii 8, wspomniał o sporych kosztach utrzymania takiego auta co jest prawdą. Szczególnie podobała mi się opinia, że gaz sie nie nadaje do takiego silnika. No i znaleźli piękny egzemplarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komentarz :P

 

Gośc po prostu jest za cienki na coupe które mu przedstawili, pokazali mu auta które po prostu on w stanie nie był utrzymać. I czy mi się wydawało ale Honda Coupe z automatem wśród 'rasowych'? :mrgreen: Merc prawie zabytek za 30k? I zabił mnie jak zwykle komentarz, 300kkm troche dużo, tylko to auto 19 letnie to ile by nie było 'za dużo' 150? 200?

 

Czemu nie było np. E36 328 coupe?

 

Ten program to po prostu dno^2, a ten kupujący to typ: "chciało by się polansować ale bardzo nie ma za co"

 

tora: chodziło chyba o 2tyś nie 20tyś :!: ;)

 

 

Po pierwsze to facet mówił, że koszty paliwa i obsługi auta to sprawa nie pierwszej wagi bo auto będzie używał tylko w celach rekreacyjnych.

Po drugie merców w wersji sec jak i 850-tek nie jeździ dużo i są to już młode zabytki (szczególnie ten 560 sec)

Po trzecie facet chciał coś oryginalnego a e36 jest jak psów i oryginalności w tym nie będzie jeszcze z 10 lat......

Mnie się program podabał - nawet bardzo.

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli się bardziej postarać. Zabrakło Porsche 928 - klasyczne, luksusowe GT. W dodatku za podobne pieniądze co BMW 850i. Mercedes 560SEC i BMW 850i to jak dla mnie dwa światy, zupełnie odmienne auta. Jedyne podobieństwo to dwoje drzwi. Honda to nie ta liga. Mogli pokazać też jakiegoś amerykańca np. Forda Mustanga GT, lub Chevroleta Camaro Iroca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o Maserati Ghibli :D Moim zdaniem super auto.

 

tylko ciekawe jaki stan, kiedy najtanszy na mobile.de jest za 12k euro, a sa egzemplarze wystawione z cena 20-30k i rocznik nie ma znaczenia :roll:

 

 

http://666kb.com/i/afgu8xn7po63xd59o.jpg

http://img499.imageshack.us/img499/9256/4intavant5tu.jpg

http://img251.imageshack.us/img251/4965/5intarrire8qh.jpg

 

zobaczcie jakie fotele i podłokietnik :D ja sie zakochalem

Edytowane przez hruhru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście o Maserati Ghibli :D Moim zdaniem super auto.

 

tylko ciekawe jaki stan, kiedy najtanszy na mobile.de jest za 12k euro, a sa egzemplarze wystawione z cena 20-30k i rocznik nie ma znaczenia :roll:

 

Maserati jest niezłe - tylko gdzie to serwisować :roll: może serwis fiata to robi :duh: :mad2: .

Machaniory kończą przegląd seicento i będąc frontem do klienta od razu zabierają się za całkiem nieskomplikowany i prosty w budowie V6 bi-turbo modelu Ghibli....... :worried: .

Edytowane przez zamen133

http://images22.fotosik.pl/34/375df5381f18b28am.jpg

Moja śliczna była..........teraz w Gliwicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Po pierwsze to facet mówił, że koszty paliwa i obsługi auta to sprawa nie pierwszej wagi bo auto będzie używał tylko w celach rekreacyjnych.

Po drugie merców w wersji sec jak i 850-tek nie jeździ dużo i są to już młode zabytki (szczególnie ten 560 sec)

Po trzecie facet chciał coś oryginalnego a e36 jest jak psów i oryginalności w tym nie będzie jeszcze z 10 lat......

Mnie się program podabał - nawet bardzo.

 

Wszystko to przeczy jednemu, jego wyborowi więc lanserstwo o drugorzędności kosztów eksploatacji i paliwa może sobie w buty wsadzić. Szczególnie, że na raz utrzymanie v12 zrobiło się dla niego drogie.

 

A co jest oryginalnego w Hondzie coupe rocznik 99 z automatem od znajomego prowadzącego program? :duh: Jak dla mnie to to 850 było tylko wstawione pod publiczke i bardziej na zyczenie prowadzącego jak kupującego który nie wykazywał większego zainteresowania, może oprócz przewiezienia nim tyłka.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to przeczy jednemu, jego wyborowi więc lanserstwo o drugorzędności kosztów eksploatacji i paliwa może sobie w buty wsadzić. Szczególnie, że na raz utrzymanie v12 zrobiło się dla niego drogie.

 

A nie przyszło Ci do głowy, że kolesiowi BMW może się źle kojarzyć, z góry je skreślił i tylko przez grzeczność pozwolił na dokończenie zdjęć?

 

Gdzie było powiedziane, że Honda jest autem znajomego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub napisal: A nie przyszło Ci do głowy, że kolesiowi BMW może się źle kojarzyć, z góry je skreślił i tylko przez grzeczność pozwolił na dokończenie zdjęć?
No nie wiem.Mowil o niej z blyskiem w oku wiec chyba jej nie skreslil z tego powodu o ktorym piszesz.Ale tak jak ktos pisal wyzej ten gosc chcial sie wylansowac.Niby mowil,ze przejazdzka od czasu do czasu,ze spalanie nie wazne(Mercedes).A pozniej w Hondzie chwalil,ze pali malo.Biadolil nad wysokimi kosztami BMW.E tam jakis zgred chcial błysnac na moment

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A nie przyszło Ci do głowy, że kolesiowi BMW może się źle kojarzyć, z góry je skreślił i tylko przez grzeczność pozwolił na dokończenie zdjęć?

 

Albo dobierający auta kompletnie niezrozumieli zamiarów kupującego albo ten koleś to typowy pozer co chcial przed kamerami błysnąc jaki to on luzak i stać go na ekstrawagancję kupując sobie "rasowe coupe" bo przecież stać go na luksus posiadania auta do lansu. A tu kupa bo to co mu podsuneli przerastało jego portfel. Moim zdaniem po prostu gościa sprowadzili na ziemie bo to logiczne, że kupując auto z kategorii jakie on sobie założył nie ma bata ale trzeba mieć kupe kasy na jego utrzymanie. A im starszy model tym wiecej trzeba mieć bo problem z częściami, a nawet jaka są to drogie. W dodatku przy takim zakupie za 35kzl to trzeba mieć przynajmniej kilka tysiaków w zapasie bo drobna usterka konczy się kosztami, a z tego wynikało że jego to nawet za bardzo na paliwo nie było stać do tych 'smoków'.

 

Gdzie było powiedziane, że Honda jest autem znajomego?

 

W programie, przynajmniej tak zrozumiałem.

 

pozdro.

Edytowane przez BaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. BMW 850i ma 295KM :?: Może 295HP, bo ja wszędzie widzę w katalogach 300PS lub 300KM :!:

2. BMW 850i ma skrzynie ze słabszego modelu :?: Przecież to ta sama skrzynia co w 750i :!:

3. BMW 850i to najmocniejsza wersja tego modelu :?: Przecież jest jeszcze 850CSi :!:

4. Co oznacza :?: Że amorki kosztują "dwie dychy" :?: Dwie dychy czego :?:

Ogólnie program jest do dupy i co oglądam go to mnie szlak trafia - mega amatorszczyzna. Chyba koleś tą robote dostał po znajomości. :twisted2:

 

Maserati 2.0 turbo może mieć zbliżony silnik do Alfa Romeo GTV 2.0 turbo. Inna sprawa to same części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jesli juz czepiamy sie to w programie bylo powiedziane ze 850i to najwyzsza wersja czyli najbogatsza i lepiej wyposazona niz 840i, z czym niestety nie moge sie zgodzic gdyz 840 produkowane od 1993 roku mialy bogatsze wyposazenie nierzadko od 850 z 1990 roku ktore zdarzaly sie bez airbagu (840 mialy od poczatku zdaje sie dwa jaśki) i z welurowa tapicerka ktora wg. moich obserwacji zostala wycofana okolo 1992 - 1993 roku, a wiec 840 juz wychodzily tylko ze skora..

Ale i tak nic nie mam do prowadzacego, dajcie Clarksonowi z Top Gearu budzet w wysokosci 2PLN na program i do testu porownawczego Dacie Logan i Ranault Thalia to ciekaw jestem co by wymyslil :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.