Skocz do zawartości

Kupuje siodeme - 740 Wpiszcie ile wam pala - PLEASE


Jaculo

Rekomendowane odpowiedzi

trasa min:9l

max: 13l (ale to na a4 jak sie cisnie 170-200 i hamuje po czym kickdown jak ktos dojezdza z tylu, czyli jazda na maxa na dlugim odcinku :)

 

miasto: min 15l, max 19l (w sumie max moze byc bardzo duzy, jak stoimy non stop w korkach, a jeszcze jak sie butuje... to hoho :) czyli teoretycznie maxa w miescie nie ma :) )

 

735v8

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

740 e32 na gazie w trasie 14,5 przy jezdzie 140-180 w miescie 16-23 w zaleznosci czy samo male miasto czy czasami do stolicy pojade ale za to komfort jazdy rekompensuje srednie spalanie :)

 

 

to samo miałem napisać dokładnie ;) dodam tylko ze u mnie najmniej w miescie udało sie zejsć do 19l teraz mam ciagle coś ok 22l niewiem dlaczego... ale tak jak napisał kolega McGregor komfort rekompensuje wszystko, pozatym wydaje mi sie ze 740 nie jest dla oszczednych, i nie ma co tutaj doszukiwac sie minimalnych spalań trzeba śmiało powidzieć ze w jeździe po mieście przy tankowaniu zawsze bedzie cos około 20l na 100km... w sumie pod maską mamy kilka maitzów :p

www.swiatnadrukow.prv.pl

http://www.tele3.pl/lemmy/logos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Lemmy :mrgreen:

 

z bajania co poniektórych. :liar:

 

Ale to stary temat, niektóryj wychodzi mniej nawet niż podają katalogi, ktore jak wiadomo bezczelnie zaniżają spalania hehehe.

 

No i też zależy od miasta, ba, nawet trasy robionych w mieście.

Ja od niedawna dużo jeżdżę łazienkowską, i spalanie mam miejskie poniżej 17L/100km.

Wczesniej od 19-20l/100 km

A w prawdziwych korkach miejskich, w centrum to bywało i 25, ale to jasne, bo auto pali wache, kilometrów nie przybywa.

 

Do autora wątku:

Miasto bedzie 16,5 minimum, male miasto, albo z drogami bez korków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i masz racje miasto miastu nie równe, mnie na PB nie udało sie zejść z 17l po mieście (automat) i uważam ze nie ma możliwości mniejszych spalań w staniu na światłach ciągłym ruszaniu i stawaniu, wg. ten silnik musi swoje wypić.

 

Dlatego też zastanowił mnie fakt jak chłopaki piszą ze pali im do 13u miasto... chyba ze to jest miasto bez korków skrzyżowań świateł ;)

www.swiatnadrukow.prv.pl

http://www.tele3.pl/lemmy/logos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak duże różnice w spalaniu przynajmniej u mnie wynikaja z faktu jak duzo się jeździ. Obecnie do firmy mam 3km (mieszkam w Gdańsku), wiec przy takich odleglościach to wychodzi ok 20l, ale jak juz toszke wiecej pojeżdze to ok 16 a jak się rozbujam, czyli bez podjezdzania po 2-3km i krecenia sie po parkingach to nawet potrafi zejsc do 14l. Trasa ok 10-12l na kolach 235/50/18 255/45/18, na 16kach bylo ok 1-1,5 litra mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś

 

E32 730 i M30

 

kraków - 20 - 23 gazu

trasa - 12 - 13 gazu (prędkość do 140 - 160 km)

 

teraz

 

E32 750 il M70

 

kraków - 29 - 30 gazu

trasa - 15 - 17 gazu (prędkość do 140 - 160 km)

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

740 V8 benzyna w mieście około 17 benzyny na trasie 11

 

To jest mój cytat , ale muszę się przyznać że skłamałem bo auto wystawiłem do sprzedaży i wiecie jak to jest.

Najczęściej w mieście komputer pokazywał mi 19,6 > 20,8 (Miasto Wrocław) , na trasie naprawdę robiłem 11 > 13 (trasa Wrocław - Kielce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha, we wroclawiu 530 v8 m60 robi 17 17.5

a co dopiero e38 740, to musi palic

 

oczywiscie w szczycie, i jak sie nie stoi caly czas :)

 

u mnie jest okolo 17-18stu w miescie... jak nie ma wielkich korkow :)

 

ale teraz jezdze 325 cabrio i jestem zauroczony tym jak malo to pali :)

wleje za 50 zl i jezdze i jezdze :)

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.