Skocz do zawartości

Kupuje siodeme - 740 Wpiszcie ile wam pala - PLEASE


Jaculo

Rekomendowane odpowiedzi

To jest mój cytat , ale muszę się przyznać że skłamałem bo ........... wiecie jak to jest.

 

:lol: o dżizasss

wiemy wiemy Galwan ściemniactwo patentowane na forum :liar:

Hehe galwan sprzedał auto to sie teraz zacznie wieszanie psów na tym egzemplarzu. Cos już było o skrzyni :wink: :lol:

Marzenia sie spełniają-->mam E38 :)

Moja historia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wieszać psów bo 4.0 to naprawdę udany silnik. Dla ciekawostki powiem , że jak kupowałem auto w 2005 roku to sprzedający powiedział mi że jemu pali 10-12 litrów. Za 2 miesiące kiedy do niego zadzwoniłem pod wpływem mocniejszego piwka (bo pomyślałem że w Gorzowie to tylko trasy szybkiego ruchu pewnie są) to gostek powiedział że on mówił 10-12 na 70 kilometrów w mieście :nienie:

 

Później wpadłem na forum i też niektórzy mówili 14 w mieście to sobie pomyślałem do wymiany sondy lambdy albo przepływka albo komputer albo albo ... pojechałem do serwisu i dowiedziałem się poprawnych danych spalania (15- 25) w zależności od sytucaji na drodze i rodzaju przemieszczania się.

 

Auto służy mi w większości do pracy około 14 kilometrów w mieście a raz w tygodniu na benzynę szło około 200 zł to sobie później gaz założyłem i spadły koszty utrzymania ale to nie to o czym marzyłem. Teraz już zadecydowałem że szukam 2.8 z gazem to mniej więcej 3 litry na 100 kilometrów mniej a przede wszystkim mniejsze koszty eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ile pali 325 ?? Bo moja 728 za 50 zł w mieście przejeżdza dokładnie 100 km na benzynie i 180 na gazie.

 

no co ty?

 

50zl to teraz ze 12 litrow

 

to niezly wynik jak 100km na tym robisz w miescie

ja chyba 100km na tym nie zrobie w 325

 

ale duzo wiecej niz 735

 

ostatnio zatankowalem za 230zl i zrobilem 500km, do bielska bialej i z powrotem i jeszcze pojezdzilem w miescie troche we wroclawiu :) a palcilem 3.4 za litr bo na orlenie

 

ale nie oszczedzalem w trasie, 160-170 non stop i miejscami nawet ponad 200

pobilem swoj rekord predkosci w cabrio, 220 :) bo jakas nowa accord chciala mi pokazac ze jest szybsza ale przy 210 wymiekla

 

silniczek 2.5 tez ladnie ciagnie, ale niestety dopiero na wysokich obrotach i pokazuje co moze dopiero przy duzych predkosciach

 

mowia ze 2.8 jest troche oszczedniejszy od 325, ale chyba to sa dziesiatki litra w spalaniu

http://img489.imageshack.us/img489/2486/zz1dk5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój "szpinak" (e32 730 v8 manual) - pali po mieście wg. BC - 17-17,5l/100 km. Najczęściej to są krótkie odcinki z domu do pracy ... ok 4km w tym 5 skrzyżowań świetlnych... normalna jazda (nie muskanie gazu ani non stop pedał w podłodze).

A nie jeżdżę oszczędnie -bo moja była e30 316i m40 paliła po mieście min. 11l pb.... aktualna e34 525i 24v bez vanosa - 15l a micry nyssan poj. 1,2 (2005r) ok 10l ... :8)

525i 1991r. Islandgrün met.

525tds 1993r. Oxfordgrün met.

635 CSi/A 1981r. Zypresengrün met.

zielono mi .... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.