Skocz do zawartości

światła do jazdy dziennej


JoannaB

Rekomendowane odpowiedzi

Na trasie cały rok śmigałem na światłach, ale jazda w mieście na światłach przez cały rok to już inna historia :duh:

....kanadyjski system swiatel dziennych ....

Coś więcej :mrgreen:

http://img291.imageshack.us/img291/9725/3500ga.jpg

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie..., tyle , że przeprogramować lcm , mozna chyba tylko programem serwisowym /próbowałem kts'em i sie nie da , słusznie tez zauważasz problem przepisów , nie wiem jak to będzie jak wejdzie w zycie , ale narazie przepisy przewiduja tylko pełne oswietlenie /tył tez musi świecić/ a przy programie długie na pół gwizdka świeca tylko one.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz halogeny to jeźdż na sanych halogenach i tyle, wygąda to średnio, ale jest rozwiązaniem jesli koniecznie nie chcesz zużywać xenonów, najlepiej podjedx do dobrego elektryka i moze niech ci zaprogramuje jakos to jesli istneije w ogóle taka mozliwość w siebie w e39 nie mam xenonów więc nie wiem co i jak pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy to wolno jeżdzic na halogenach???!!!!

elektrykiem sam jestem , założyłem temat z ciekawości czy mają pomysły tutejsi tuning'owcy , przód w e39 według mnie jest na tyle dopracowany , że nie da sie w nim nic zmienić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ponieważ szkoda mi ksenonów i tyle . może to kiepski argument ale mi wystarczy.

 

tak z ciekawosci zapytam, czego Ci szkoda? zarowki? dwie nowe kosztuja 250-300 zl, ile one godzin wytrzymuja? nie wiem ile, ale kilkanascie tysiecy godzin z pewnoscia... oszczednosc niesamowita :mad2:

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh , nie mam gdzies żarówki / na allegro nawet za 65pln/. pracuje na serwisie i zaczęło sie zgłaszać kupe ludzi chcących zainstalować światła dzienne , lub przeprogramować modóły oswietlenia.

zacząłem sie wieć zastanawiac nad swoja bemką i tyle , chciałem wywołać taki temat a nie zrzymanie się na szkockim pochodzeniem autora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
nie dokładnie tak , ksenony w dzień to bezsens i tyle.mam mozliwość programowania tego w vw'jach a kombinuje co zrobić w bemce.

 

W Audi A6 chyba są światła do jazdy dziennej ,mimo tego że mają światła bi-ksenonowe ,czyli to jest normalne na świecie ,a u nas jest uważane za głupotę :nienie: . Czy ringi mogą służyć jako światła do jazdy dziennej ? Nieraz widzę osoby ,które przez pomyłkę włączą długie zamiast mijania i oślepiają w dzień :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie rozumiem niektórych ...jak masz hajs na BMW to chyba masz na żarówki...nawet raz do roku te 300 zl to nie tak wiele;) ...

 

... ale palną :duh:, tylko czemu jeździ dieslem jak ma tyle hajsu :?

 

Światła do jazdy dziennej, to nie jest zły pomysł pobieranie prądu na poziomie 20W ( dla porównania mijania pobierają około 60W ) to oszczędność nie tyle żarówek co całej instalacji elektrycznej :idea:

... dla kogoś kto głownie jeździ po mieście (korki :? ) rewelacja, po co ma ksenonami komuś po zderzakach świecić.

 

... polecam poczytać stronę z ofertą firmy Hella

http://www.tagfahrlicht.de/PL/

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.