Skocz do zawartości

Serwer z materialami do BMW (juz jest)


BMWUser

<t>Stawiać serwer?</t>  

91 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam pomysl bardzo mi sie podoba zamieszczenia tych instrukcji !!! Fajnie by bylo jakby ktos udostepnil po polsku instrukcje do e39. A na razie to mam problem z rozpakowaniem instrukcji do e39. Prosze o pomoc :D

 

Aha... nie dziala... hmmm... powiedzialbym cos wiecej, ale... mozesz napisac dokladniej co "nie dziala"? :8)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44383&start=15


BMW Repozytorium - poszukiwani ludzie do prowadzenia sajtu z hostingiem. => PW


--

Staram sie pomoc...

...reklamacje tylko za okazaniem paragonu z pieczatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że serwerek działa - tylko czy nie ma tam możliwości wgrywania plików przez FTP - czy może też na ftp jest limit wielkości?

 

Można by nad wyglądem popracować, bo jak się nam nazbiera dużo materialów, to będzie ciężko się w tym połapać - ale może nie tyle działy, co wyświetlanie w liście. Jak znajdę czas, to mógłbym machnąć skrypcik w php, który będzie tworzył całą stronę na podstawie katalogów - tak, żeby wgrywając plik nie trzeba było nic zmieniać na stronie (jedynie wrzucić katalog i plik tekstowy z info) - ale to przyszłość.

 

Narazie przygotowałem kolejne pliczki, które wkrótce prześlę:

- rozpiska bezpieczników E36 (pdf po polsku i wersje angielską dla różnych roczników)

- schematy kabelków E36

- BMW Tips&Tricks - sztuczki po angielsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Aktualizacja:

- dokumentacja techniczna BMW do modeli z 1998-2001 (512MB)

Cześć - coś jest nie tak z plikami o nr-ach dziesiętnych (part10, part20, itd.) - mają chyba złe linki - inne niż reszta.

Ponadto czasem ściągają się nie całe pliki, tylko ich część (np. zamiast 9,53 MB ściąga się tylko 4MB) a przy powtórnej próbie ściągnięcia ściąga się całość - trzeba uważać i kontrolować wielkości plików po zapisaniu na dysku, ponieważ nie ma przy tym żadnego komunikatu, że nie ściągnęła się całość pliku (dzieje się tak chyba wtedy, gdy ściąga się jednocześnie więcej niż 1 plik; ale może to tylko u mnie tak jest?).

Zdrufka,

HeZi

________________________

Four wheels move the body.

Two wheels moves the soul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf

haslo: bentleybmwe34pdf

Plik 14 chyba jest uszkodzony (RAR nie może go otworzyć).

Zdrufka,

HeZi

________________________

Four wheels move the body.

Two wheels moves the soul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

a do E34 ma ktoś pl instrukcje? bo nie mogę rozgryść ZEIT 1 i 2 ... LUFT AUS... AN... wiem że to przewietrzanie ale ten komputer ma troszke więcej funkcji a mój niemiecki troszke słaby...

 

z góry dziękuje enas@o2.pl

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę ściągnąć żadnego pliku :/ próbowałem na 2 komputerach na różnych łączach i zawsze to samo - ściąga 100kb, po czym kończy pobieranie tak jakby pobrał całość... i tak się dzieje przy każdej próbie pobrania dowolnego pliku z repozytorium... Próbowałem za pomocą Firefoksa i IE, nie mam żadnych zewnętrznych download managerow tylko te wbudowane.

BMW i wszystko jasne :)


Least and most powerful of the '89:

http://imageshack.us/g/11/dsc0001gw.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, że serwerek działa - tylko czy nie ma tam możliwości wgrywania plików przez FTP - czy może też na ftp jest limit wielkości?

 

Pliki wrzucam po FTP. Tez sa limity.

 

Można by nad wyglądem popracować, bo jak się nam nazbiera dużo materialów, to będzie ciężko się w tym połapać - ale może nie tyle działy, co wyświetlanie w liście. Jak znajdę czas, to mógłbym machnąć skrypcik w php, który będzie tworzył całą stronę na podstawie katalogów - tak, żeby wgrywając plik nie trzeba było nic zmieniać na stronie (jedynie wrzucić katalog i plik tekstowy z info) - ale to przyszłość.

 

Trzeba znalezc taki darmowy hosting, ktory obsluguje PHP :-). Quotaless nie ruszy PHP. Ten drugi 110mb.com chyba tak. Jednak jak robisz "hotlink" do zasobow na innym serwerze musialbys w PHP zrobic pomiedzy tymi hostingami - sprawa sie komplikuje :). Wyglad - sugestia sluszna.

 

Narazie przygotowałem kolejne pliczki, które wkrótce prześlę:

- rozpiska bezpieczników E36 (pdf po polsku i wersje angielską dla różnych roczników)

- schematy kabelków E36

- BMW Tips&Tricks - sztuczki po angielsku

 

Czekam na linki.

 

Cześć - coś jest nie tak z plikami o nr-ach dziesiętnych (part10, part20, itd.) - mają chyba złe linki - inne niż reszta.

 

Poprawilem.

 

Ponadto czasem ściągają się nie całe pliki, tylko ich część (np. zamiast 9,53 MB ściąga się tylko 4MB) a przy powtórnej próbie ściągnięcia ściąga się całość - trzeba uważać i kontrolować wielkości plików po zapisaniu na dysku, ponieważ nie ma przy tym żadnego komunikatu, że nie ściągnęła się całość pliku (dzieje się tak chyba wtedy, gdy ściąga się jednocześnie więcej niż 1 plik; ale może to tylko u mnie tak jest?).

 

Hmmm... u mnie tez czasem zresetuje polaczenie przy downloadzie. Niestety to jest urok darmowego hostingu. Starajcie sie sciagac plik po pliku, nie wszystko hurtowo...

 

w tej instrukcji do e-36 to samo 14ka nie działa

Ja rowniez sciagalem pliki z dokumentacji technologicznej i kilka rarow sciagalo mi sie w rozmiarze 5,54 KB. Sa to pliki : 10, 20, 30, 40, 50.

 

Linki zostaly poprawione.

 

A ja nie mogę ściągnąć żadnego pliku :/ próbowałem na 2 komputerach na różnych łączach i zawsze to samo - ściąga 100kb, po czym kończy pobieranie tak jakby pobrał całość... i tak się dzieje przy każdej próbie pobrania dowolnego pliku z repozytorium... Próbowałem za pomocą Firefoksa i IE, nie mam żadnych zewnętrznych download managerow tylko te wbudowane.

 

sciagłem te pliki z tej stronki Twojej ale nie umie ich rozpakowac. Inne pliki idzie ale tych nie ! jakies błedy sa

 

Potwierdzam. Faktycznie cos z ta 14 jest zle. Jutro wrzuce, bo mam te pliki na drugim komputerze. Dzisiaj juz nic nie zrobie, bo... poprostu... mam urodziny :) no i tak jakos...

 

Jutro bedzie dzialac.

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44383&start=15


BMW Repozytorium - poszukiwani ludzie do prowadzenia sajtu z hostingiem. => PW


--

Staram sie pomoc...

...reklamacje tylko za okazaniem paragonu z pieczatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf

haslo: bentleybmwe34pdf

Plik 14 chyba jest uszkodzony (RAR nie może go otworzyć).

Niestety ta 14tka dalej jest uszkodzona :( - ściąga się w całości (po kilku próbach) ale przy jej rozpalkowywaniu rar zgłasza błąd i anuluje rozpakowywanie całości.

Zdrufka,

HeZi

________________________

Four wheels move the body.

Two wheels moves the soul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf

haslo: bentleybmwe34pdf

Plik 14 chyba jest uszkodzony (RAR nie może go otworzyć).

Niestety ta 14tka dalej jest uszkodzona :( - ściąga się w całości (po kilku próbach) ale przy jej rozpalkowywaniu rar zgłasza błąd i anuluje rozpakowywanie całości.

 

Ten watek nie umarl :!: :nienie:

 

W chwili obecnej cierpie na chorobe pt. "BRAK CZASU" :D, ale znalazlem wolna chwile i...

 

1. poprawilem "14-tke"

2. poprawilem linki

3. dodalem Bentley-a o E30

 

gdzies posialem wspomniane kalkulatory... musze je odnalezc...

gromadze nadsylane materialy i w miare mozliwosci uploaduje, a nastepnie w domu robie update strony... to na tyle... pozdrawiam!

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44383&start=15


BMW Repozytorium - poszukiwani ludzie do prowadzenia sajtu z hostingiem. => PW


--

Staram sie pomoc...

...reklamacje tylko za okazaniem paragonu z pieczatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual_(e34).pdf

haslo: bentleybmwe34pdf

Plik 14 chyba jest uszkodzony (RAR nie może go otworzyć).

Niestety ta 14tka dalej jest uszkodzona :( - ściąga się w całości (po kilku próbach) ale przy jej rozpalkowywaniu rar zgłasza błąd i anuluje rozpakowywanie całości.

 

W chwili obecnej cierpie na chorobe pt. "BRAK CZASU" :D, ale znalazlem wolna chwile i...

1. poprawilem "14-tke"

Działa :cool2: Dzięki.

Zdrufka,

HeZi

________________________

Four wheels move the body.

Two wheels moves the soul...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMWUser przedoskonały pomysł!

 

mam następujące pliki:

 

BMW E30 Factory repair manual - 491,17 MB

BMW (etm) Electronic Troubleshooting Manual - 378,86 MB

Reading Faultcodes From Bmw Models Until The e36 Version - 96 kb

Bentley_BMW_5-Series_Service_Manual__e34_.zip - 55,29 MB

BMW 3er Reparaturhandbuch E30 ab September 1982 316 316i 318i 318is 320i 323i 325i 325e 324d 324td Reparaturanleitung Reparatur Handbuch.zip - 25,1 MB

Sam naprawiam BMW E30.pdf - 184,35 MB

Prospekty E30 - 72,75 MB

Kody_bledow_komputera_BMW.doc - 22 kb

Kasowanie inspekcji w E30.doc - 128 kb

Haynes Repair Manual - BMW E30, E28 & E34.pdf - 72,05 MB

Bentley Bmw 3 E36 Series Service Manual.pdf - 94,9 MB

BMW 3-as sorozat (po węgiersku chyba; do E21, E30) - 132 MB

Owners Bmw e30-Manual.pdf - 5,95 MB

BMW M3 E30 Gr.A - DTM Teilekatalog.rar - 320 MB

BMW E30_wiring diagrams .pdf - 5,75 MB

BMW E30_M20B256E1(2)_PINData.pdf - tu chyba jest opisane ktory pin na sterowniku od czego i jakie maja byc napiecia przy pomiarze - 1,53 MB

 

 

to chyba wszystko, chociaz mam wrazenie, ze nie zupelnie. mam gdzies jeszcze testy e30, schematy elektryczne i jakis drobne pierdółki. mam rowniez nieuleczalny brak czasu, mniejsze pliki moge przeslac w przyszlym tygodniu, co do wiekszych to troche bedzie pracochlonne, bo ja mam w domu neo256 (nie smiac sie prosze).

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze pomysl sie przyjal... jeszcze chwile bede czasowo ograniczony :x , ale mysle w ciagu 2tyg przygotowac wiekszy upload...

 

"Osoby oczekujace, przepraszamy..." :)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=44383&start=15


BMW Repozytorium - poszukiwani ludzie do prowadzenia sajtu z hostingiem. => PW


--

Staram sie pomoc...

...reklamacje tylko za okazaniem paragonu z pieczatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.