Skocz do zawartości

Czarny grill


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam czarny (ciemny bardzo, taki w kolorze nadwozia) grill w moim E32, to jest shadowline; ale grill taki nie bardzo mi się podoba. Pytanie: Czy shadowline tak miały w oryginale?

 

Chciałbym mieć jednak zwykły chromowany... czy łatwo go zdemontować do wyczyszczenia papierem ściernym?

 

Czarny z bliska mi się nawet podoba, ale z daleka wygląda jakby auto nie miało "czegoś" z przodu a to coś to symbol MARKI :)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w shadowline tylko listwy okienne oraz nakladki zderzakow byly w ciemnym kolorze znaczy listwy okienne oraz szyb pzrednich i tylnich jak tez ramki wokolo dachu z boku byly czarne listwy drzwiowe byly bez chromowanych wykonczen a listwy zderzakow w kolorze nadwozia jezeli srebrna bmk to srebrne jezeli czarna bmk chodzi o kolor nadwozia to czarne ale gril zawsze byl chromowany wymontowanie nie jest skomplikowane poprostu otwierasz maske i lekko podwazajac go od gory wypychasz go otwozy sie cos jak klapa i na dole ma dwa jakby zawiasiki jezeli ktos go prysnal spreyem to powinien pomoc jakis rozpuszczalnik albo aceton i powinno sie zmyc ale jezeli ktos pzred toba go zmatowal to po zmyciu moze to zle wygladac mozna takie same chromy dostac na allegro

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągaj grilla.Kup czarne helle na przód i do tego kierunki sciemniane i jestes total kozak :)

blee... :doh: :hand: :mad2: niema nic gorszego niż brak chromowanych nerek w BMW... toż to profanacja... BMW musi mieć chromowaną nerke, po prostu MUSI

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to testowałem na swojej E34 najpierw przy pomocy Photoshop'a a potem organoleptycznie (kumpel miał takie). Jakoś mnie to nie przekonało mimo wersji shadowline. Zrobiła się taka "bez wyrazu". Może na chromach to nie będzie przeszkadzać.
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągaj grilla.Kup czarne helle na przód i do tego kierunki sciemniane i jestes total kozak Smile
Zaszpachluj znaczki na maskach wytnij dziurę w tylnym zderzaku na tablice rejestracyjną, i załóż szklane drzwi aby było widać paski na dresach :norty: :norty: chromowana nera musi być :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoją 750 e-32 shadowline sprowadziłem z Niemiec i też grill był czarny w kolorze nadwozia , ale po małej stłuczce okazało się że pod farbą jest chrom!!!!!!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blee... :doh: :hand: :mad2: niema nic gorszego niż brak chromowanych nerek w BMW... toż to profanacja... BMW musi mieć chromowaną nerke, po prostu MUSI

 

i tu się mylisz , ponieważ kupując moje BMW wpadłem do zaprzyjaźnionego salonu właśnie tej marki w niemczech(zaprzyjaźniony dla tego iż wcześniej u nich kupiłem dwie inne BMK-i) ... i w tym że salonie Panowie powiedzieli mi coś takiego :

"Każde BMW które ma nawiązywać do jej sportowego charakteru powinno miec czarne nerki oraz czarne listy... choć nie zawsze było tak wypuszczane w serii "

Nie wiem co dla ciebie znaczą słowa ludzi którzy pół życia spędzili w salonie BMW ale dla mnie dużo

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

blee... :doh: :hand: :mad2: niema nic gorszego niż brak chromowanych nerek w BMW... toż to profanacja... BMW musi mieć chromowaną nerke, po prostu MUSI

 

i tu się mylisz , ponieważ kupując moje BMW wpadłem do zaprzyjaźnionego salonu właśnie tej marki w niemczech(zaprzyjaźniony dla tego iż wcześniej u nich kupiłem dwie inne BMK-i) ... i w tym że salonie Panowie powiedzieli mi coś takiego :

"Każde BMW które ma nawiązywać do jej sportowego charakteru powinno miec czarne nerki oraz czarne listy... choć nie zawsze było tak wypuszczane w serii "

Nie wiem co dla ciebie znaczą słowa ludzi którzy pół życia spędzili w salonie BMW ale dla mnie dużo

Pozdrawiam

Widzialem ludzi ,ktorzy pol zycia spedzili pod mostami...ale uwierz mi ...nic nie wiedzieli o budowie mostow.Ja mam oryginalna E32 740 shadow line i grill mam chrom,moj kumpel mial taka 750 na 100 procent nigdy nawet nie tknieta i tez miala grill chrom.Na milion procent jestes w bledzie Kolezko.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.