Skocz do zawartości

Ktorego silnika dzwiek podoba Ci sie najbardziej ?


MC-Maxim

<t>Ktorego silnika dzwiek podoba Ci sie najbardziej ?</t>  

88 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

hehe..zaskocze cie..

 

http://www.youtube.com/watch?v=8GrPmOcRJ8E

 

v8..i v12..

 

http://www.youtube.com/watch?v=8GrPmOcRJ8E

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=uBHwye-yttY

 

 

Edytowane przez 7ka

a ja nie sprzedaje swojej 7ki.


odpowiem na kazde pytanie zwiazane z felgami,oponami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież one są wszystkie fajne - jak w tym kawale:

 

koles w sklepie zastanawia sie jaki alkohol kupic, a za min w kolejce stoi menel. w pewnej chwili menel nie wytrzymuje i mowie:

-co pan tak wybiera, przecież one są wszystkie pyszne!

Edytowane przez sweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejszy dźwięk na świecie ma stary amerykański BIG BLOCK. SMALL BLOCK już był trochę gorszy ale też ładnie grał (miałem takiego :cool2: ). BMW na tle konkurencji wypada dobrze ale to już nie to. Głosowałem na R6 bo wśród innych rzędowych silników wypada dobrze. V8 i V12 nie gra lepiej niż np. w MB.
"Aerodynamika jest dla tych, którzy nie potrafią budować silników" - Enzo Ferrari
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć dlaczego ja nie mam głosu w tych filmikach na youtube ? Od razu mowie ze nie jest to kwestia regulacji glosnosci tylko pewnie braku jakiegos sterownika.

Paweł... ja ci mogę powiedzieć. Jeśli włączyłeś głośniki a nic nie słyszysz to brakuje ci jakiegoś sterownika :twisted2: :twisted2: :twisted2:

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. dobry kawal

 

dzięki MC-Maxim, znam jeszcze pare, ale to moze kiedy indziej :D

 

też miałem napisać, że amerykańskie V8 brzmi lepiej, ale na najwyższych obrotach biemwi jest chyba lepsze (myśle o szóstce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć dlaczego ja nie mam głosu w tych filmikach na youtube ? Od razu mowie ze nie jest to kwestia regulacji glosnosci tylko pewnie braku jakiegos sterownika.

 

mialem to samo , mialem wylaczony glosniczek na filmach , zobacz tam zboku obok regulacji jak film idzie , poszukaj tam symbolu glosnika i kliknij na nim , to jest niezalezny glosnik od systemu. to nie codecki.

 

a swoja droga mnie sie podoba kazdy dzwiek BMW od R6 wzwyz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć dlaczego ja nie mam głosu w tych filmikach na youtube ? Od razu mowie ze nie jest to kwestia regulacji glosnosci tylko pewnie braku jakiegos sterownika.

 

mialem to samo , mialem wylaczony glosniczek na filmach , zobacz tam zboku obok regulacji jak film idzie , poszukaj tam symbolu glosnika i kliknij na nim , to jest niezalezny glosnik od systemu. to nie codecki.

 

a swoja droga mnie sie podoba kazdy dzwiek BMW od R6 wzwyz :D

 

Tak się właśnie składa ze ten głośniczek w filmach mam włączony wiec to nie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć dlaczego ja nie mam głosu w tych filmikach na youtube ? Od razu mowie ze nie jest to kwestia regulacji glosnosci tylko pewnie braku jakiegos sterownika.

 

mialem to samo , mialem wylaczony glosniczek na filmach , zobacz tam zboku obok regulacji jak film idzie , poszukaj tam symbolu glosnika i kliknij na nim , to jest niezalezny glosnik od systemu. to nie codecki.

 

a swoja droga mnie sie podoba kazdy dzwiek BMW od R6 wzwyz :D

 

Tak się właśnie składa ze ten głośniczek w filmach mam włączony wiec to nie to

paweł, teraz tak na poważnie... wcześniej trochę żartobliwie napisałem...

domyślam się, że wszystko w ustawieniach masz ok, więc na serio potrzebujesz najpewniej jakiegoś kodeka audio, filmy są różnie kompresowane i nawet jak miałeś do tej pory ok, to nie musi ci już to na zawsze hulać. Wrzuć kodeki audio w wyszukiwarkę i zaśsij, powinno pomóc. a najlepiej to co jakiś czas zassać pełną opcję najnowszych kodeków, audio +video, bo za chwilę pojawią się problemy z odtwarzaniem filmów

Wesołych Świąt

- to ja przepraszam! ...i znikł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż sam jeżdżę dwoma V12 to chyba dźwięku R6 BMW nic nie pobije :)
http://img10.imageshack.us/img10/1065/1999767891m.jpghttp://img97.imageshack.us/img97/852/1999757859m.jpghttp://img94.imageshack.us/img94/7120/1999780608m.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie dlaczego w ankiecie nie ma silnika R4.Ma on przecierz tez bardzo specyficzny dzwiek.Teraz tak troche nie zwiazane z silnikami BMW ale mnie osobiscie podoba sie dzwiek R4 z Poloneza na wysokich obrotach.Specyficzny i jedyny w swoim rodzaju metaliczny dzwiek.

Rekin Król Szos!

Gaz do kuchenki nie do samochodu a na prąd to odkurzacz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu czterocylindrowy(?) Boxer z Subaru Imprezy, na drugim amerykanskie V8 :D Jesli chodzi o BMW to zaznaczylem V12 ale nie moge zdecydowac sie (od dwoch lat zreszta) co lepiej brzmi; V8 czy V12. Nie wiem dlaczego ale R6 BMW nie robi na mnie najmniejszego wrazenia :worried:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.