Skocz do zawartości

Sam naprawiam pdf


macies

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeszukalem juz cały internet ale nigdzie nie ma zeskanowanej książki Sam naprawiam E36. Przyczyną pewnie jest fakt, iż książka jest niedawno wydana. Wiadomo, że nie każdego stać na nią, tym bardziej, że zbliżają się święta. Propozycja moja to może byśmy się zrzucili na nią. Można by ją zeskanować i umieścić gdzieś na ftp, do którego mieliby dostęp tylko uzytkownicy forum. Wiem, że nie do końca jest to legalne ale mam w rodzinie 3 samochody i do każdego udało mi się sciągnąć z odpowienich forów takowe książki. Zatem kto byłby zainteresowany proszę się wpistywać, zobaczymy ile osbób było by chętnych, koszta na allegro to ok 47 zł

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jezdzisz bmka i nie masz 40 pare zeta na ksiażke

 

co to miało znaczyć, bo nie bardzo rozumiem, koszt utrzymania i eksploatacji beemki obecnie jest na poziomie opla, wiem bo miałem wczesniej opla.

 

Po co wydawac 40 zł na książkę jak można poszukac skanów albo udostępnic innym i wtedy te 40 zł można przeznaczyc na coś innego. Za 40 mozna mieć 11 l benzyny, to jest 80-100 km przejechanych, dokładasz drugie 40 i masz olej do beemki lub inny przyjemniejszy cel. Więc macies z chęcią moge pomóc jak trzeba.

Edytowane przez djfazee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie rozwiazanie jest napewno najlepsze, ale wedlug mnie autorowi postu nie chodzilo o szukanie informacji na temat napraw w necie tylko chcialby miec wszystko pod reka, wiec nadal obstawiam przy swoim, ze koszt zakupu ksiazki szybko sie zwraca w porownaniu do placenia w serwisie.

nie popieram 'piractwa' stad tez takie moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale jezdzisz bmka i nie masz 40 pare zeta na ksiażke?rada idz ja poczytaj w empiku albo w marketach.bez urazy .pozdro

 

Mam, ale nie każdy ma, never mind widze ze kolega nie zrozumial o co chodzi. A takie teksty są tak prostackie, że szkoda tego komentować

 

No cóż chyba temat wypadałoby tutaj zamknąc :mrgreen:

 

I tak kiedyś się znajdzie tak książka w pdf-ie ( bo skoro można sciągnąć do kangoo, puntoo, polo.... to czemuż nie :wink: )

 

pozdrawiam

Edytowane przez macies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze przyczyna jest tez inna...

 

Ja taka ksiazke kupilem ( choc tekst w niej uwazam za srednio przydatny, choc kilka rzeczy moze i bylo ciekawych )

 

ale czyta mi sie lepiej na papierze, i jak bym mial ja skanowac strona po stronie to bym chyba *!%#&!^@# z radosci. :)

 

 

Pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taką książkę do E30, ale jak ktoś chce ściągnąć z netu to jego sprawa. Teraz to nagle wszyscy się święci zrobili i piractwa nie popierają. Najpierw zobaczcie czy wasz Windows jest oryginalny i czy przypadkiem nie macie na dysku filmów w formacie DivX, a potem głosujcie jakie to piractwo jest złe. Aaa i nie zapomnijcie jeździć 50km/h po mieście, bo takie jest prawo :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, ale najwyraźniej nie tu ;] Trzeba raczej spróbować na jakimś forum ed2k.

 

Ja chętnie bym spojrzał na skany takiej książki przed ewentualną naprawą. Szkoda, że nikt nie podłapał tematu - niech toczą się 50 po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taką książkę do E30, ale jak ktoś chce ściągnąć z netu to jego sprawa. Teraz to nagle wszyscy się święci zrobili i piractwa nie popierają. Najpierw zobaczcie czy wasz Windows jest oryginalny i czy przypadkiem nie macie na dysku filmów w formacie DivX, a potem głosujcie jakie to piractwo jest złe. Aaa i nie zapomnijcie jeździć 50km/h po mieście, bo takie jest prawo :duh:

 

 

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Zgadzam się z Tobą w 100%. A co do textów masz beemke a nie masz na to czy na tamto,prawie połowa betek w polsce jest zagazowana i też ktoś złośliwy mógłby powiedzieć masz beemke a nie stać cię na benzynę?jak chcesz mieć dobrego konia to musisz mieć na owies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapominacie o dozwolonym użytku osobistym - w przypadku mediów można posiadać kopię bez oryginału (nie wolno oczywiście udostępniać kopii innym, chyba, że znajomym).

 

Jest tu jednak warunek, żeby nie mieć tego na dysku, tylko na CD, albo w skserowane. Sama kwestia p2p - przy ściąganiu się też udostępnia, a to jest nielegalne - także zgodne z prawem jest ściąganie z serwerów ftp na przykład.

 

Oczywiście nie dotyczy to programów komputerowych...

 

 

A książkę sam naprawiam polecam jednak kupić... Poza tym nie wyobrażam sobie w garażu z laptopem gonić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawac 40 zł na książkę jak można poszukac skanów albo udostępnic innym i wtedy te 40 zł można przeznaczyc na coś innego.

 

tlumaczenie kalego. a czemu nie ukradniesz paliwa. zaoszczedzone pieniazki przeznaczylbys na ksiazke.

 

to ze mnie na cos nie stac nie oznacza ze moge to sobie za darmoche wziasc.

 

a w innych watkach placzecie ze wam auto ukradli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wydawac 40 zł na książkę jak można poszukac skanów albo udostępnic innym i wtedy te 40 zł można przeznaczyc na coś innego.

 

tlumaczenie kalego. a czemu nie ukradniesz paliwa. zaoszczedzone pieniazki przeznaczylbys na ksiazke.

 

to ze mnie na cos nie stac nie oznacza ze moge to sobie za darmoche wziasc.

 

a w innych watkach placzecie ze wam auto ukradli...

 

 

Kolega macies zaproponowal zrzutke... Czy to jest kradziez? Ja bym to podciagnal pod zrzutke na wodke. Jeden idzie do monopolowego i kupuje - reszta pije :cool2:

 

Nikt nie chce za darmoche. Przeciez chcemy sie zrzucic.

 

BTW zbyteczna ta dyskusja o piractwie: temat rzeka, a i tak nic nie zmienimy na lepsze czy gorsze.. Ale dyskuja o zrzucie potrzebna :norty: jestem za :clap:

 

P.S. I jeszcze ktos znow mi pisze ze jak ktos jezdzi BMW to juz musi miec kasiure... Nowa 7-ka rozumiem.. Nastoletnią trójka, piątka i inna to juz nie koniecznie :mad2:

Zanim znow komus przyjdzie taka durnota do glowy niech se strzeli baranka na opamietanie :twisted: ahmm i tą samą mysl mam co do gazu - jak masz BMW to stac sie na Pb :| itd

Breast. Mouth. Waist.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem taką książkę do E30

ale do E34 nigdy takiej nie bylo - a na pewno juz do diesli (bylo angielskie wydanie dla benzynowych)

ale jak ktoś chce ściągnąć z netu to jego sprawa. Teraz to nagle wszyscy się święci zrobili i piractwa nie popierają. Najpierw zobaczcie czy wasz Windows jest oryginalny i czy przypadkiem nie macie na dysku filmów w formacie DivX, a potem głosujcie jakie to piractwo jest złe.

 

prosze bardzo - na to akurat jest bardzo prosty sposob:

20:47:36 pawjan@baboon:~$ uname -a
Linux baboon.monkeys 2.6.17-10-generic #2 SMP Fri Oct 13 18:45:35 UTC 2006 i686 GNU/Linux
20:47:40 pawjan@baboon:~$ 

zh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.