Skocz do zawartości

Poprzednicy waszych BMW..


Rekomendowane odpowiedzi

prawko mam od 99r, w tym zatrzymane na 2 lata, pozniej pol roku za punkty, moje auta to: fiat 126p, fiat 126p, polonez 1.5, fiat 126, polonez 1.5. polonez 1.6, 126p, ford sierra 2.3d, wv golf 2 1.8 16v, honda prelude 2.0 16v 89r. golf 2 1.6, prelude 2.0 12v 91r, renault laguna 1.8, bmw. 325 2.7 e30, bmw 735il gaz-fuj, i obecnie bmw 750i :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

prawko od 5-ciu lat, od 17 roku zycia

Moje wlasne auta po kolei to:

 

Opel Kadett 1.6i '91 Hatchback

BMW e34 530i V8 M60 '93 Touring

BMW e34 540i V8 M60 '95 Touring

BMW e39 535i V8 M62 '97 Sedan

 

Obecnie chce kupic 530d 2000 lub 2001

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje pierwsze autko to e30 z 89r :norty: pojezdzilem 3 miesiace i skasowalem na autobanie,moj drugi to e36 :norty: z 92

a nastepne tez pewnie bedzie bmw M5 :P

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wsztystkich

pierwsze bylo

fiat brawa 1,4 -96r

alfa 155 1,8 -94r

alfa 164 2,0 -92r

audi 100 c4-2,8 -91r

w miedzyczasie na miesiac

opel vectra 1,6 - 90r

daewoo leganza 2,0 -97r

vw passat 1,9tdi -02r

i w koncu moje upragnione

BMW 740 -94r

 

dodam tylko ze brawa sie nei psula no tylko raz silniczek wycieraczek sie spalil, za to alfa 164 to byla lipa,co jakies dwa tygodnie u mechanika,audi bez zarzutów,leganza wber opinni daewoo bardzo dobry samochodzik,do dzis w mojej rodzinie bez awaryjna, passat super, no i to spalanie 6/100km ale 7-ka to bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja przeszlosc posiadania aut nie jest bogata, tak jak w przypadku wielu forumowiczow ("...no i BMW:e36-compacty-ze 100sztuk,e 46 compacty-troche mniej...").

Przed moja Bunia posiadalem jedynie jedno auto, byla to Honda Accord 2.0i 16V z 95 roku, zagazowana. Dostalem ja w rozliczeniu. Wygodne auto na maksa, ale nie nadaje sie zupelnie do jazdy miejskiej. Skret ma okrutnie maly. Za to trzyma sie drogi jak cholera.

Gdy wsiadlem pierwszy raz do mojego Compacta, to odrazu wiedzialem ze to jest to :) !!RWD!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może i ja się pochwalę :D

Najpierw było BMW 528i (1985r), cudowne narowiste auto, potem trzeba było oszczedzać więc skusiłem się na Alfe 33 1.7 IE - 1991 r - wspaniały dzwięk boksera, niezłe zawieszenie, ale ogólnie totalne G... Dwa razy padł mi silni, oddałem go na złom. Po odkuciu się wróciłem na BMW 520i (1986r) - zamierzam jeszcze wrócić do modelu E28 (wg mnie to najlepsze z BMW). Potem było Audi 100 1981 (totalny szrot), Peugeot 605 SV24 (1991r) super komfort i wspaniały motor jednak bez charakteru, Opel Omega 2.0 Automat (1991) - straszne jest jeździć z automatem, Opel Omega Caravan 3000 24V (1991) - kosztowna ale warta dużych pieniędzy. Potem się ożeniłem i był Ford Sierra 1.8 TD (1991) - koszmar ale ile kasy było w portfelu. Potem był jeszcze Mercedes C180 (1994) - półtora roku bez napraw (jeszcze nigdy nie trafiło mi sie bezawaryjne auto). No i w końcu moja ukochana BMW 520i E39. Mam ją niecały miesiąc i już stoi w warsztacie.... ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie pochwale.Na semym poczatku byl passat B4 kombi VR6 na bardzo twardym zawiasie ( boze,jak to wymiatalo :D ) potam naszlo mnie BMW 325coupe z 89r z przebiegiem 230tys ktore rozpieprzyla mi pijana baba,wjezdzajac we mnie na skrzyzowaniu na czerwonym swietle i auto poszlo na zlom,potem ,po ciezkiej charowie za granica sciaglem do polski orginalna alpine B12 z 90roku i mocy 350koni (potem miala ich troszke wiecej bo 385) dalem wtedy za nia prawie 13tys euro nacieszylem sie nia przez chwile i postanowilem zamienic na 740 z 98roku na full wypasie. I stalo sie!!!! Jakis je...ny h.. sie nie bal, i za...al mi ja we warszawie w bialy dzien. Glupio sie do tego przyznac,ale plakalem wtedy jak male dziecko :cry2: W tej chwili pomykam na codzien BMW535i z listopada 91roku, auto jest od poczatku w naszej rodzinie i mysle ze moja zona tez sie nia nacieszy z jazdy.Choc mam ochote ja sprzedac i kupic tdsa w e39 kombi :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat 126p ponad rok czasu nigdy mnie nie zawiódł teraz jeszcze jeździ nim moja mama obecnie samochodzik ma przejechane 140tyś. km bez remontu 93r

 

a mój samochodzik to BMW 316 compact z 95r i mam go od około 6 miesięcy

wcześniej były inne marki:

Fiat 132 poj. 1800

Ford Fairlane poj 3600 automat z 1964r

Garbus 1300

Fiat 126 ale poj 600

Syrena Bosto Super Cars HAHA

znowu Garbus 1300

i motocykl Suzuki GN 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakis je...ny h.. sie nie bal, i za...al mi ja

 

Regulamin forum:
4. Na forum nie przeklinaj - wyrażaj się z kulturą oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi normami dobrego wychowania. W ten sposób walczysz ze stereotypem kierowcy BMW jaki panuje w naszym kraju. "Wykropkowanie" przekleństwa jest również przekleństwem. Każdy z nas ma jakieś poglądy, staramy się szanować Twoje więc Ty nasze też uszanuj... 

Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin forum:
4. Na forum nie przeklinaj - wyrażaj się z kulturą oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi normami dobrego wychowania. W ten sposób walczysz ze stereotypem kierowcy BMW jaki panuje w naszym kraju. "Wykropkowanie" przekleństwa jest również przekleństwem. Każdy z nas ma jakieś poglądy, staramy się szanować Twoje więc Ty nasze też uszanuj... 

 

tak,wiem,sorry,ale to jedyne slowa ,ktore przyszly mi na mysl zeby opisac tego kogos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole mam pytanie,do wszystkich,mam okazje kupic tdsa kombi w budzie e39 z 98roku,od znajomego,ktory pracuje w salonie BMW.tam tez auto jest serwisowane po dzien dzisiejszy,nigdy nie bylo bite,to wiem na 200%, jest na tak zwanym full wypasie,bez skory. ma nowe amory i rozrzad,z tym,ze przebieg jest duzy:470pare tysiecy.!!!! :jawdrop: ( tak to auto jest z 98roku :cool2: ) cene jaka uslyszalem za nia to 3200euro !!!!!!! auto nie jest wychukane,porysane ani nie ma poterganej tapicerki. co myslicie ,warto ja kupic?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem młody więc "osobiście" nie miałem wielu aut ale 1. autko to polonez 1.6 i zaraz przesiadka w bmw 520d 2003r. (dokładnie 1.06.06r) róznica kosmiczna :jawdrop: chyba każdy by przy takiej przesiadce był mile zaskocozny za jakieś pare latek marzy mi się nowa 5 albo e92 :norty: na 99% zostane przy tej marce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wcześniej niż obecna E36 318 TDS to:

 

Opel Corsa (krótki czas)

Ford Focus 1.4 benzyna

 

I musze przyznać ze nie ma to jak BMW. W żadnym jakim jeździłem samochodzie nie ma tak wygodnych siedzeń.

 

I jeszcze jedno, focus pomimo że nowszy to rdzewieje w zastraszającym tempie a beemka nie.

 

A następne to E46, na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u mnie, to gora naped na tylna os :8)

 

1. Ford Sierra 2.0

2. Fiat 126p (taka mala przesiadka z dohc)

3. Renault 19

4. BMW 318is Coupe - aktualnie

 

... co bedzie dalej zobaczymy, ale raczaj w kierunku bialo-niebieskim. Jak na obecna chwile nie planuje zmian :D

Pozdrawiam!!!

Michał

------------

...Może się nie znam, ale powinno być inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuner Ty chyba na jakimś forum Fiatów 126p byłeś nie? :P :mrgreen:

 

u mnie przewaga RWD RWD RULEZZ

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7. x Fiat126p (trochę ich było :mrgreen: )

8. Opel Rekord 1.8 i LPG

9. Opel Omega A 2.0 LPG automat / manual

10.Opel Omega B. 20 16V kombi

 

przez chwilę miałem jeszcze golfa I 1.6 benzyna bez gazuuuu

Jawa TS 350

 

a obecnie

Bmw E32 3.0 R6 + Kawasaki GPX 600R (stara NINJA)

 

ale lista :modlitwa:

:mrgreen:

 

p.s. Marzenie NO1 oprócz 6 w totolotka - mieć drugie BMW typowo do zabawy / rajdów / driftów.... Najlepiej M3 albo M5....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. E30 320I automat - 129KM

2. Saab 95 2,3L turbo - 300KM służbowy

3. E34 535i - 210KM służbowy

4. Seat Inca 1,4 Disel - z 60KM chyba miał służbowy

5. a teraz mam E36 325I automat - 192KM

 

Same naprawy w bemkach, ale BMW ma to coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.