Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Bezwypadkowy - nie znaczy nielakierowany (auto troche juz przejechało więc z pewnością odwiedziło kilku lakierników - a uwierz mi, że francuskie lakierowanie to katastrofa) więc w PL to "bezwypadkowy" i tak niestety nie bedzie miało znaczenia :cry2: :cry2:

 

Ale mi wyposażenie: halogeny i uchwyt na kubki - może w Daci byś tym zabłysnąl ja niestety od BMW wymagam znacznie więcej.

 

A już zestawienie E90 335d do tego F30 316d jest zwyklym żartem sprawiającym, że nie mam ochoty dalej ciągnać tej dyskusji bo jej poziom sprowadziłeś do parteru.

 

I po co jeździć do Francji jak u nas takie auta są tańsze (w dodatku u handlarzy, czyli kupili za max 10.000euro) więc nie wiem co chciałeś udowodnić swoim linkiem z drogim F30 316D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dowiedzialem się, że trzeba zrobić w tym E90 dwumase i sprzęgło jakie to będą mniej więcej koszta?

 

Dwumasy nie padają po 200 tyś... mi by przeszkadzało brak foteli sportowych podstawa jak kupujesz BMW na tych zwykłych siedzisz jak na stołku... (moim zdaniem BMW się nie popisało montując taki badziew w serii ) po drugie brak automatu przejedz się i zobacz czy Ci pasuje taka skrzynia biegów (działa inaczej... bardzo specyficznie ) po trzecie sprawdź dokładnie Historię bezwypadkową samochodu.

 

1700-1800 za części, wymienić można samemu.

 

można... jak ktoś ma trochę pojęcia, czasu wolnego, narzędzia jak np.klucz dynamometryczny... powodzenia jak to robi ktoś po raz pierwszy :cool2:

 

KumatyWiujku po części masz rację po części nie... na każdy samochód znajdzie się klient na taki bez wyposażenia, z marnym silnikiem, na taki wyposażony na maxa, na prawdziwego ulepa itd... tutaj nie rozchodzi się o cenę za jaką jest wystawione auto tu chodzi o to ile dana osoba za dany egzemplarz zapłaci... to rynek kształtuje ceny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał... będąc szczerym - to kiedy zdechnie dwumas bardziej zależy od stylu jazdy, a nie od przebiegu. Moja ma 172k km przebiegu, a 110k km był robiony dwumas, niewiele wcześniej turbo (DRAY sprawdzał i potwierdził realność przebiegu), więc trochę ciężko zgodzić mi się z Twoją opinią, że po 200k km dwumas nie zdycha jeszcze. Co innego, że w przypadku akurat tego konkretnego pojazdu taki przebieg faktycznie jest wątpliwy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka wyglada niezle. oczywiscie trzeba sprawdzic. Przebieg wiarygodny.post lift, znegocujesz do 42K przynajmniej.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znegocujesz do 42K przynajmniej

 

nie mogę tego zrozumieć jak każdy chce zbijać cenę o 3 tyś zł mając wystawiony samochód za 18 dzwonią czy pójdzie za 15... :mad2: patrząc na warunki jakie panują przy negocjacjach powinienem się nauczyć aby do każdego auta dodawać te 3 tyś zł... jest to nienormalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znegocujesz do 42K przynajmniej

 

nie mogę tego zrozumieć jak każdy chce zbijać cenę o 3 tyś zł mając wystawiony samochód za 18 dzwonią czy pójdzie za 15... :mad2: patrząc na warunki jakie panują przy negocjacjach powinienem się nauczyć aby do każdego auta dodawać te 3 tyś zł... jest to nienormalne

 

zgadzam sie z toba ale to sprzadje handalarz i przewidzial problemktory podnosisz i cena jest podwyzszona o negocjajce.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończyły się tłuste czasy dla handlarzy, przy odrobinie sprytu w dobie internetu można przekopać życiorys sprzedającego, jego zakupy na allegro, jego problemy z autem poruszane na forach internetowych, jego poprzednie auta które sprzedawał, sprawdzić czym się zajmuje , gdzie mieszka nie wychodąc z domu, sprawdzić historię auta, do tego mierniki lakieru ,pierdoły i cała masa udogodnień :)) tych informacji jest tak wiele że wystarcza na odpowiedź czy auto jest godne zainteresowania..... no chyba że komuś się nawet tego nie chce.... ale tego też są plusy bo zwiedzi kilkanaście nie znanych mu wcześniej miejscowości w naszym pięknym kraju :)

 

ps. a ceny na telefon nie opuszcamy bo na miejscu cena po tel. rabacie jest przyjmowana za wyjściową do negocjacji i nie mamy żadnego pola manewru :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, autko ostatecznie odpuściłam. Cenowo stanęło na 39500 zł (oczywiście po negocjacjach osobistych) z tym, że ma jeszcze do roboty sprawy lakiernicze i inne drobne , więc jakieś 3500 zł trzeba w niego wpakować. Poza tym silnik jest o mocy 143 km, a to podobnież najbardziej awaryjna opcja w tym modelu (przynajmniej tak twierdzą koledzy z forum przy moim temacie o sprawdzenie VIN). Mogę się mylić, ale chłopak nie wyglądał na typowego handlarza.

Nie zmienia to faktu, że nadal szukam i obawiam się, że szybko nie znajdę :roll: Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć kombi w benzynie, w bogatszej wersji, manualnej skrzyni, jako takim przebiegiem i z możliwym silnikiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom nie jest łatwo znaleźć kombi w benzynie, w bogatszej wersji, manualnej skrzyni, jako takim przebiegiem i z możliwym silnikiem...

 

i za bezcen powinienes dodac :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Miss.

Ty chcesz to auto (pomijajac kombi, po co chcesz kombi z ciekawosci ? ) : viewtopic.php?f=158&t=246801

Tylko to jest budget okolo 55-60 tysi.

 

Jezeli moge cos zasegurowac to szukaj 330i, nie patrz na przebieg nie ma sensu, pojedz z kims kto naprawde sie zna na E9X i N52. Niepatrz na lakier bo 8 letnim aucie nie znajdziesz perfekta w tej cenie.

 

Albo lepszy pomysl odloz wiecej i kup to auto, nie pozalujesz : viewtopic.php?f=158&t=246801&start=540#p2273380

 

http://i.imgur.com/xuCHC7o.jpg

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. probuje przekonac ludzi ze branie wraka z ogloszenia sie mija z celem i ze mozna miec super auto ktore bedzie tylko dawalo przyjemnosc a nie stress napraw. Wiem ze w PL to walkaz wiatrakami bo kazdyliczy ze to on wlasnieznajdzie ten unikatowy egzemplarz ale coz probuje dalej :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak bo same wraki sa w ogloszeniach :)

Cale szczescie ze niedlugo juz styczen i luty , bedzie lepsza cena na wszelkie "wraki".

Rivasi poleca tu same okazje tyle ze amatorow z gruba moneta brak...

 

Mi sie podoba ten kolorek dla e91 :

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-serwisowany-w-asooszczednybardzo-dobry-stan-ID6yal8F.html#674be9086f

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi dluzej niz od lipca.

Mi sie podoba ten kolor i nowa lampa z tylu.

Silnik raczej slaby jak do E91.

Wnetrze troche zajechane i trzeba sprawdzic czy glonow nie ma w komorze silnika.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam silnik to raczej nie problem - osprzęt taki jak w 18d, robi się jak 18d, różnią się chyba tylko (i to nie wszystkie) sterownikiem. Softem do serii 20d się dobija, więc moim zdaniem, jak na codzienne oszczędne auto może i bez szału, ale też bez tragedii :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlepisz soft z 320D do DDE z 318D i tak aby dzialal bez zarzutow ?

Pytam bo np do MSV70 nie podejda programy z MSV80.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tez tak myslalem ale w jaki sposob w takim razie dobijesz softem, chodzi po prostu o program/chip ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.