Skocz do zawartości

Jaki silnik do e90?


suchatowka

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szukam E90 z silnikiem na pośrednim wtrysku (łatwiej z gazem), jak sprawdzić czy dany silnik ma wtrysk pośredni czy bezpośredni? BMW 318i 2006/09 2.0l nr VIN VA64512, oznaczenie silnika to najprawdopodobniej N46, moc będę znał za chwil kilka co on tam ma w papierach. Czy wszystkie bezpośrednie wtryski były dopiero od 2007 roku czy wcześniej też? Z góry dzięki za odpowiedź!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie szukam E90 z silnikiem na pośrednim wtrysku (łatwiej z gazem), jak sprawdzić czy dany silnik ma wtrysk pośredni czy bezpośredni? BMW 318i 2006/09 2.0l nr VIN VA64512, oznaczenie silnika to najprawdopodobniej N46, moc będę znał za chwil kilka co on tam ma w papierach. Czy wszystkie bezpośrednie wtryski były dopiero od 2007 roku czy wcześniej też? Z góry dzięki za odpowiedź!
95 kW. Do reszty dojdziesz sam z użyciem Google.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-e90-x-drive-m-pakiet-navi-skora-alu19-bi-xenon-lci-full-opcja-ID6yDSnp.html#xtor=SEC-8

Widzicie coś niepokojącego? Prawdopodobnie do opłat, ale fajnie wyposażona sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zauważyłem, bogata wersja, nagłośnienie individual :8) Pod okleiną drewno orzech. Kierownica kombinowana, reszta ok. Jest z Włoch, przed kupnem do gruntownego sprawdzenia, może warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nawet radar zblizeniowy ! Jak nie bita to warto. Silnik wystarczajaco mocny szczegolnie po chipie

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

chcę kupić e90/e91 2.0d najlepiej w automacie z dużą navi do 30tys zł

 

coś takiego przykuło moją uwagę

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6yBduD.html

co sądzicie ?

pozdrawiam :)

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nawet radar zblizeniowy ! Jak nie bita to warto. Silnik wystarczajaco mocny szczegolnie po chipie

Kurczę pojechalbym ja zobaczyć, ale to auto ma być dla Żony i Małego i niestety Ona nie jest zafascynowana e91. Co najlepsze to chce Forda Cmaxa :? Nie wiem jak mam ją przekonać do e91, już wszystkiego próbowałem. Był też pomysł f31 to już w ogóle masakra...

Może jakieś pomysły do przekonać co do BMW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma nawet radar zblizeniowy ! Jak nie bita to warto. Silnik wystarczajaco mocny szczegolnie po chipie

Kurczę pojechalbym ja zobaczyć, ale to auto ma być dla Żony i Małego i niestety Ona nie jest zafascynowana e91. Co najlepsze to chce Forda Cmaxa :? Nie wiem jak mam ją przekonać do e91, już wszystkiego próbowałem. Był też pomysł f31 to już w ogóle masakra...

Może jakieś pomysły do przekonać co do BMW :mrgreen:

Niech żona przejedzie się Fordem i BMW☺ Moja wyczuła różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz. Ona już jeździła BMW i to nie jednym, ale jak mówi chce coś wyższego i pojemniejszego.

Takim Fordem to ja w weekendy nie poszaleje i nie pomodze niestety... A teraz jak mam auto służbowe i brak swojego BMW, to mi brakuje trochę modów. Tak, tak chciałem kupić auto dla Żony, ale mieć też coś z tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz. Ona już jeździła BMW i to nie jednym, ale jak mówi chce coś wyższego i pojemniejszego.

Takim Fordem to ja w weekendy nie poszaleje i nie pomodze niestety... A teraz jak mam auto służbowe i brak swojego BMW, to mi brakuje trochę modów. Tak, tak chciałem kupić auto dla Żony, ale mieć też coś z tego :wink:

To bierz x3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu szukam autka dla siebie, napotkałem taki egzemplarz e90:

https://www.olx.pl/oferta/bmw-e90-320d-230km-CID5-IDgNeCZ.html#c76623c491

Niepokoi mnie oznaczenie silnika na klapie 320d - skoro silnik bazowy podobno 196KM czyli wychodziłoby na to, że jest to jednostka o pojemności 2.5L

Zmieniony tylny i przedni zderzak oraz jakaś przygoda z prawej przedniej strony. Czy ta skrzynia utrzyma moment idący w parze z mocą o której wspomina sprzedawca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej będzie zadzwonić i zapytać właściciela tego cudeńka , swoją drogą nie spodziewał bym się na miejscu rewelacji, fatalnie pomalowane zderzaki - inny kolor , oczywiście m-pak dokładany ale to akurat żaden kłopot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepokoi mnie oznaczenie silnika na klapie 320d - skoro silnik bazowy podobno 196KM czyli wychodziłoby na to, że jest to jednostka o pojemności 2.5L

przecież wyraźnie pisze że to jest pojemność 2.0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tz. Ona już jeździła BMW i to nie jednym, ale jak mówi chce coś wyższego i pojemniejszego.

Takim Fordem to ja w weekendy nie poszaleje i nie pomodze niestety... A teraz jak mam auto służbowe i brak swojego BMW, to mi brakuje trochę modów. Tak, tak chciałem kupić auto dla Żony, ale mieć też coś z tego :wink:

 

Przezywalem to dwa tygodnie temu. Chcialem namowic zone na 1er, ale w zalozonym budzecie to trzeba bylo szukac z przebiekiem 180-200tys. "Ja nie chce takiego wyjezdzonego auta..."

Po ogledzinach roznych aut decyzja padla. Kupilismy Mazde 3 z przebiegiem 118tys. :) A o maly wlos bylaby Cytryna C3 :P, bo mlodsza bo mniejszy przebieg itp itd....

Efekt jest taki ze teraz ona jezdzi e91 a ja pociskam Maździochą :D - taka polityka rodzinna.

 

pozdro 4 all

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.