Skocz do zawartości

Szron wewnatrz laserow


Marchall

Rekomendowane odpowiedzi

No ale pamiętam, że dość mocno Ci parowały, w innym wątku wrzucałeś zdjęcia, więc w ogóle mnie to nie dziwi. Bo parowanie świadczyło o nieszczelnościach i przy mrozach nie mogło prowadzić do niczego innego niż tego, co powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja po 2 latach użytkowania zobaczylem u siebie coś takiego pierwszy raz po tym jak auto kilka dni stało pod gołym niebem przy ostatnich mrozach. Na codzień auto garażowane.

Zignorowalem, bo kiedyś usłyszałem „teorie” że dzisiejsze LEDy mają na tyle niską temperaturę pracy że to utrudnia odparowywanie, a reflektor nie jest idealnie hermetyczny. Nie specjalnie to analizowałem i nie wiem czy cos z tym robić.

Ktos to zgłaszał w ASO? Bo szczerze mówiąc nie chce mi się z tym jechać, chyba że zaobserwuję że to się dłużej będzie utrzymywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kwestia temperatury w lampie oraz nieszczelności to realny przypadek i obie te kwestie są prawdziwe.

Kolega przerabiał temat w VW. Wymusił na serwisie wymianę na nowe, ale auto mógł odebrać dopiero po kilku dniach. Jakież było zdziwienie rano jak lśniące nowe reflektory zaparowały po wystawieniu umytego po serwisie auta z nagrzanej hali na zewnątrz 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie reflektory też parują. Zwróciłem na to uwagę po zakupie, ale w ASO stwierdzili, że to normalne w nowych samochodach i powinno minąć. Minęło 15 miesięcy i dalej jest to samo. Po myciu lub deszczu problem powraca. 

Ale np. w nowym 991 992 też tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szronu nie ma bo wilgoci w lampie nie ma-ta powinna szybko odparować sama-nawet po myjni.Nie próbowałem co prawda myć auta w mrozie -może i by zamarzło po myciu.Zglos problem do serwisu i niech sprawdzą odpowietrzenia lamp bo może tam gdzieś leży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.