Skocz do zawartości

G22 LCI


adiki

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia szpiegowskie serii 4 LCI zdjęcia są dostępne między innymi pod tym adresem https://g20.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=2001749. Zmiana świateł z przodu analogiczna do modelu 3 i reszty gamy modelowej, (oczy węża). Jeśli chodzi o zmianę świateł z tyłu będzie pewnie podobnie do BMW M4 CSL, trochę to wygląda jak audiola, szczerze chyba obecne mi się bardziej podobają.

BMW M440i Coupe facelift 1.jpg

IMG_2151.JPG

Edytowane przez adiki

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany z zewnątrz pewnie na żywo będą dobrze wyglądać. Tak samo z G20 czy G05, w mojej ocenie te auta dostały sporo świeżości po liftingu, tak pewnie będzie też i tutaj. Pytanie czy przeprojektują jakoś przedni zderzak analogicznie do wspomnianych modeli.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie trzymałbym się twardo tych zdjęć jako ostatecznego wyznacznika czy jakaś zmiana w zderzaku będzie czy nie. Pamiętam jak pojawiły się zdjęcia szpiegowskie G22, nic nie wskazywało na to że będzie miała bobra 🙂

606628.jpg

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/1/2023 at 8:12 AM, konopson said:

To taki lift na siłę bo tak trzeba co 4 lata. Wszystko na minus. Lampy bez lasera, ekran deska dla nastolatków, tylne lampy brzydsze bo zmieniane na siłę. 

Jak to jest z tym brakiem laserów w 3? Mimo tego są światła adaptacyjne? To znaczy długie „na stałe”? W swojej G20 nie mam laserów i bardzo mi brakuje tego doświetlania wszystkiego do okoła, a jak tylko będzie kończył mi się leasing na przełomie 24/25 roku to będę zamawiał G23 i kiepskie oświetlenie w aucie za tyle pieniędzy to jednak przypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomaszekp5 napisał(a):

Jak to jest z tym brakiem laserów w 3? Mimo tego są światła adaptacyjne? To znaczy długie „na stałe”? W swojej G20 nie mam laserów i bardzo mi brakuje tego doświetlania wszystkiego do okoła, a jak tylko będzie kończył mi się leasing na przełomie 24/25 roku to będę zamawiał G23 i kiepskie oświetlenie w aucie za tyle pieniędzy to jednak przypał.

Tak, światła nadal są adaptacyjne, nie ma tylko laserów, które w ściśle określonych warunkach zwiększają zasięg świateł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adiki napisał(a):

A te adaptacyjne przez to że są matrycowe nie są w pewien sposób/warunkach lepsze niż lasery?

Lasery to są normalne matrycowe ledy, tylko dodatkowo mają laser w światłach drogowych, który czasami może się włączyć. Nie wiem tylko, czy jest różnica w liczbie diód w LCI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ekranami już nie ma wyboru ale zastanawiam się czy lepiej jest zamówić nową 4kę przed liftingiem i mieć lasery, czy jednak poczekać na lifting i mieć trochę odświeżone auto z zewnątrz. Często jest tak że te auta po liftingu podobają się bardziej wizualnie. Tak było zdecydowanie z F36 kiedy po "drugim" liftingu światła z przodu (te adaptacyjne) i z tyłu wyglądały o niebo lepiej od preLCI. 

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Jak dla mnie trochę rzeczy na plus, zdecydowanie środek robi robotę. Grill całkiem ok o ile żaluzja otwarta w innym przypadku trochę to dziwnie wygląda, mogliby sobie też ten znaczek M tam podarować. Światła z przodu całkiem spoko wygladają, szkoda że tylko jeden reflektor świateł mijania no i brak laserów na zdecydowany minus ale to było już dawno do przewidzenia. Tylne światła szczerze bardziej mi się podobaja te obecne, ciekawe jak będą wygladać te tylne nie laserowe bo nie wieże że tak drogie światła będą w podstawie (https://www.getbmwparts.com/p-g82-m4-csl-laser-tail-light-set-pkg82csltails). Także takie troche mieszane uczucia.

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym fotele podstawowe mpak sa tylko z materiału bez łączenia ze skórą jak poprzednio. Lampy przednie za 8500 zl z jedną diodą zamiast dwóch jak w laserach to zdzierstwo. Felgi w opcji mpak paskudne jak rzadko. Bardziej pod klienta GC albo elektryka. Takie zmiany na siłę. Bo tak wymaga okres dla LCI. Aha no i kierownicę mogliby już dać taką jak w g60 mpak a nie tylko zmieniać jej dolną blendę. 

Edytowane przez konopson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to spojrzeć. Za te 8500 dostajesz też laserowe lampy z tyłu które można sobie dokupić do swojej 4ki za jakieś 5k dolarów. Przy takim spojrzeniu to czysta okazja 😉 szkoda że te tylne mają teraz płaski klosz te preLCI urzekają efektem 3D z efektu 3D zostały już tylko ten cienkie wiązki światła. 

IMG_6104.PNG.8fd0433272655eff0993e663d10ad490.PNG 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.