Skocz do zawartości

Aktualizacja Remote Software Upgrade 22-11 BMW


jackrabittslim

Rekomendowane odpowiedzi

W apce my BMW pojawiła się informacja o aktualizacji:


Już teraz dostępne są następujące funkcje, ulepszenia i poprawki(1):


NOWE FUNKCJE I ULEPSZENIA(1):

Rozszerzona łączność i personalizacja: dzięki rozszerzonym funkcjom aplikacji My BMW i dodatkowym trybom My Mode możesz jeszcze bardziej indywidualnie skonfigurować swoje BMW i korzystać z niego

Niepowtarzalnie nowoczesny: progresywny kierunkowskaz

Zoptymalizowani asystenci: wspierają Cię przewidująco podczas jazdy i manewrowania


Jak wygląda sytuacja u Was? Zaktualizował się pojazd czy jeszcze nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe we wszystkich samochodach z systemem operacyjnym BMW 7 i 8.


Niepowtarzalnie nowoczesny: progresywny kierunkowskaz

 

ja w tym dokumencie widzę, że progresywny kierunkowskaz dotyczy:

Relevant for markets: US, CA

Affected vehicles: G07 LCI (US)

Only availablefor vehicles with OS8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie mam tą wersję i zauważyłem tylko, że pojawiła się aplikacja sklepu connected drive i możliwość wyświetlenia nowych danych na zegarach.

A jakie nowe dane się pokazały?

Przeciążenie i odtwarzacz muzyki. To żadna nowość, ale w ID8 tego brakowało, przynajmniej na wersji, którą miałem przed aktualizacją.

Tak to wygląda:

9492c1fb68b460f2gen.jpg

dc7fdebda111a214gen.jpg

Swoją drogą, to widać tutaj dobrze jak dużo miejsca sie marnuje na tych zegarach. Spokojnie dałoby sie pokazać obie te informacje na jednym ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdz napiecie na akumulatorze, kolega tutaj na forum mial podobny problem.

Jak jest za niskie to OTA w BMW nie dziala :lol:

"Sprzedaż najdroższych modeli BMW pikuje do góry" - słonik40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano doszlo do mnie na telefon. 2 kursy po 30min, komunikat przy wjechaniu do garazu ze mozna odpalac update, potem komunikat na telefonie ze update sie udal. Nie chce mi sie isc do garazu sprawdzac co sie zmienilo i czy widac jakies zmiany bo w domu cieplej i jest bourbon... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pojawiło się i u mnie ale dopiero gdy połączyłem telefon z autem to aplikacja i auto jednocześnie wykryły aktualizację. Zmiana z fabrycznej 07/2022.35 na 11/2022.60. 687 MB pobrało z neta. Na szczęście obeszło się bez ładowania akumulatora aby uruchomić aktualizację. Miałem cichą nadzieję że będzie opcja otwierania klapy w tylnej rurze wydechowej BEZ włączania fake Iconic Sounds + trybu sport. Ale niestety...
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja, aktualizacja poszła bez problemu.

Aktualizacja naprawiła problem po aktualizacji Google maps z 21.02.2023,nie wyświetlała się mapa googla na zegarach kierowcy.

Z rzeczy na które zwróciłem uwagę na szybko - okazało się że nagle cudownie mogę dokupić asystenta świateł drogowych za 7 stówek w aplikacji. A 3 miesiące temu absolutnie wszyscy stwierdzili w bmw że nie ma opcji dołożenia, bo nie mam wymaganych modułów... Przy czym nikt nie był w stanie mi powiedzieć o jakie moduły chodzi :)

Z rzeczy dodatkowych umożliwili kodowanie drugiego kluczyka bez konieczności wchodzenia z nim do samochodu.

Jak coś nowego znajdę to dopiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz napiecie na akumulatorze, kolega tutaj na forum mial podobny problem.

Jak jest za niskie to OTA w BMW nie dziala :lol:

 

Źródłem problemu okazaly sie ustawienia telefonu. Ostatecznie udało sie zainstalowac 2022.58.

Wczoraj pojawil sie komunikat ze wersja 2022.60 jest dostępna do pobrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.