Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12921251

Zwykle jak się auto chce sprzedać to się cenę obniża:)

 

 

no z takim silnikiem to faktycznie rakieta :D

 

Bezawaryjny... hmm sprzedaje auto ktore nigdy sie nie zepsuje? :P

 

Do sprawdzenia u kazdego DILERA chyba u takiego ktory jezdzi "BM-ką" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12921251

Zwykle jak się auto chce sprzedać to się cenę obniża:)

 

Rok produkcji to nie 2005 a 2004 aleto taki szczegol :norty:

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item1000137707_oddam_w_dobre_rence_bmwe46.html

 

Uwaga na te "RENCE" :) :mad2: :duh:

 

...ale ma gest i chce oddac :)

 

A teraz to już na każdą kieszeń :lol:

http://moto.allegro.pl/item1037089736_bmw_e46_na_kazda_kieszen.html

 

 

Tjuning,mniaam... może jeszcze jakąś naklejkę M-franspol lub M-gipsar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten, co mu było auta szkoda ale kasę na budowę domu potrzebował? Chata dawno stoi, a auto dalej nie sprzedane. Widać, że w Polsce kupujący nie doceniają bezwypadkowych aut :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest po tuningu zewnęcznym , pozatym auto jest wyposarzone w sportowe zawieszenie jak i zestaw audio

http://www.allegromat.pl/aukcja55112

 

A tego to powinni wychłostac i powiesic za ja.....

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12309634

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie za bardzo wiem co jest w tym ogłoszeniu smiesznego :worried: że kozak no silniczek kozak że bez prawa rejestracji kupe siana płaci sie za czesci wiec........na częsci jak znalazł.....se tak myśle

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie za bardzo wiem co jest w tym ogłoszeniu smiesznego :worried: że kozak no silniczek kozak że bez prawa rejestracji kupe siana płaci sie za czesci wiec........na częsci jak znalazł.....se tak myśle

 

pozwolisz, że wyeksponuję Ci rzeczy śmieszne, które w istocie vel notabene będą śmieszne:

-w perfekcyjnym stanie przebieg : 68.000 km

-Podświetlana gałka zmiany biegów M5

-Skórzana multifunkcyjna kierownica szyta nićmi M5

-Przepiekne aluminiowe felgi 18'' M5 E60 - każdy ma swoje kolory ulubione

-BANANOWA SKÓRZANA TAPICERKA - patrz wyżej

plus stek nieistotnych informacji typu: "WŁAŚCICIEL NIEPALĄCY, Bardzo czyste i zadbane !!!,Rozważę każdą propozycje !!! - jeżeli tylko stoi i nie można nic z tym zrobić to trudno, żeby ktokolwiek zrobił sobie palarnie lub śmietnik z tego auta.

 

(...)że kozak no silniczek kozak - gratuluję.

(...)se tak myśle - gratuluję po raz wtóry, nie wspominając o pionierskiej interpunkcji, później właściciel BMW potocznie uznawany jest za niekompletnego pseudo naśladowce człowieka, użyję tego sformułowania, żeby nie używać inwektyw wobec Ciebie. Drogi "Najlepszy z najlepszych!"

 

Jednocześnie chciałbym się upewnić czy Twoje miejsce zamieszkania a zwłaszcza pierwszy człon nie jest pustą prowokacją, jeśli chcesz marudzić to nie komentuj i tyle - nie śmieszy Cię to? jesteś właścicielem tegoż pojazdu - po prostu przemilcz a nie kreujesz się za wyznacznik subiektywnego pojęcia jakim jest "POCZUCIE HUMORU".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... nie za bardzo wiem co jest w tym ogłoszeniu smiesznego :worried: że kozak no silniczek kozak że bez prawa rejestracji kupe siana płaci sie za czesci wiec........na częsci jak znalazł.....se tak myśle

 

pozwolisz, że wyeksponuję Ci rzeczy śmieszne, które w istocie vel notabene będą śmieszne:

-w perfekcyjnym stanie przebieg : 68.000 km

-Podświetlana gałka zmiany biegów M5

-Skórzana multifunkcyjna kierownica szyta nićmi M5

-Przepiekne aluminiowe felgi 18'' M5 E60 - każdy ma swoje kolory ulubione

-BANANOWA SKÓRZANA TAPICERKA - patrz wyżej

plus stek nieistotnych informacji typu: "WŁAŚCICIEL NIEPALĄCY, Bardzo czyste i zadbane !!!,Rozważę każdą propozycje !!! - jeżeli tylko stoi i nie można nic z tym zrobić to trudno, żeby ktokolwiek zrobił sobie palarnie lub śmietnik z tego auta.

 

(...)że kozak no silniczek kozak - gratuluję.

(...)se tak myśle - gratuluję po raz wtóry, nie wspominając o pionierskiej interpunkcji, później właściciel BMW potocznie uznawany jest za niekompletnego pseudo naśladowce człowieka, użyję tego sformułowania, żeby nie używać inwektyw wobec Ciebie. Drogi "Najlepszy z najlepszych!"

 

Jednocześnie chciałbym się upewnić czy Twoje miejsce zamieszkania a zwłaszcza pierwszy człon nie jest pustą prowokacją, jeśli chcesz marudzić to nie komentuj i tyle - nie śmieszy Cię to? jesteś właścicielem tegoż pojazdu - po prostu przemilcz a nie kreujesz się za wyznacznik subiektywnego pojęcia jakim jest "POCZUCIE HUMORU".

.........nie będe wchodził z tobą w "polemikę" bo nie miejsce,aczkolwiek jak widać nie którzy bardzo dobrze radzą sobie w obrażaniu na forum innych ale to chyba a nawet na pewno tą zajadłośc w twoim życiu spowodował tzw syndrom "odrzucenia",nie wiem czy to w dzieciństwie czy też w chwili obecnej(obstawiam że sytuacja nie zmienna od urodzenia)ale widac że tylko twój tok myślenia jest prawidłowy i nie dopuszczasz zdania innych co w życiu codziennym powoduje że ludzie z takimi lub podobnymi charakterami są odrzucani od "środowiska"co powoduje u nich dosyć duże napiecię emocjonalne które wybucha przy pierwszej nadarzajacej sie okazji.Urodziłeś sie w dobie internetu co w tym momencie daje ci mozliwosci do "zrzucania"na forum(oczywiscie tylko wirtualnie bo w realu jesteś zamknietą osoba z dośc dużym "BAŁAGANEM w oczach)swojej nienawisci do społeczeństwa.Zostaje mi tylko współczuc tobie oraz osobą które musza tolerowac Cie za to jakim jesteś człowiekiem.

(...)se tak myśle-lubie czasami użuwac słów które sa dosyć luźne,przecież to forum BMW a nie OJCZYZNA-POLSZCZYZNA(ale fakt mogłes tego nie wiedzieć)

(...)nie które osoby używają okreslenia KOZAK na rzeczy w ich mniemaniu-super,extra itd(rozumiem że ty tolerujesz tylko określenie "ALE FAJNE")

(...)co do miejscowosci z której pochodzę to nie chodzi o prowokacje(Jelenia Góra– miasto w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej nad rzeką Bóbr. Miasto jest siedzibą Zarządu Karkonoskiego Parku Narodowego oraz polską stolicą Euroregionu Nysa.) rozumiem że mogłeś tego nie wiedzieć,sądze że uczyłeś sie w szkole gdzie zamiast geografii było przystosowanie sie do życia w społeczenstwie(100% oblałeś)........mimo wszystko pozdrawiam Cie serdecznie i mam nadzieje że w końcu zaczniesz postrzegać świat i ludzi z troszeczke innej perspektywy niż do tej pory(zza firanki w okienku na poddaszu)

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nakatomii, to se pojechałeś. mjr - szkoda, że nie pogodziłeś się z faktem, że nie udała Ci się mająca być śmieszna aukcja bmw. Z drugiej strony, każdego może śmieszyć coś innego, a że tu akurat ta aukcja nikogo nie rozśmieszyła, nie powinieneś się na to obrażać. Moźe następnym razem wyjdzie lepiej - pozdro

Ciekawe jaki jest powód "bez prawa do rejestracji"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Nakatomii, uważam że kontynuacja tego wątku jest zbędna. Jeśli stwierdzasz, że w polemikę wchodzić nie zamierzasz, to po co robisz?!. Dodatkowo Twój post w sposób oczywisty nasiąknięty nienawiścią jest spowodowany moją odpowiedzią, za którą jeśli Cię uraziłem przepraszam. Swobód Twych obywatelskich ograniczać nie zamierzam, więc i Ty bądź łaskaw nie ingerować w moje.

pozdrawiam również serdecznie.

 

A co do kwestii powodu "bez prawa do rejestracji" - nie można wykluczyć, że jedną z przesłanek jest czyn spenalizowany w kodeksie karnym, więc należy być ostrożnym przy zakupie tego typu pojazdów, tym bardziej, że sytuacja owa dla jednych śmieszna - dla innych wręcz przeciwnie może mieć dalekoidące konsekwencje karnoprawne.

 

[MOD EDIT] Panowie - robi się OT - powyższe dyskuje (jak już musicie) prowadźcie na PW. inaczej dostaniecie po ostrzeżeniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Nakatomii, uważam że kontynuacja tego wątku jest zbędna. Jeśli stwierdzasz, że w polemikę wchodzić nie zamierzasz, to po co robisz?!. Dodatkowo Twój post w sposób oczywisty nasiąknięty nienawiścią jest spowodowany moją odpowiedzią, za którą jeśli Cię uraziłem przepraszam. Swobód Twych obywatelskich ograniczać nie zamierzam, więc i Ty bądź łaskaw nie ingerować w moje.

pozdrawiam również serdecznie.

 

A co do kwestii powodu "bez prawa do rejestracji" - nie można wykluczyć, że jedną z przesłanek jest czyn spenalizowany w kodeksie karnym, więc należy być ostrożnym przy zakupie tego typu pojazdów, tym bardziej, że sytuacja owa dla jednych śmieszna - dla innych wręcz przeciwnie może mieć dalekoidące konsekwencje karnoprawne.

 

[MOD EDIT] Panowie - robi się OT - powyższe dyskuje (jak już musicie) prowadźcie na PW. inaczej dostaniecie po ostrzeżeniu!

OK kolego i na zgode łap......................................................... :cool2:

.........nie wiem czy na zachodzie samochody na przykład tzw:topielce nie dostaja z automatu braku mozliwosci rejestracji?

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11623604

 

cena masakra, rok produkcji 2005 hmm szkoda ze lampy przed liftem, 440 KM rakieta :)

czerowna podsufitka ale najlepsze... "Auto jest utrzymane w stanie kolekcjonerskim ac schnitzer edition , stan techniczny jest idealny .

Stan auta jest idealny samochód nigdy nie jeździł po deszczu (ZASTANAWIAM SIĘ JAK ON JE MYŁ) , traktowany był z szacunkiem (SZKODA ŻE TAK FELGI I TAPPICERKĘ ZMASAKROWAŁ) pielęgnowany org. kosmetykami BMW, wyjeżdżał tylko w słoneczne weekendy (A POGODA NA ZDJĘCIACH HMMMMM)".,..."Lampy przednie z czujnikami nocy po gdy się ściemnia same się włączają (FAJNIE OPISANE :d TYLKO ŻE U NAS JEŹDZI SIĘ CAŁY ROK NA ŚWIATŁACH) , samoczynnie skręcające na zakrętach , bi-xenon ( krótkie i długie xenon ) + spryskiwacze lamp..."

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie - masakrycznie tanio jak za 2005r

 

rok produkcji 2005 hmm szkoda ze lampy przed liftem

moze dlatego ze w m3 przednie lampy byly tylko takie montowane...

z tylu sa poliftowe wiec lampy akurat takie jak powinny byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.