Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co z tym opisem jest nie tak ?

przebieg za mały czy co ?

 

1. Skrzynia biegów automatyczna z tip troniciem działa bez najmniejszego zgrzytu. Hamulec ręczny w tym aucie występuje jako nożny i oczywiscie działa w pełni.

- to zę włącza się go nogą rozumię ale wytłumacz mi co to znaczy "działa w pełni"

2. Skórzana tapicerka nie nosi najmniejszych śladów użytkowania, cały kokpit jest obszyty skórą jak w każdym oryginalnym BMW 750i.

- Proszę wyjaśnić "jak w każdym oryginalnym BMW 750i" to inne są nie oryginalne?

3. Prawdziwy przebieg co dokumentuje książka serwisowa i stan auta, kierownica pedała dywaniki oryginalne nie mają oznak użytkowania co potwierdza bardzo wysoką jakość materiałów użytych w tym aucie.

- pedała :)

4. Kapitańskie fotele regulowane elektrycznie oraz regulowane lędźwie... W tych fotelach nawet 1000km w jednej trasie nikt nie poczuje bólu kręgosłupa (sprawdzone przez mojego przyjaciela i porównane z A8 w których występuje ten problem z wygoda).

- na ale żeby z A8 porównywać :duh: i kapitańskie fotele :clap:

5. Z tyłu można tańczyć... Elektrycznie regulowana kanapa, stoliki na napoje, kanapki... Lusterko podświetlane w zagłowku. Podnóżki welurowe...

- bez komentarza

6. Dwa akumulatory sa w idealnym stanie i na dlugim postoju nie rozładują się. Pirotechniczne zrywanie zasilania od akumulatorów zapobiega zwarciu podczas mocniejszego wypadku.

- mocniejszy wypadek tzn powyżej 45 km/h?

 

Jeszcze cos?

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla tych co TE OKAZYJE wyszukuja i kupują, potem po jednym dniu bycia włascicielem , takowa OKAZYJA ma pełna paletę Dolegliwosci

- nie chce zapalić

- zgasł podczas jazdy

- obroty faluja

- brak mocy

- seria "coś piszczy"

- 5 i 10 auto w rodzinie dziadka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czytając ten artykuł stwierdzam iż jest w nim dużo prawdy!!!

Mam sąsiada który zajmuje się sprowadzaniem aut i niekiedy widze jakie szroty przywozi!!!

Picuje,kręci liczniki i do sprzedania jako okazja!!! A najlepsze jest to że te auta mu schodzą,bo wiadomo w Polsce każdy towar ma swojego kupca :duh: :duh:

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem czy bylo ale wlepiam TO COŚ

 

http://otomoto.pl/bmw-316-tuning-C7513228.html

 

 

Z przodu alphardy i do tego przy -20 pali na strzala

 

przy -20 odpalał na strzała, czyli juz moze nie odpalac, albo przy -20 odpalał na strzał z dubeltówki w blok silnika :norty:

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item526807104_bmw_530d_2002_lift_dsc_pdc_m_pakietplus_okazyjnie.html --- bardzo mnie denerwuja takie ogłoszenia.

Auto bezwypadkowe po lifcie!!!! a swiatła tył, przód jeszcze przed liftem. to ktoś ladnie musiał wydzwonić i naprwić to "po swojemu".

 

W sumie przed czy po czy "w"... sam widzisz ze u nas lampy sa pomieszane, sam chyba nie masz orginalow, wiec roznie to bywa.

Niektorzy wsadzaja co sie trafi...

To jest Polska a nie De.

 

troche off-topic, ale czy ktos wie jak sie nazywają te felgi z ogloszenia? chcialbym takie kupic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, juz jest reklama dla marki przez tego dresa ktory wymyslil to piekne ogloszenie.

 

http://poboczem.pl/news/sprzedam-bmw-m-power-316,1246775

 

Uwierzcie mi, że nie dałem rady :jawdrop:

Jestem na prawdę wyrozumiały ale to przekracza wszelkie granice. Za coś takiego powinni wsadzać do więzienia :mad2: :mad2: :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Znajomego braciak kupil w Belgi auto i pisalo w dowodzie 1,7 tdi po sprowadzeniu pod maska okazalo sie ze siedzi 1,4 benzyna. Takie kwiatki Turki robia moze i temu M5 bez schnizera sprzedali :norty: albo slabo znal jezyk i chcieli mu gratis obiad z "sznyclami" dolozyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie było uderzenia przodem"

http://moto.allegro.pl/item540059239_bmw_e36_98r_compact_1_8ti_sprzedam.html

 

Ale gdzie przedni pas i zderzak?

Dlaczego przed warsztatami i serwisami samochodowymi zawsze stoi jedno BMW?

Bo każdy szanujący się serwis ma jedno niezawodne auto żeby jeździć po części do innych:-)



Domin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie było uderzenia przodem"

http://moto.allegro.pl/item540059239_bmw_e36_98r_compact_1_8ti_sprzedam.html

 

Ale gdzie przedni pas i zderzak?

 

ja pierniczę na serio nie było dzwona przodem !!! :mad2: :mad2: :duh:

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.