Skocz do zawartości

śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń


Mehow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
maluchem

A to w ogóle da się zagazować :mrgreen: :?:

Co do takich aut.To ludzie co mają naprawdę duże pieniądze to szczypią się bardziej(na wszystko) niż my co ich nie mamy.A dla nich to jest zwykły samochód jak setki innych,to nam się tylko wydaje,że to jest coś.

A co do gazu to pasuje hasło"Jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać".

Przypomniało mi się jeszcze takie hasła reklamowe.

"Piniondze to nie wszysko,wszysko bez piniendzy to *uj","od nendzy do piniendzy" a to jest najlepsze "tylko kut**sy nie jeżdżą na wczasy" :mrgreen:

Kurde co ja wypisuje :wink:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do gazu to pasuje hasło"Jeżeli nie widać różnicy to po co przepłacać".

Zapraszam przykładowo do działu Mechanika i eksploatacja

 

I tak apropos haseł:

"Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusie oszukasz ale życia nie oszukasz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tak kolego bo jest mało fachowców od gazu to raz a dwa tanie instalacje a gaz sam w sobie nie jest zły ale nie wiem czy ty dasz sobie cos wytłumaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ty dasz sobie cos wytłumaczyc

Nie.

 

Gdyby LPG było dobre to by je instalowali w fabryce w Monachium. Jeśli BMW nie daje takiej możliwości to znaczy że się nie nadaje.

 

a wiesz, że było coś takiego jak E34 518g?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że większość aut z LPG jest bardzo mocno wyeksploatowana i dlatego są z nimi problemy. A BMW jest zazwyczaj mocno katowane i mało w nie ludzie inwestują. Moja praca i hobby to motoryzacja więc widzę które samochody są najbardziej zaniedbane statystycznie i powiem wam szczerze że zazwyczaj jak naprawiam BMW to muszę kupować paliwo i dolewać do zbiornika bo prawie zawsze nie ma jak odpalić bo sucho w zbiorniku ale diody, spoilery i inne gadżety są... Reszta aut jest przeważnie bardziej zadbana i doinwestowana. Ale mniejsza o to, instalacja LPG w BMW fabrycznie wychodziła tylko w małych ilościach i nie ma się o co kłócić tylko lepiej szykować się do weekendu i myśleć jak go spędzić :norty: :norty:
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego zmijas czy wiesz, własciwie to chyba nie wiesz, że instalacja gazowa jest montowana fabrycznie, ale w opcji. Nie jest to dodatek standardowy. BMW dopuszcza taką możliwość na życzenie klienta, więc swoim oślim uporem dajesz przykład, braku elementarnej wiedzy w tym temacie. W swoim następnym poście zastanów się dwa razy co piszesz, żebyś znowu nie palnął czegoś, o czym nie masz pojęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ty dasz sobie cos wytłumaczyc

Nie.

 

Gdyby LPG było dobre to by je instalowali w fabryce w Monachium. Jeśli BMW nie daje takiej możliwości to znaczy że się nie nadaje.

 

a wiesz, że było coś takiego jak E34 518g?

Nie wiem czy zauważyłeś ale mówimy o LPG, a nie CNG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wyszła partia E34 z fabryki z instalacją CNG,była ona oznaczona 518g z silnikiem M43B18.

Nie przyjęło się bo wtedy każdy miał to gdzieś bo benzyna tania była.CNG to właściwie to samo tylko gazik pod innym ciśnieniem i jesczcze tańszy jest.Wada to duży koszt instalacji i słaba dostępność samego paliwa.

i nie ma się o co kłócić tylko lepiej szykować się do weekendu i myśleć jak go spędzić :norty: :norty:

Tak jest bo - "Kto wyciorem nie pracuje,temu żona nie gotuje" :norty:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNG to właściwie to samo tylko gazik pod innym ciśnieniem

Ktoś chyba przysypiał na lekcjach chemii jeśli nie odróżnia gazu ziemnego od mieszanki propanu i butanu.

 

Dobra koniec tego OT bo jak tu rozmawiać o samochodach jak wy chcecie oszczędzać nawet na własnej pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zmijas wyluzuj kto chce oszczedzac niech oszczedza ja nie toleruje podcierania d.. szkłem monatrzu chinskich wachaczy i innych częsci to jest barbarzynstwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNG to sprężony naturalny gaz ziemny, a LPG pochodną ropy naftowej. Gaz ziemny poprzez bardziej skomplikowaną instalację, jest używany do napędu, bezpośrednio w takiej konsystencji w jakiej jest pozyskiwany. LPG, czyli w odpowiednich proporcjach propan i butan, w zależności od instalacji, jest zamieniany z formy ciekłej w lotną i również pod postacią sprężoną wtryskiwany. Generalnie bardzo szeroko rzecz ujmując, można powiedzieć, że zasady sił powodujących poruszanie się pojazdu sa zbliżone. A że gaz ziemny jest tańszy od ropy naftowej, stąd różnica w cenie za litr. I to by było na tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wklejcie lepiej jakieś śmieszne ogłoszenie i nie drążcie tego tematu bo taka dyskusja jest już w innym dziale :nienie:

http://moto.allegro.pl/bmw-e36-1-8is-m-pakiet-150km-i2352128518.html - Mpakiet "prawie" jak z fabryki :duh:

Pozdrawiam

Bawaria Może Więcej :)


( OO=[][]=OO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, to jest po prostu tragiczne :mad2: :mad2: :mad2: A jak weekendzik?? Cichy skąd ty pomysły na teksty czerpiesz ?? :mrgreen:
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
to nie jest co prawda z aukcji ale jest to "wytwór" nawiedzonego low raidera z usa BMW 750iL

 

po zdjęciach widać ze poziom IQ nie jest za wysoki. Zresztą co można oczekiwać od społeczności która ładnie została opisane w naszej nowożytnej kinematografii

 

Fred: Ty, jak ty się nazywasz?, bo zapomniałem... Kolec? Stolec?

Bolec: Bolec.

Fred: No, więc posłuchaj mnie teraz uważnie, Bolek. Byłeś w Stanach?

Bolec: Nie.

Fred: No właśnie, a ja... znam kogoś, kto był i opowiedział mi to i owo. Wiesz, skąd przyjechali czarni do Ameryki?

Bolec: Z Afryki.

Fred: No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afryce, złapać w siatkę zwinnego, silnego Murzyna i wywieźć go za ocean?

Bolec: Chyba nie.

Fred: No jasne, że nie. Udało im się to zrobić, ponieważ wywozili tylko takich, co albo nie potrafili spierdolić przed siatką, albo byli największymi głąbami z plemienia i wódz sprzedawał ich za paczkę fajek, bo i tak nie miałby z nich pożytku. I ci wszyscy nieudacznicy pojechali do Ameryki, pożenili się, porobili dzieci. Świat poszedł do przodu, pojawiły się komputery, amfetamina, samoloty. Ale co z tego, jeżeli ich serca pompują tę samą krew – są potomkami człowieka, który na własnym podwórku dał się złapać w siatkę.

 

Na ogląda się taki MTV a później ze świnia zamiast psa przy aucie pozuje do zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.